MDMA - Wątek ogólny, kryształki

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 60 / 7 / 0

^Up normalka. Nic nadzwyczajnego.
Maly zwisajacy siur.
Przy czestszym zazywaniu to nawet zanik popedu seksualnego.
Użytkownik nieaktywny
  • 60 / 7 / 0

03 lutego 2019502ice9 pisze:
Jak w dużym mieście ktoś woła <100 zł za gram kryształków to raczej wyjebka albo pozbywa się na szybko towaru. Raz ziomek brał gieta za 80 zł, ale to była wyprzedaż a dil opuścił już biznes bo grunt mu się palił pod nogami.
Nie wiem jak w duzych miastach ale opisuje u siebie (<50 tys. mieszkancow).
W moich rejonach 80 zl to normalna cena przy jedynce w detalu, jesli z pierwszej reki.
Najlepsze jest to, ze koles gada, ze to mefa a na szesciu odczynnikach wychodzi clear MDMA %-D .
Wkurwilo mnie to na poczatku, lecz zrozumialem po chwili, ze to nawet w chuj lepiej.

Farmaceutyczny gigant oskarżony o wywołanie fali śmiertelnych przedawkowań

Nad potężną rodziną Sacklerów – właścicielami amerykańskiej firmy farmaceutycznej Purdue Pharma produkującej OxyContin – zbierają się czarne chmury. Czy w końcu nadszedł czas, by zapłacili za swoją rolę w rozpętaniu i podtrzymywaniu największej epidemii uzależnień w historii USA?

SIN vs. Facebook: Pierwszy prztyczek dla Goliata :)

Cenzorskie zapędy Facebooka zostały na dzień dobry nieco utemperowane: Sąd Okręgowy w Warszawie tymczasowo zakazał Facebookowi usuwania treści i kont tworzonych przez SIN oraz nakazał zabezpieczyć te usunięte wcześniej, w celu ich ewentualnego przywrócenia.
  • 8 / / 0

W zs sztuke bralem po 80, ale to glownie dlatego, ze ziomek za darmo dostal. Zazwyczaj lata po max 120.
Nie rozumiem skad sie biora ceny takie jak >120
  • 2 / / 0

Bawi mnie tok myslenia niektorych osob, ktore pisza, że jak kryształ kosztuje mniej, niz 100 to na pewno wyjebka i sciema. Wszystko zalezy od tego kto jakie ma dojscie, pare mc temu udalo sie ogarnac sztuke legitnych krysztalow za 70 w srednim miescie. Oczywiscie sa i tacy w mojej okolicy ktorzy wolaja sobie za sredniej mocy pixy 55zl.

Nie sugerowalbym sie tak mocno cena, bo mozna byc wyjebanym i na krysztale za 200, tylko testy, zwlaszcza ze za duzo lata RCkow.
  • 2971 / 81 / 0

No pewnie. A co do cen >120zł, to bezpośrednio na imprezach nie jest to ceną dziwną, bo to jest przypałowe.
  • 146 / 9 / 0

mam pytanie, czy MDMA ma cross tolerkę z psychodelikami takimi jak LSD/grzyby?
Wydaje mi się że tak, choćby częściową, bo MDMA działa na sero+dopa, a psychodeliki na sero, mam rację?
Czyli min. 2 tyg czekania po braniu MDMA żeby wziąć sajko, i odwrotnie, po sajko też 2 tyg do wrzucenia Emki?
  • 843 / 185 / 0

Zupełnie inne mechanizmy działania. Nie zachodzi tutaj tolerancja krzyżowa, na pewno nie w odczuwalnym stopniu. Możesz śmiało robić mniejszą przerwę.
  • 8 / / 0

08 lutego 2019Limitbreaker pisze:
No pewnie. A co do cen >120zł, to bezpośrednio na imprezach nie jest to ceną dziwną, bo to jest przypałowe.
Nie chodzi mi o cene na imrezach, tylko tutaj potrafila taka cena latac na codzien.
  • 174 / 11 / 0

Mam pytanie, czy jeden sort może działać inaczej od drugiego czy to raczej kwestia ze jedno nie bylo MDMA? Jak jadlem dropsy to bardziej pobudzalo byla psychodela delikatna, a po prochu 0 psychodeli, bardzo slabe pobudzenie, moglbym lezec i sie rozplywac
  • 2971 / 81 / 0

12 lutego 2019Mleczarz pisze:
Mam pytanie, czy jeden sort może działać inaczej od drugiego czy to raczej kwestia ze jedno nie bylo MDMA? Jak jadlem dropsy to bardziej pobudzalo byla psychodela delikatna, a po prochu 0 psychodeli, bardzo slabe pobudzenie, moglbym lezec i sie rozplywac
Dropsy mogą zawierać cokolwiek, zresztą proszek też, ale w dropsach masz większą szansę na mix np. MDMA + amfetamina (dla mnie niebo lepszy niż samo MDMA)
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata