Dihydrokodeina - wątek ogólny

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

Posty: 1689 Strona 118 z 169
Rejestracja: 2013
Użytkownik nieaktywny
  • 190 / 22 / 2

18 października 2019KrwawyJanek69 pisze:
Powiem tak za grzyba nie warte tej ceny[emoji34]
i czemu usunięto moje wcześniejsze komentarze ?[emoji3525]
Warte, na 30% jeszcze bardziej warte, no ale jak ktoś ma wyjebaną tolerkę, to nie ma się co dziwić.
Chociaż nawet przy dawce 1g jest warto, na pewno wychodzi to taniej jak kodeina.
:mniam:
Rejestracja: 2017
  • 1919 / 335 / 2

Spoiler:
UWAGA! Nie robcie tego to wbrew pozorom bardzo niebezpieczne, gdyż może wywołać wstrząs anafilaktyczny oraz obrzęk płuc podobnie jak przy podaniu dożylnym kodeiny. Czasem jednak ktoś musi zrobić coś głupiego, aby inni nauczeni czyimś doświadczeniem już nie popełnili tego błędu

Zainspirowany postem GG Allin oraz paru innych użytkowników z przeszłości, spróbowałem i ja huknąć dhc. Najpierw jednego tabsa 90 mg. Faktycznie, efekt jakiś czuć, ale raz że tolerka robi swoje i tutaj ciężko być obiektywnym na ile to działa mocniej w porównaniu do orala - a dwa, histaminowa reakcja już u mnie właściwie nie występuje przy normalnych dawkach czy to majki, czy dhc. Profilaktycznie raczę się cetyryzyną. Stąd brak jakichkolwiek oporów przed takową próbą. Wracając do tabletki 90 mg, tyle jeszcze idzie przerobić do pompki 5 ml, ale gdy wrzuciłem na łyżkę 2 tabsy wosk zakleił już wszystko i roztworu było tyle co nic, a 3/4 łyżki było zalepione woskiem.

Zrobiłem więc myk z metodą z żelazkiem (tutaj link gdzie jest owy post dihydrokodeina-watek-ogolny-t12655-430.html ), tylko użyłem po prostu 3 kartek zwykłego papieru. Część wosku faktycznie wsiąkneła w niego, resztę prochu zdrapywałem później kartą i tutaj faktycznie z 3 tabletek dało się zaciągnąć roztwór do pompki, więc sama metoda spoko tylko wymaga dopracowania. Najlepsze do przeróbki byłoby dhc bezwoskowe, w UK bodajże jest coś takiego. No i faktycznie, iv jednak jest bardziej wydajne, nie ma co mówić.

Powtarzam jednak że to TYLKO EKSPERYMENT i nie należy tego próbować, gdyż to zagraża zdrowiu i życiu. Zostało to napisane wyłącznie jako ciekawostka dla potomnych, czego to ćpun nie wymyśli żeby wyciągnąć max z dostępnych leków. Roztwory dhc używane w medycynie (oczywiście za granicą) są stosowane domięśniowo albo podskórnie, u nas zostaje po przeróbce jedynie iv. Aha, Ci co szkalują dhc nie wiedzą o czym mówią, nie ma bardziej uniwersalnego opioidu. Pozdrawiam, gl

Narkotyk, którym odurzono Hitlera. Pod jego wpływem zmienił historię wojny

W lipcu 1943 r. Benito Mussolini poważnie rozważał wycofanie Włoch z działań wojennych. Wiadomość o możliwej zdradzie sojusznika załamała Adolfa Hitlera. Na 19 lipca, dzień po kluczowej przegranej z Armią Czerwoną pod Kurskiem, Führer miał zaplanowane spotkanie z Duce, ale był cieniem samego siebie. Na takie okazje jego przyboczny lekarz, Theo Morell, trzymał specjalne „lekarstwo”.

Terpeny zawarte w konopiach skuteczne w uśmierzaniu bólu

Zastosowanie samych terpenów z konopi w leczeniu dolegliwości bólowych może być tak samo skuteczne jak kannabinoidy, przy mniejszym ryzyku efektów ubocznych – informują naukowcy, których wnioski ukazały się w piśmie „Scientific Reports”.
Rejestracja: 2019
  • 229 / 22 / 0

Walić nie miałem tęgo w zamiarze ale biorąc uwagę cenne i i dawaki 1,4 g coby coś ruszyło sprawia że już do tego nie wrócę a myślałem że gra warta świeczki.
Rejestracja: 2016
  • 967 / 173 / 0

Jak trzeba będzie zejść z dużych dawek czegoś mocniejszego, albo przetrwać i czymś się zaleczyć to jeszcze zapłaczecie za tym
Rejestracja: 2019
  • 229 / 22 / 0

I właśnie do tego zostawiam sobie reszte, innego przeznaczenia nie widzę.
Rejestracja: 2016
  • 967 / 173 / 0

20 października 2019KrwawyJanek69 pisze:
innego przeznaczenia nie widzę.
Podbijanie i zwłaszcza przedłużanie działania. Mówimy oczywiście o wysokiej tolerce, oczywiste jest przecież, że dla osób ze stażem tylko do tego się nadaje, ale jak ktoś nie ma jej wyjebanej tak jak my, to i do brania solo jest w porządku, ofc jak się ciągle zwiększa dawki to można je ciągnąć w nieskończoność. Wszystko zależy od punktu widzenia, dla ciebie już ma małą wartość, ale jak ktoś przeskakuje ze zwykłej kodeiny lub tramalu, to DHC jest dla niego zbawieniem.
Rejestracja: 2017
  • 1919 / 335 / 2

Podbijanie i przedłużanie działania, pomoc w redukcji dawek mocnych opio, zaleczanie skręta lepiej niż bupra - to docenią stare ćpuny. A thiocożercy przechodząc na dhc (szczególnie w miksie z benzo/prometazyną) poznają co to prawdziwe noddy. Dla każdego znajdzie zastosowanie, ale jego wartość docenią bardziej mocno wjebani.
Rejestracja: 2019
  • 229 / 22 / 0

Wiesz, nie miałem nigdy dostępu do dhc do skrętów i schodzenia używałem bupry i zawiodłem się na aktywność tego środka ale przydatna rzecz .
Rejestracja: 2018
  • 358 / 45 / 0

Według mnie jest lepszy niż kodeina. Zawsze wchodzi. Pozatym nie mam zamiaru zajdać całego opakowania, aby mieć fazę 3-4 godzinną.
OXY > DHC > TRAMAL > KODA
Rejestracja: 2011
  • 3 / / 0

Ja będąc kiedyś w angli zacząłem swoją przygodę z opio właśnie od ekstrakcji dhc z paramolu. Tak mi sie spodobało, że po jakims czasie gdy tolerka juz poszła w górę, załatwiłem sobie tam (ku mojemu zdziwieniu) czyste dhc w tabsach legalnie od lekarza. Bardzo sobie ceniłem owe tableteczki lecz będąc roządnym i chąc mieć wszystko pod kontrolą, zobaczywszy, że dawki 700mg robią mnie już średnio; a do tego zdarza mi sie pić przy tym po 10-11 browarów; w porozumieniu z moją wątrobą zadecydowałem, że wracam do Polski, żeby się od tego odciąć. Po jakimś niekrótkim czasie od powrotu z racji tego, że nie miałem dostępu do dhc, bo w Polsce żaden lekarz mi tego nie wypisze, zrobiłem ekstrakcje z antka i pierwszy raz spróbowałem kodeiny. Ku mojemu zdziwieniu koda wcale nie podobała mi się tak jak dhc. Ciężko to opisać, ale działanie było jakby słabsze, mniej euforyczne i jakby bardziej wykurwiało histamine. Być może była to też wina tolerki i dobranej dawki, ale przynajmniej dzięki temu nie ciągnęło mnie do kodeiny w Polsce.

dlatego następnie zamaist kodeiny wybrałem pst, ale to juz za daleko idąca dygresja
Posty: 1689 Strona 118 z 169
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości