Dihydrokodeina - wątek ogólny

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

• 190 / 21 / 2

05 maja 2020KrwawyJanek69 pisze:
Ja wczoraj zacząłem od 500mg i skończyło się dorzutkami. Dziś 840 mg i 12 mg bromazepamu i jest genialnie tylko swędzi strasznie co mogę na to dostać bez rec w Nl ?Orjetuje się ktoś.
Weź w tej samej dawce zwykłą kodeinę to wtedy przestaniesz mówić, że DHC mocno wywala histaminę %-D
  • 214 / 21 / 0

Hehe domyślam się ale koda w takiej dawce słabo porobi 😉

Paula przez pół roku pracowała na nielegalnej plantacji zioła w Kalifornii.

"Najlepsi zarabiali 750 dolarów dziennie" - wywiad Noizz.pl

Oskarżeni za przemyt 95 kg marihuany w ładunku mandarynek

Podlaskie „pezety” Prokuratury Krajowej oskarżyły trzech mężczyzn o przestępstwa narkotykowe, w tym współudział w próbie przemytu do Polski z Hiszpanii ponad 95 kg marihuany. Towar o wartości ponad 3,8 mln zł ukryty był w ładunku mandarynek.
  • 1 / / 0

Siema, ja z pytaniem dotyczącym zażywania dhc dzień po tym jak ostro się najebałem, jak bardzo jest to niebezpieczne? A może nic mi nie będzie?
  • 110 / 20 / 0

Muszę powiedzieć, że się bardzo zawiodłem na działaniu dhc. Myślałem, że jest mocniejsze od kodeiny a w moim mniemaniu jest znacznie słabsze. Jest mniej euforyczne, nie ma ugrzania. Nudności są ogromne, przy żadnym opio tak nie miałem. Zdecydowanie najgorszy opiod jaki próbowałem. Mam tolerke na kode na 500-600mg, a 800mg dhc robiło mnie gorzej niż kilogram dzisiejszego maku ze sklepu. Rozumiem, że każdy ma inny organizm, ale ja opisuje tutaj może doświadczenie ;)
  • 730 / 117 / 0

Przy pierwszym razie z nową substancją może tak być, ja też w ciągu na oxy i dhc spróbowałem pierwszy raz morfiny p.o i skończyło się ostrym bólem głowy i rzyganiem. Następny raz już było ok. Podobnie miałem jeszcze z kodeiną i chyba tramalem.
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 1079 uczestników Wejdź na czata