MDMA - Wątek ogólny, kryształki

Moderator: Stymulanty

• 256 / 16 / 0

@serotoninowy to napisałem od razu, że nie podważam tego, że jak się leczy to się nie powinno ćpać, by uniknąć takich odpowiedzi. Tak tylko sobie rozważam.
  • 346 / 62 / 0

Przy stałym braniu leków organizm zostaje nasycony lekiem - przez pewien czas w organizmie znajduje się zapas leku nawet jak pominiesz dawkę czy dwie.
Okres półtrwania substancji - na przykład 20 godzin nie oznacza, że po 40 godzinach zostanie usunięta z organizmu druga połowa tej substancji, tylko że po 20 godzinach zostanie usunięta połowa, po następnych 20 zostanie usunięta połowa z pozostałej połowy i tak dalej.
Jak widzisz stałe przyjmowanie leku powoduje, że ten nasyca organizm.
Ryzyko zmniejsza się wraz z długością czasu odstawienia leku, co nie oznacza że efekty niepożądane nie wystąpią.

Próbowałem MDMA na SNRI (wenlafaksyna) i miało coś wejść, ale nie weszło. Taki stan potrwał chwilę, po czym zniknął, co spodowowało frustrację - pozostało natomiast przyspieszone tętno, wzrost temperatury ciała, przez chwilę czułem się też, jakbym miał się rozpłakać.
Osoba, którą znam wzięła MDMA około tygodnia po odstawieniu SSRI i zadziałało, lecz stan był spłycony (przynajmniej tak mi się wydawało). Nigdy nie brała wcześniej MDMA, więc nie ma porównania.

Te umowne 2 tygodnie to czas optymalny na prawidłowe zadziałanie i minimalizację szansy wystąpienia efektów ubocznych.
0Sh14sH pisze:
Przy 5-HTP to przeczytałem że tak najlepiej zrobić dobę przerwy przed i po zażyciu.
No to tak jak mówiłem, doba w jedną i drugą stronę.

W niektórych stanach wojna z konopiami faktycznie dobiega końca

Dwa stany na zachodzie USA, Kolorado i Waszyngton, były pierwszymi, które na jesieni 2012 zalegalizowały rekreacyjną marihuanę dla dorosłych po 21. roku życia. Z czasem dołączyły do nich: Kalifornia, Oregon, Nevada, Maine, Alaska, Michigan, Vermont, Massachusetts, Illinois oraz stołeczny Dystrykt Kolumbii.

Olsztyn: trzech nastolatków odpowie za marihuanę i dodatkowo za zrobienie bongo z butelki

Zwracamy uwagę na osobliwość w postaci wykopania rzadko przywoływanego przepisu karnego, co można uznać za niepokojący sygnał.
  • 2867 / 244 / 0

Tydzien to za krótko, poza tym pozdrawiam i życzę cudownych brain zapsow jak zostawisz bez redukcji ssri/snri, szczególnie wenla nie wybacza takich błędów. Ja kiedyś sie meczylem 2 miechy z tym gownem jak odstawiłem od kopa 225mg wenli.

@up

Branie MDMA podczas brain zapsow, tego nie testowałem ale podejrzewam że moze byc dziwnie, nieprzyjemnie a moze całkiem odwrotnie, nie mam pojęcia ale raczej to pierwsze.
  • 346 / 62 / 0

@serotoninowy
No oprócz wzięcia MDMA na wenlafaksynie, wziąłem też MDMA nieco ponad 2 tygodnie od odstawienia wenlafaksyny i po zejściu MDMA mocno pogłebiły się moje brain zapy.
Spoiler:
U mnie na czas działania MDMA (po odstawieniu wenlafaksyny) nie było brain zapów.
  • 19 / 1 / 0

Podanie kryształu MDMA w kapsułkach zwykłych (rozpuszczanych w żołądku) vs. w kapsułkach dojelitowych. Czy porównywał ktoś obie metody, lub posiada sprawdzone informacje na temat wyższości jednej z nich?
  • 4274 / 633 / 22

Jak dla mnie dobra piguła powinna mieć 150 mg.
A są mózgojeby po 300mg.
  • 1676 / 208 / 0

Ostatnio miałem okazję gadać z kimś ogarniętym w tej branży i na pytanie dlaczego śmigają po ulicach piguły mające po 300mg odpowiedział, że w przypadku powinięcia policja liczy ilość piguł, a nie ich zawartość, więc zamiast mieć 10 piguł po 150mg lepiej mieć 5 po 300.

Dla mnie jego wyjaśnienie brzmi logicznie.
  • 3 / / 0

Biorę Rispolept 4mg dziennie, kwetaplex xr 300mg i kwetaplex 50mg dziennie. Sądzicie że po dropsie może zrobić się niebezpiecznie bo miałbym ochotę zjeść jednego na weekendzie.
  • 2867 / 244 / 0

Nie zadziała w 99% . Jak byś sie zdecydował testować to daj znać jak było.
  • 6 / / 0

Czy orientuje się ktoś może jak ma się mix leków na migrenę (tryptany) i MDMA?

Zamierzam wziąć emkę po raz pierwszy, ale że cierpię na migreny, to wolę wziąć pod uwagę scenariusz, że np. dostanę bólu głowy w trakcie/przy zejściu. Pytanie - czy wtedy bezpiecznie byłoby przyjąć właśnie tryptany (agoniści dla serotoniny 5-HT) czy jednak ryzyko zespołu serotoninowego robi się duże? Internet mało podpowiada konkretnych informacji.

Z góry mówię, że jakieś paracetamole, ibuprofeny, pyralginy na mnie zupełnie w takim przypadku nie działają. Ewentualnie ketonal, który też nie wiem jak ma się do tego.
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 617 uczestników Wejdź na czata