MDMA - Wątek ogólny, kryształki

Moderator: Stymulanty

Posty: 5179 Strona 493 z 518
Rejestracja: 2018
  • 7 / / 0


Ja tylko kryształów próbowałem i żadnych halucynacji nigdy nie miałem
Rejestracja: 2015
  • 1554 / 39 / 0


Wgl ja rozumiem że tak jak zwykle z serotonigikami powyżej 200mg to już jest tylko za mocno i więcej przyjemności to nie daje niż 200, a tylko strata matu?

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

NIK krytycznie o działaniach samorządów. Prowadzą kiepską profilaktykę uzależnień

Najwyższa Izba Kontroli krytycznie ocenia działania władz samorządowych w walce z uzależnieniem od alkoholu czy narkotyków. Zamiast programów o sprawdzonej skuteczności, finansowane są głównie pogadanki, konkursy, wycieczki czy festyny.
Rejestracja: 2019
  • 84 / 12 / 0


Na weekendzie poleciał towar pierwsza klasa. Wyglądał jak brązowy cukier o słudziutkim zapachu. O 18:00 wlecialo 160mg oral w bombce, po 40 min weszło pięknie choć nie za mocno. Potem 2 dorzutki po 100mg też w bombce co godzinke. Jak schodzilo już wszystko koło 23, to wlecialo ~80mg do kindola. Nie testowałem nigdy sniffa więc trochę się obawiałem. Ale po 5 minutach muzyka rozjebała mi głowę. O wiele mocniejsze działanie niż oral - tylko krótko. Po północy już było po wszystkim i o 0:30 już spałem. Skutków ubocznych brak. Zero halucynacji, wykrecania mordy itd. Na drugi dzień normalnie wstalem w pięknym humorze z lekkim afterglow.
Waga 90kg tak na marginesie :)
Rejestracja: 2017
  • 284 / 47 / 0


@Fastriaxiar zgadzam się, chociaz jak masz np całonocną impreze to mozna sobie np rozlozyc dawki na dwie , ja tak robilem , pierwsza 130 mg i po paru godzinach 100 mg i bylo idealnie , nie za mocno , nei za slabo a prawie cala noc udalo sie bawic , tak do 250 mg jest spooko , byle tego nie przekraczac :)
Rejestracja: 2018
  • 1129 / 322 / 0


Powyżej tych 200-250 to tylko jak sporo ważycie albo nabiliście tolerkę. Może peak jest trochę dłuższy ale nieogar większy, bodyload cięższy i zjazd sporo gorszy nawet z suplementacją. Nie warto. Co ciekawe na takich dawkach mogą być cevy.
Rejestracja: 2016
  • 678 / 55 / 0


11 kwietnia 2019Carb pisze:
Ostatnio miałem wizuale po M.
We wtorek poszedłem z kumplem pod namiot do lasu z zamiarem wzięcia ok 100mg + 50mg na peaku i wiadra co jakieś 20min. Przez większość nocy nic specjalnego się nie działo, ot typowe działanie m-ki dopiero około 1,5 godziny po dorzuceniu kiedy powoli się uspokajaliśmy i dookoła było totalnie ciemno (oprócz ogniska) oboje stwierdziliśmy że z wizją jest coś nie tak. Z zamkniętymi oczami widziałem pomieszczenie z przezroczystą ścianą tą na którą akurat patrzę (trochę jak w simsach) a reszta ścian miała na sobie ciągle zmieniające się wzory przypominające oczy na piórach pawia. Z otwartymi oczami obydwoje widzieliśmy ścianę z kolorowymi wzorami za naszym namiotem i drzewa które wiły się jak węże. Kumpel jeszcze mówił że widział w żarze ogniska jakieś starożytne ciągle zmieniające się budowle, ale ja akurat w ogniu nic nie widziałem. Jeszcze kiedy kładliśmy się spać słyszeliśmy jak prawdopodobnie sarna przechodzi obok namiotu po stronie po której ja leżałem, jak zamknąłem oczy poczułem jakbym miał rentgen w oczach i widziałem sarnę przez zamknięte powieki i ścianę namiotu.
Miał ktoś coś podobnego?
no pewnie, że tak :d

my z kolegami za małolata co wakacje robiliśmy kilka takich nocnych leśnych tripów, właśnie dla tych oevov leśnych.

Lubiliśmy jeść w pełnie księżyca, wtedy było i ciemno i jednocześnie księżyc trochę rozświetlał dzięki czemu gra światła i cieni była niesamowita.

Podobnie rozpalaliśmy ognisko, super się patrzyło w ogień później odwracasz głowę i znowu jakieś halucynajce :) bardzo fajnie większa dawka MDMA, jedno dwa piwka i od huja zioła dobra ekipa ubrać się w stare dresy nawet na cebulkę żeby ciepło podbiło faze ubrać czapki i w las w nocy kuuurde ale bym powtórzył taki oldschoolowy trip :D
Rejestracja: 2017
  • 574 / 24 / 0


Czy po tych waszych pigułach czy po krysztale doświadcza się halucynacji, to nie jest kwestia formy MDMA jaką przyjmujęcie a dawki i miksów. Jak zmiksujecie z ziołem to macie gwarantowane CEVy, jak samego emdeka w większych ilościach to OEVy i rzadziej przy zamkniętych oczach coś się pojawia (empirycznie)
Rejestracja: 2019
  • 21 / 1 / 0


Pamiętam jak nie znałem jeszcze hypka, i zaczynałem przygodę z kryształkami. Przez brak wiedzy na temat zagrożeń i szkodliwości brało się przez noc nawet w porywach do gieta, i to sniffem, myślę że ok 200 na pierwszą i dorzutki już mniejsze, stan piękny w dużej mierze dzięki OEV`om właśnie. Większość utworzonych z realnych kształtów, trochę nie wyraźnych, ale kilka razy były mocne kolorowe, tak jak by mi ktoś telewizor przed oczami postawił. Nie znikały po mruganiu oczami czy ich przecieraniu, co ciekawe tematyka tych wizuali zupełnie nie związana z aktualnymi zainteresowaniami, sprawami codziennymi, problemami.
Rejestracja: 2019
  • 15 / 2 / 0


U mnie mix z mj to standard i po dawce zazwyczaj 200mg nigdy coś takiego się nie zdarzyło wiec to raczej wcześniej wspomniana kwestia genetyki
Rejestracja: 2015
  • 1554 / 39 / 0


17 kwietnia 2019Miki12 pisze:
@Fastriaxiar zgadzam się, chociaz jak masz np całonocną impreze to mozna sobie np rozlozyc dawki na dwie , ja tak robilem , pierwsza 130 mg i po paru godzinach 100 mg i bylo idealnie , nie za mocno , nei za slabo a prawie cala noc udalo sie bawic , tak do 250 mg jest spooko , byle tego nie przekraczac :)
Mi tam właśnie chodzi żeby jedną wrzute robić, co by tolerka nie skoczyła za bardzo.

Chociaż... No bo w sumie MDMA działa długo, ale moja najlepsza faza po 4cmc to była jedna dorzutka zanim się jeszcze załadowało żeby na fazie tego nie robić, żeby to już tak fajnie gotowe było. A teraz MDMA jest w huj tanie to może spróbuje. Tylko boli mnie że musiałbym dorzucić już na peaku :d

Czy pierwsza wrzuta się liczy jakoś bardzo?
Bo skoro działanie się po 40min rozpoczyna, to w sumie tak optymalnie dla mnie byłoby 100mg i za 40min kolejne 100mg

Chociaż jeśli to jest tak dobre i nieszkodliwe jak opisują to może nie być u mnie takiego problemu z dorzucaniem jak z 4cmc (zresztą to ryje już po kilku tygodniach aż strach szaleć, nie wiem jak ludzie na tym ciągi robią wtf), a może nawet wystąpi ciśnienie na dorzutke, wtedy to jest bezproblemowe jak przy stimach xD Aczkolwiek po sero nigdy nie doświadczyłem ciśnienia jeszcze
Posty: 5179 Strona 493 z 518
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości