MDMA - Wątek ogólny, kryształki

Moderator: Stymulanty

Posty: 5696 Strona 567 z 570
Rejestracja: 2019
  • 3 / 1 / 0

16 maja 2020YoungestFlexer pisze:
To mogło być MDA a nie MDMA. Właśnie charakterystyczne wzorki pod koniec. Jeśli to to pierwsze to miałeś zajebiście ;)
Jak brałem testowaną emkę ok 260 mg to oprócz tego ciepła i miłości do wszystkich, widziałem różne latające wzory, kątem oka falujące rzeczy itd to może być kwestia tego że żeby to dostrzec trzeba się przypatrzeć ale i tak MDMA też powoduje lekkie haluny %-D. Pozdrawiam

=============================

Nie widziałem nic takiego żeby feta zbijała tolerke na MDMA, ale emka na zjazd to zły pomysł, po fecie twój organizm jest odwodniony a serducho skatowane więc lepiej po prostu wyspać się porządnie i wypić elektrolity. Chociaż na zjazd polecam Leana lub dobre jaranie ;)

Scalono. Nepenthee
Rejestracja: 2018
  • 5 / / 0

Jadłem 160mg kryształu MDMA, sort ponoć TURBO mocny
przedtem +- miesiąc przerwy, wcześniej spore dawki 4fma co weekend
jak emka sie załadowała, to w zasadzie tylko chciało mi się spać, oczy same się zamykały
waże mało, ok 52kg
stąd moje pytanie, wziąłem za dużo czy za mało?

Paula przez pół roku pracowała na nielegalnej plantacji zioła w Kalifornii.

"Najlepsi zarabiali 750 dolarów dziennie" - wywiad Noizz.pl

Leżał w wannie i bełkotał, przeszkadzając sąsiadom. Odpowie za posiadanie narkotyków

Olsztyńscy policjanci interweniowali w sprawie mężczyzny, który swoim głośnym zachowaniem zakłócał spokój innym mieszkańcom. Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce zgłoszenia, okazało się, że 34-latek nabroił znacznie bardziej.
Rejestracja: 2017
  • 551 / 20 / 0

Czy MDMA w jakiś sposób zmniejsza tolerke na opioidy?
Rejestracja: 2014
  • 3056 / 316 / 0

18 maja 2020fadadas pisze:
Jadłem 160mg kryształu MDMA, sort ponoć TURBO mocny
przedtem +- miesiąc przerwy, wcześniej spore dawki 4fma co weekend
jak emka sie załadowała, to w zasadzie tylko chciało mi się spać, oczy same się zamykały
waże mało, ok 52kg
stąd moje pytanie, wziąłem za dużo czy za mało?
4FMA działa mocno na serotonine,nie raz się tym srogo porobiłem. Dla mnie to normalne że MDMA mogło Cię nie porobić,zbyt dużo serotoniny zużyłeś za pomocą 4FMA jak dla mnie.
Rejestracja: 2019
  • 261 / 43 / 0

Ja bym był za tym, że za dużo. Mi po normalnych dawkach zamykają się oczy (powieki mi opadają, nie wiem jak to opisać - wyglądam co najmniej źle)*. Jak srogo przesadzę to przysypiam i tracę kontakt z bazą (tak było w zeszłym roku na urodzinach przyjaciela i potem w chuj żałowałem).

*Swoją drogą już kiedyś tu o to pytałem ale nie dostałem odpowiedzi. Czy to jakieś pixy czy czysta emka w krysztale np. od rodzimego V. Zawsze tak samo; opadające powieki. Inni mają wystrzelone źrenice, oczy, a ja wyglądam jakbym przysypiał mocno najebany. I mówimy tu o normalnych dawkach a nie np. 300mg na raz. Czuję się świetnie, chce mi się tańczyć ale te jebane powieki - non stop zamknięte. Nie jestem w stanie tego kontrolować i kończy się tym, że tańczę z zamkniętymi oczami/ledwo co otwartymi jakby słońce mi świeciło prosto w oczy... I to nie dość, że przeszkadza to jest mocno przypałowe. Jakiś pomysł dlaczego tak?
Rejestracja: 2014
  • 3056 / 316 / 0

Bierzesz jakieś leki? Niektórzy tak reagują. Np. Ja na substancje działające na serotoninę tak często reaguję jednak z MDMA jest różnie często zdarza się że zawiera też amfetaminę więc to nie ma miejsca, Natomiast na różne specyfiki serotoninergiczne reaguję podobnie do Ciebie,po prostu wolę się jebnąć na kanapę gdzie inni tańczą ale wtedy się rozpływam,przeciągam i jest mi równie dobrze.
Rejestracja: 2019
  • 261 / 43 / 0

Nie biorę żadnych leków. Z tym, że ja właśnie nawet jak chciałbym iść potańczyć to tak jak napisałem wyżej - tańczę z zamkniętymi oczami. Zdarza się, że jakaś obca osoba mnie szturcha i mówi "nie śpij".
Rejestracja: 2011
  • 2118 / 339 / 0

Ja też mam przymknięte oczy po emce od zawsze. Źrenice jak 5 zł, ale same powieki przymknięte jakbym był spizgany skunem albo nie spał z dwie doby i miał zaraz zasnąć na stojąco %-D

Mowa oczywiście o normalnych dawkach, a nie 300mg - takich nie wrzucam, bo nie widzę sensu.
Rejestracja: 2017
  • 291 / 63 / 0

22 maja 2020Mondeeste pisze:
Czy MDMA w jakiś sposób zmniejsza tolerke na opioidy?
No jak się jest już wymiętolonym przez emkę, to na jej zejściu opio wchodzi lepiej niż normalnie. Ale żeby MDMA tolerkę na opioidy miało zmniejszać, to bym nie powiedział, niestety.
Rejestracja: 2019
  • 41 / / 0

W marcu byłem na imprezie i wszyscy wrzuciliśmy po pigule, wszystkie takie same, wszyscy oczy normalne a jeden kolega prawie zamknięte jak by tonę zioła zjaral, jakiś czas temu znowu wrzucił tablete i znowu zamknięte oczy

Poprostu niektórzy tak maja 😀
Posty: 5696 Strona 567 z 570
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 1080 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Psychoaktywator i 2 gości