Dihydrokodeina - wątek ogólny

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

Posty: 1503 Strona 132 z 151
Rejestracja: 2020
  • 39 / 1 / 0

Co jest waszym zdaniem lepsze, DHC czy zwykła Kodeina ?
Z kodeina mam juz dużą styczność ale się zastanawiam czy warto latać po lekarzach żeby to dorwać. I czy serio tak ciężko namówić lekarza na przepisanie ?
Rejestracja: 2018
  • 208 / 16 / 0

DHC jest mocniejsze i z czego co pamiętam bardziej sedatywne. Z DHC nie masz tak wyjebanej histaminy przy dużych dawkach, nie trujesz się sulfo. Jest też mocniejsza, jak już wspomniałem, chociaż i tak słoik poszedł dosyć szybko, więc nie jest tak że jest to bardzo mocne (w dodatku tolerka szybko na to rośnie).

Wyprowadzić noworodka z nałogu. Tak leczy się dzieci kobiet uzależnionych

Dzieci przechodzące przez proces odstawienia opioidów płaczą w charakterystyczny sposób. Jest to krótkie, udręczone, przeraźliwe zawodzenie powtarzające się w kółko. Odbija się ono echem na oddziale noworodkowym szpitala Cabell Huntington w Huntington w Zachodniej Wirginii. Od szóstej rano przebywa na nim tygodniowa dziewczynka, niepocieszona. O dziesiątej Sara Murray, kierowniczka pielęgniarek na tym oddziale o łagodnym głosie i rzeczowym podejściu, wzdycha. "To może być frustrujący dzień" - mówi

Absurd w gastronomii. Lokale muszą opłacić koncesję na alkohol, a nie wiedzą, kiedy będą go sprzeda

Absurd w gastronomii. Lokale muszą opłacić koncesję na alkohol, a nie wiedzą, kiedy będą go sprzedawać
Rejestracja: 2019
  • 1719 / 156 / 0

04 lipca 2020Inglesss pisze:
Co jest waszym zdaniem lepsze, DHC czy zwykła Kodeina ?
Z kodeina mam juz dużą styczność ale się zastanawiam czy warto latać po lekarzach żeby to dorwać. I czy serio tak ciężko namówić lekarza na przepisanie ?

Zdecydowanie DHC ! dużo mocniejsze szybko dosyć zaczyna działać także jak masz do wyboru to bierz DHC naprawdę brałem co prawda bylo to kilka lat temu jak zaczeli podawać mi opio to dhc naprawdę pomagało..
Rejestracja: 2018
  • 182 / 25 / 0

Witam panów i paniów.
Byłem czysty z miesiąc od 3 lat to mój największy rekord hehe
Właśnie jestem po tygodniowym ciągu na dhc, dziewczyna przyjechała ja odcięty od opio ale nie mogłem się powstrzymać i poleciałem i muszę przyznać że to był mój najpiękniejszy tydzień w te wakacje, ona się obwinia ze dawała mi te dhc ale ja po prostu nie umiem funkcjonować bez opio, jeszcze po tym miesięcznym skrecie od metadonu, wykończył mnie sukinsyn, daje tylko znak życiadla hajpa, dziś jestem na kodzie i będę płukał mak
A co do dhc to wjazd ma taki sam jak majka bo w końcu to prawie to samo ale kable zauważyłem cierpią mocno, walilem dhc iv bardzo dużo razy i to nie zachęta ale nie rozumiem straszenia że coś może się od tego stać. Oczywiście może, jak po wszystkim. Minus dhc iv jest taki że działa z 2 godziny i zaczyna się skręt.
Tak w ogóle mam dość dhc za jakiś tydzień mam wizytę w PLB tzn telefoniczna lekarz bardzo uprzejmy pisze nawet benzo ski prege i może myślę żeby nakłonić go do MST lub oksy? Dhc mam na refundację i jest spoko ale jest już za słabe z lekarzem znamy się z rok, ja mam skoliozę, gdyby nie mój wiek to bym normalnie powiedział daj pan oksy czy mst ale dopiero w grudniu 20 kończę i nie wiem pomuscie doradźcie mi co robić?
Stawiam że łatwiej dostać oksy niż majke co mi odpowiada kable muszą odpocząć może to zły temat ale skoro się rozpisałem to nie widzę sensu zmieniać bo to dział opioidy a co do pytania o oksy/mst to tylko poboczne pytanie. Pozdro
Rejestracja: 2016
  • 885 / 157 / 0

DHC jest stworzona do p.o i jak dla mnie i.v nie ma sensu. Tak samo jak branie morfiny doustnie. W DHC najważniejsza jest długość działania. Do schodzenia z dawek, zaleczania skręta, mixów z krótko działającymi substancjami dla przedłużenia i podbicia działania nadaje się idealnie, dorzucając nawet niewielką dawkę można spokojnie ograniczyć branie np. oxy, czy majki z dwóch do jednego raza dziennie i nie budzić się na skręcie. Przy i.v traci swoje walory, w dodatku przerabianie jest bardziej problematyczne. Żeby jeszcze działanie było lepsze to rozumiem, ale nie sądzę, żeby była do strzelania lepszą substancją niż oxy, czy morfina.
Rejestracja: 2018
  • 208 / 16 / 0

Podbbijam, zaletą DHC to właśnie jest długość działania.
Rejestracja: 2018
  • 182 / 25 / 0

Serio, co wy bierzecie to od miesiąca czy raz na miesiąc? Ja po 4 godz muszę dorzucać następna dawkę po podaniu per os. Iv nie ma sensu, wiem to, ale miałem tak małe ilości, że musiałem. Też wolę p.o. gdybym miał więcej to bym tylko tak przyjmował. Ja bardzo w niej lubię wyrzuty histaminy, to ważne zjawisko bardzo dla mnie, nigdy nie wezmę Antyhistaminy nawet gdyby miała podbić fazę.
Rejestracja: 2020
  • 15 / 4 / 0

Bardzo chwale sobie DHC.

Co prawda w CV mam tylko kodeine i tramadol jesli chodzi o opio, ale DHC zdecydowanie wygrywa. Po krótkim ciągu, psychicznie znacznie lepiej sie czułem niż po tramadolu.

Kodeina odpada u mnie ze względu na opór przed lataniem po aptekach po całym mieście.
Rejestracja: 2019
  • 342 / 19 / 0

Mam pytanie do szpeców

Jak przeliczyć pi razy drzwi tramal na dhc - chce skorzystać z dhc żeby zejść z tramalu i bupra na koniec na tydzień czasu
Rejestracja: 2016
  • 885 / 157 / 0

Jest duży rozstrzał, bo dhc różnie działa na każdego z tego co widzę, ale jak dla mnie jest maksymalnie 1,5x mocniejsza. Ciężko akurat tutaj przeliczyć, bo na tolerancję kodeiny ma wpływ większy, na inne opio już mniejszy, w każdym razie zawsze porównując do kody, czy tramalu wychodziło mi 1,25x-1,5x mocniej.
Posty: 1503 Strona 132 z 151
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 1956 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości