Dihydrokodeina - wątek ogólny

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

lol

• 3463 / 471 / 0

z siku to po kazdym opio moze byc problem bez tolerki
z dhc jak juz bardziej problem od drugiej strony ;D

nie zauwazylem zadnych problemow po dhc (chociaz po innych tez nie)
jedyne co to DHC no to to, ze wyjątkowo blokuje
czasem jak btalem przez dluzszy czas wieksze dawki to rodzilem na kiblu xD

po zadnym innym opio czegos takiego nie mialem..nie bede opisywal ze szczegolami xD ale no bylo ciezko
  • 336 / 72 / 0

Ja po dhc miałam istny poród na kiblu, także ten... Jak to się z tapentadolem łączy? Uzupełniają się?

Dzieci z dworca ZOO na polskim podwórku – problem narkomanii w PRL

Niedawno na platformie HBO GO pojawił się serial „My, dzieci z dworca ZOO”, stanowiący ekranizację kultowej książki Christiane Very Felscherinow o tym samym tytule. Autorka przybliżyła w niej problem narkomani wśród młodzieży w Berlinie Zachodnim w latach 70. XX wieku. Jak kwestia ta wyglądała w PRL-u? Czym i na jaką skalę narkotyzowali się nasi dziadkowie?

​Żużel. Brak możliwości przebadania zawodnika na obecność narkotyków przed meczem

Podczas jednego ze spotkań próbował cztery razy wsypać łyżeczką cukier do szklanki i nie potrafił do niej trafić. Nie wiem, czy był pijany, czy pod wpływem jakichś środków odurzających. Po wyjściu Artura Mroczki z toalety członkowie naszego teamu wyczuli wyraźny zapach marihuany...
  • 793 / 205 / 0

05 kwietnia 2021INSPEKTOrDEWIANt999 pisze:
a, no i zapomnialem dopisać, że 2-3 dni mialem problemy takie z błędnikiem, bujało mnie o wydaje mi się, że to przez ten lorafen, bo jednak 25mg to nie mało, a inne benzo tak na mnie nie oddziałuje z błędnikiem mimo, że też niemałe dawki biorę
jakby dało radę scalić post do admina
zjadłeś 25mg lorafenu?! w jakim odstępie czasu?
  • 2666 / 852 / 0

u mnie zrobiło się takie samo bagno jeśli chodzi o tolerancję jak przed tym całym przedsięwzięciem i odtruciem. wczoraj wziąłem ponad 810 mg DHC Continus i listek OxyContinu 10 mg i ledwo co czułem taką "szprycę". wyciszenie i lepszy humor, nawet uboki już wygasają, a z początku po powrocie ze szpitala to czułem pięknie wyrzuty histaminy, ostre zaparcia i oczy jak szpilki. teraz nie wiem ile znowu musiałbym czekać, aby tolerancja spadła chociaż o połowę. zapasy nadal mam, ale tak to jest marnacja i mało co wyciąga się z tego przyjemności.

plus jest taki, że nie pojawiła się ponownie zależności fizyczna po tym ciągu. będę musiał coś zaradzić. jutro dzwonię do przychodni po receptę, bo akurat jest termin.

powiem szczerze - myślałem, że dłużej to potrwa zanim zniknie to ciepełko i dawki wzrosną tak mocno. mogłem lepiej to rozplanować, ale tak się wciągnąłem, że brałem codziennie.

póki co mam jakiś depresyjny, gorszy okres i też nie mam czym sobie pomóc. będę informować jak się ma sytuacja jeśli chodzi o kwestie techniczne i związane z tolerancją. dobrze jeszcze, że wolny jestem od psychotropów czy benzo.
  • 343 / 59 / 0

Po dhc mam wkurwa na wszystko.
Nie wiem czym to jest spowodowane ale rezygnuję też z dhc :)
Kolej na mocniejsze opio, czas na oxy i morfe
  • 1376 / 323 / 0

@AbsintionOpium Good Luck , ale wiesz ze jak juz poznasz majkę i oksy to powrót do takiego dhc lub tramalu będzie niezwykle chujowym doświadczeniem kiedy teraz jeszcze jako tako robią. Lecz jeśli nie brales mocniejszych opio to nie zdajesz sobie sprawy wtedy z tego tak są słabe w porównaniu do tych zajebistych...

lol

• 3463 / 471 / 0

jak by mi dali do wyboru dhc albo oksykodon to zdecydowanie bralbym DHC.

plusem oksykodonu moze byc to, ze daje wieksza euforie. ale to nie jest przyjemna euforia jak po innych opiatach.
z drugiej strony przy wiekszej tolerancji dzialanie oksykodonu jest zbyt krotkie.
Ostatnio zmieniony 08 kwietnia 2021 przez lol, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 2666 / 852 / 0

również wybrałbym DHC Continus, jest to środek dużo bardziej uniwersalny i może się przydać do różnych odstawek i tym podobnych. choć nie można zaprzeczyć, że OxyContin to dużo mocniejszy lek i samopoczucie może być dużo lepsze po przyjęciu. niektórych dihydrokodeina przesadnie muli.
  • 343 / 59 / 0

Mnie nie muli ale mam wkurwa bez powodu.
Miałem ciąg na tramalu, spróbowałem dhc a teraz czas na inne ciekawe rzeczy.
Do uzależnionych od opio nie należę ale spróbować czegoś nowego nie pogardzę.
Kiedyś była majka i benzo
Później 8 lat niczego i weszło zioło, stymulanty wszelkiej maści i zostało tylko zioło
Lubię trochę poeksperymentować, tym bardziej że trzeba z życia korzystać póki można
Jak zdrowia zabraknie to będę myślał:)
Zawsze mówiłem że jak życie mi się znudzi to odejdę, jakoś śmierć mnie nie przeraża. Byłem jedną nogą na tamtym świecie kilka razy, nic strasznego ;)
  • 793 / 205 / 0

08 kwietnia 2021lol pisze:
plusem oksykodonu moze byc to, ze daje wieksza euforie. ale to nie jest przyjemna euforia jak po innych opiatach.
jak euforia może być nieprzyjemna, bo chyba o czymś nie wiem? %-D
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 2261 uczestników Wejdź na czata