Kava Kava - wątek ogólny

Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

Czy Kava Kava działa na Ciebie

50%
1.Tak
3
17%
2.Cos działa
1
17%
3.Słabo działa
1
17%
4.Nie czuje nic a nic.
1
Brak głosów
5.Działa ale w ogromnych ilościach.

Liczba głosów: 6

• 204 / 33 / 0

Nie kupiłem kava bag więc zrobiłem kave tak jak antidol 15 xD
Kolor jak PST smak podobny xD

Gdyby ludzi z tych wysp zobaczyli jak ja to robiłem to by stwierdzili, że jesteśmy cofniętą cywilizacją w rozwoju przy nich xD

--------

Kava Kava nie zadziałała, coś zrobiłem źle? To jest sklep mający milion ziółek z dobrymi opiniami. Nie czaję o co chodzi, zalałem ciepławą wodą jak na yerbę a później przefiltrowałem po kilku minutach mieszania. Zero działania, z 25 gram wypiłem.

(scalił Jezus)
  • 1012 / 161 / 6

20 lipca 2019FarmieGolda pisze:
Nie czaję o co chodzi, zalałem ciepławą wodą jak na yerbę a później przefiltrowałem po kilku minutach mieszania. Zero działania, z 25 gram wypiłem.
Może zwykłe mieszanie nie ekstrahuje substancji aktywnych, trzeba ugniatać tak jak w metodzie tradycyjnej?

Filtr z chusteczek (bo rozumiem że to masz na myśli) może nie przepuszczać drobin które nas interesują. Bo one nie rozpuszczają się w wodzie lecz tworzą zawiesinę.

Masz tolerancję na GABAergiki?

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

Szkocja: najwyższy wskaźnik zgonów z powodu zażywania narkotyków w UE

Według opublikowanych ostatnio oficjalnych danych, liczba zgonów związanych z zażywaniem narkotyków w Szkocji wzrosła w ubiegłym roku do 1187.
  • 204 / 33 / 0

Przy pierwszej próbie kupa drobin i fusów mi wpadła wypiłem, zero działania też 25 gram.
Loa waka fiji magiczny
Parzyłem w mleku i wodzie razem, więc się rozpuszczać powinny te związki. Nie zalałem gorącą wodą by to zabić, ledwo ciepła była 3/4 mleka 1/4 ciepławej.

Żadnej tolerki nie mam, co jakiś czas paczka tussidexu a alprazolam max raz w miesiącu.
  • 135 / 4 / 0

Jaki profil dzialania ma kava typu Heady? ( Heavy jestem w stanie sobie wyobrazić) Ciekawi mnie konkretnie Pacyfic Elixir, tylko trochę drogi.

Ciekawostka: gdzieś czytałem że osoba po wypiciu kavy zagryzła ja kiełbasa i tłuszcze w tej postaci znacząco podbiły efekty.
  • 11 / / 0

@FarmieGolda

Kawalaktony słabo rozpuszczają się w wodzie. Może za mało tłuszczu i za wysoka temperatura.
Spróbuj w alkohol + więcej tłuszczu + niższa temperatura + blender.
  • 982 / 138 / 0

22 lipca 2019FarmieGolda pisze:
Przy pierwszej próbie kupa drobin i fusów mi wpadła wypiłem, zero działania też 25 gram.
Loa waka fiji magiczny
Parzyłem w mleku i wodzie razem, więc się rozpuszczać powinny te związki. Nie zalałem gorącą wodą by to zabić, ledwo ciepła była 3/4 mleka 1/4 ciepławej.

Żadnej tolerki nie mam, co jakiś czas paczka tussidexu a alprazolam max raz w miesiącu.
Ja jak zamówiłem z medżyszyn garden lavena fiji, to po skończeniu opakowania doszedłem do wniosku że straciłem pieniądze, za to Eva Vanuatu z tego samego sklepu jest konkretna, podobnie jak New Zeland z M.Z. jest ona troszeczke droższa, ale jak jescze nie znałem się na kavie to po spożyciu 50 gram jednego popołudnia miałem dwa dni śpiączki i wszystko z rąk mi leciało, dziwię się że ojciec nie powiedział że jestem naćpany. Eva Vanuatu z M.O. no i New Zeland z M.Z.
  • 3730 / 629 / 0

Dużo tej Kava Kava sobie zapodajecie, jak jest słabej jakości, to nie dziwcie się, że źle działa i after to jedno wielkie telepanie i dezorientacja (nie piszę tu o koledze powyżej). Co do Eva Vanuatu, to polecam po 1,5-2 łyżeczki do herbaty zrobioną wg. receptury i do tego z łyk waleriany.

@VERBALHOLOGRAM, czułeś jakąś różnicę między Nowa Zelandia a Vanuatu?

Ja z kolei próbowałem Vanuatu trzymać pod językiem (te 2 łyżeczki) tak jak kurkumę, niestety na rzygi mnie wzięło nie przez smak, tylko sypkość, bo eva vanuatu jest zmielona. Tak czy inaczej skończyło się na wypluciu do prowizorycznego woreczka i ugnieceniu w naczynku.
  • 135 / 4 / 0

Stestowalem New Zeland w 25gram. Działa przyjemnie, w tej dawce trochę subtelnie. Myślę że 40-50 gram było by idealnie. Piłem wieczorem i miałem nawet problem z zaśnięciem. Minus to cena za opakowanie w PL, chociaż jak już się rozeznam to będę zamawiał z za granicy. Drugi minus to picie tego... za każdym razem gdy przechodzi przez przełyk to mam wątpliwości czy nie puszcze pawia :x pewnie kwestia przyzwyczajenia. Jak już znajdzie się w żołądku to jest ok.

Teraz zamierzam zabrać się za Vantanau i tu moje pytanie. Ktoś poleca MagicGarden "V" Borongu? Czy lepiej poczekać na MagicGarden"V" Eva?
  • 204 / 33 / 0

Testował ktoś Jungle Essence?
  • 1 / / 0

Kava Kava to naprawde fajna rzecz. Naturalne składniki, nie uzależnia, wszytsko bezpieczne dla organizmu, a do tego ma niesamowite działanie uspokajające, ale jest w stanie też pomóc, jeśli ktoś ma problemy z zasypianiem.
Wróć do „Inne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata