MDMA - Wątek ogólny, kryształki

Moderator: Stymulanty

• 727 / 121 / 0

Halucynacje na MDMA to rzecz normalna przy wyższych dawkach.
Zwłaszcza mając 16 lat.
  • 14 / 1 / 0

05 października 2019frankoxdd pisze:
Nie wiem. Na poczatku jedynie 80mg bo to byl moj 1 raz. Potem jak juz zeszlo wzialem 400mg
Subtelne zwiększenie dawki :D

Powiedz, co Tobą kierowało, że zwiększyłeś pierwotna dawkę pięciokrotnie?

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Nielegalna substancja w płynie czyszczącym do drukarek

Funkcjonariusze opolskiej KAS podczas rutynowej kontroli towarów zgłoszonych do odprawy celnej zwrócili uwagę na podejrzaną przesyłkę z Tajwanu skierowaną do opolskiego przedsiębiorcy, zawierającą tusz oraz środek czyszczący do drukarek.
  • 853 / 93 / 0

Głupota ludzka jest nieskończona, tyle w temacie :)
  • 204 / 10 / 0

czym się różni kryształ od pillsów? w sensie jest inny profil działania czy coś?
  • 84 / 12 / 0

@nanawacin profil działania jest ten sam - kwestia dyskusyjna to czystość i domieszki.
  • 1746 / 174 / 1

nanawacin pisze:
czym się różni kryształ od pillsów? w sensie jest inny profil działania czy coś?
przecież w tabletkach oprócz emki są jeszcze domieszki stymulantów.
Ja 3 dni temu drugi raz w życiu zażyłem Emka w krysztale i było mega tylko szkoda że po półtorej godziny się skończyło nie miałem jak dołożyć zresztą i tak było tego niewiele trudno ocenić na oko Myślę że niecałe 100 o dziwo Na koniec wszedłem do łóżka z przyjemnością i zasnąłem z mega przyjemnej kołdrze :D
Pisane głosem
  • 19 / / 0

przy malych ilosciach typu 2g czesto sie dostaje polowe w krzystale polowie z pudrze a tam juz nie wiesz co jest domeiszane a wiadomo ze z pazernosci najpierw leci krysztal pozniej dopiero puder potem nocka zarwana gdyz posiekalo glowe.
  • 22 / 1 / 0

Biorąc pod uwagę tylko kryształ to czy jego czystość może mieć wpływ na profil działania czy tylko na moc?
  • 23 / / 0

Czy przy pierwszym tripie na krysztale możliwe jest że przez szczękościsk sobie pogryzłem praktycznie całą jame ustną ( język, policzki od środka, nwm jak ale podniebienie też boli ) że nie moge nic prawie jeść ? A jak jem to z bólem ? Na początku mówie kurwa afta mi wyszła po MDMA?? - a mocno wczoraj przesadziłem ( a jestem na coś tam uczulony w jakimś leku i czasami mi wychodzi, chyba paracetamol ale to na przeziębienia jest i mi to nie pasuje a potem pomyślałem sobie że może sie kurwa pogryzłem przez noc jak spałem %-D )
  • 23 / / 0

*prosze scalić z poprzednim postem

Tak prawdopodobnie sie kurwa pogryzłem ale chyba to zrobiłem jakoś przez sen hehe %-D
idzie jakoś to zminimalizować żeby mi ta szczena tak nie latała ?
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata