MDMA - Wątek ogólny, kryształki

Moderator: Stymulanty

• 85 / 17 / 0

Mój wymyślony przyjaciel zaoferował mi kryształy czystego MDMA i zastanawiam się nad spróbowaniem. Do tej pory brałem pomarańczowe dropsy Philipp Plein i efektami jestem absolutnie zauroczony.

Czy opłaca się dopłacać? Jak spożywać taki kryształ na pierwszy raz?
  • 43 / 5 / 0

Moim zdaniem opłaca się, gdyż łatwo i bardziej precyzyjnie niż przy krążkach odmierzysz dawkę. To jest duży plus kryształu. Przyjmujesz to tak samo jak dropsy, ewentualnie jak kryształ będzie bardzo drobny to możesz zrobić sobie z niego tzw. bombkę i połknąć tym samym unikając nieprzyjemnego smaku em di

Antynarkotykowe reality show

Festyny, kolonie i pogadanki – tak wygląda w Polsce profilaktyka antynarkotykowa. Jerzy Afanasjew rozmawia z dr. Agnieszką Pisarską z Zakładu Zdrowia Publicznego Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

USA: Jazda pod wpływem narkotyków zmorą policji

Organy ścigania spodziewają się znacznego wzrostu liczby osób kierujących samochodami po paleniu marihuany. Podczas gdy funkcjonariusze patrolowi mogą korzystać z alkomatów, aby sprawdzić, czy kierowcy prowadzą pod wpływem alkoholu, nie mają zatwierdzonych testów drogowych, aby sprawdzić, czy są oni pod wpływem marihuany.
  • 21 / 2 / 0

Możesz nosem, możesz połknąć jak pixe. Najlepiej po prostu popić wodą/sokiem i tyle. Nie opłaca się wciągać. Szczególnie, jak nie jesteś jakimś zaawansowanym gościem to tym bardziej sniff odpuść, bo łatwo stracić kontakt z rzeczywistością dryfując gdzieś w kosmosie. :ręka:

----------------------------

Ja za to mam pytanie jeśli chodzi o oczy. Czy to normalne, że po pigułach powieki mi się zamykają? Wyglądam jakbym spał, ciężko mi utrzymać oczy otwarte. Tak zajebiście jak się czuje, tak zazwyczaj źle wyglądam. To normalne czy ze mną coś nie tak?

Scalono. taurinnn
  • 309 / 56 / 0

KRYSZTAL lepszy , sam sobie dawke wymierzysz i masz wieksza pewnosc ze to emka a nie jakis syf
  • 85 / 17 / 0

Dzięki, Panowie. A jaka dawka na początek?
  • 247 / 15 / 0

21 listopada 2019nezumi1 pisze:
1,5-1,7mg *twoja waga.
  • 22 / / 0

Witam,
Dostałem kółka z nowego źródła i nie jestem pewien co do ich mocy. Jeśli nie przekroczę jednej piguły na całą noc to nie powinno mi sie nic stać? Zwykle biore pół i potem dorzucam 1/4 albo 1/2.
Podobno są mocne ale raczej nie na tyle zeby coś mi sie miało stać (podobno 240-280 mg). Miałem długą przerwę z MDMA i nie wiem czemu ale trochę sie boję, i do tego sie naoglądałem różnych wiadomości że ktoś wykitował od piguł (Lecz zwykle była tam mowa o 2/3 a nie o 1)

gbu

• 646 / 23 / 0

21 listopada 2019nezumi1 pisze:
Zawsze powtarzam że w dawkę trzeba się 'wstrzelić'. Przeliczanie na kilogramy oczywiście ma sens, natomiast jeśli poczuć pełną moc tej substancji, musisz po prostu przyjąć taką dawkę po której czujesz
się tak dobrze że nie masz żadnych myśli by 'coś jeszcze polepszyć'.

Tak więc pusty żołądek, dawka 1.5 do 2 mg na kg i jeśli po godzinie będzie uczucie niedosytu to dorzucić...to jest kwestia indywidualna ale oczywiście bez szaleństw.
Każdy prawdziwy kryształ MDMA ma mniej więcej tyle samo substancji aktywnej w sobie(+-10%). Jest to tak tanie w produkcji że nie opłaca się tego 'rozcieńczać'.
Tak więc poznać swoją dawkę i się jej trzymać, robiąc odpowiednie przerwy. Jak dla mnie 3 razy w roku to taki bezpieczny wariant.

ps. i żadnego nochala.Tylko 'w paszczu';)
  • 10 / / 0

Wizje po zamknięciu oczu pod wpływem MDMA - normalne?
dodam, ze nie były to jakieś wzroki, tylko normalne sytuacje, twarze ludzi itp, itd. Generalnie przez większość czasu nic przyjemnego. Może za bardzo się na tym skupiałam, nie wiem.
  • 309 / 56 / 0

130 mg jako pierwsza dawka jest okey, ja taka wzialem przy wadze okolo 75 kg i bylo idealnie , nie za mocno , nie za slabo
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 124 uczestników Wejdź na czata