Kava Kava - wątek ogólny

Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

Czy Kava Kava działa na Ciebie

42%
1.Tak
22
19%
2.Cos działa
10
15%
3.Słabo działa
8
12%
4.Nie czuje nic a nic.
6
12%
5.Działa ale w ogromnych ilościach.
6

Liczba głosów: 52

• 1072 / 194 / 7

20 lipca 2019FarmieGolda pisze:
Nie czaję o co chodzi, zalałem ciepławą wodą jak na yerbę a później przefiltrowałem po kilku minutach mieszania. Zero działania, z 25 gram wypiłem.
Może zwykłe mieszanie nie ekstrahuje substancji aktywnych, trzeba ugniatać tak jak w metodzie tradycyjnej?

Filtr z chusteczek (bo rozumiem że to masz na myśli) może nie przepuszczać drobin które nas interesują. Bo one nie rozpuszczają się w wodzie lecz tworzą zawiesinę.

Masz tolerancję na GABAergiki?
  • 217 / 35 / 0

Przy pierwszej próbie kupa drobin i fusów mi wpadła wypiłem, zero działania też 25 gram.
Loa waka fiji magiczny
Parzyłem w mleku i wodzie razem, więc się rozpuszczać powinny te związki. Nie zalałem gorącą wodą by to zabić, ledwo ciepła była 3/4 mleka 1/4 ciepławej.

Żadnej tolerki nie mam, co jakiś czas paczka tussidexu a alprazolam max raz w miesiącu.

Dr Shopping, czyli jak państwo traci miliony na psychotropach

Tylko w ubiegłym roku fundusz zdrowia stracił co najmniej 14 milionów złotych, refundując leki psychotropowe, które trafiają na czarny rynek. Reporter TOK FM w trakcie prac nad materiałem odkrył luki w systemie i bezczynność instytucji państwa. Efektem są ogromne straty finansowe, ale też społeczne. Proceder trwa od dawna.

Trawomat jak zabawkomat - nie pyta o wiek

Liczba automatów sprzedających susz z konopii włóknistej rośnie jak grzyby po deszczu. Urządzenia dotarły już nawet do małych miejscowości. Oferują produkty, które nie są objęte przepisami zakazującymi ich sprzedaży lub posiadania. Kontrowersje budzi jednak fakt, że jointa z suszem w wolnostojącym automacie może kupić każdy, nawet dziecko.
  • 189 / 7 / 0

Jaki profil dzialania ma kava typu Heady? ( Heavy jestem w stanie sobie wyobrazić) Ciekawi mnie konkretnie Pacyfic Elixir, tylko trochę drogi.

Ciekawostka: gdzieś czytałem że osoba po wypiciu kavy zagryzła ja kiełbasa i tłuszcze w tej postaci znacząco podbiły efekty.
  • 58 / 5 / 0

@FarmieGolda

Kawalaktony słabo rozpuszczają się w wodzie. Może za mało tłuszczu i za wysoka temperatura.
Spróbuj w alkohol + więcej tłuszczu + niższa temperatura + blender.
  • 1313 / 192 / 0

22 lipca 2019FarmieGolda pisze:
Przy pierwszej próbie kupa drobin i fusów mi wpadła wypiłem, zero działania też 25 gram.
Loa waka fiji magiczny
Parzyłem w mleku i wodzie razem, więc się rozpuszczać powinny te związki. Nie zalałem gorącą wodą by to zabić, ledwo ciepła była 3/4 mleka 1/4 ciepławej.

Żadnej tolerki nie mam, co jakiś czas paczka tussidexu a alprazolam max raz w miesiącu.
Ja jak zamówiłem z medżyszyn garden lavena fiji, to po skończeniu opakowania doszedłem do wniosku że straciłem pieniądze, za to Eva Vanuatu z tego samego sklepu jest konkretna, podobnie jak New Zeland z M.Z. jest ona troszeczke droższa, ale jak jescze nie znałem się na kavie to po spożyciu 50 gram jednego popołudnia miałem dwa dni śpiączki i wszystko z rąk mi leciało, dziwię się że ojciec nie powiedział że jestem naćpany. Eva Vanuatu z M.O. no i New Zeland z M.Z.
  • 3630 / 943 / 2

Dużo tej Kava Kava sobie zapodajecie, jak jest słabej jakości, to nie dziwcie się, że źle działa i after to jedno wielkie telepanie i dezorientacja (nie piszę tu o koledze powyżej). Co do Eva Vanuatu, to polecam po 1,5-2 łyżeczki do herbaty zrobioną wg. receptury i do tego z łyk waleriany.

@VERBALHOLOGRAM, czułeś jakąś różnicę między Nowa Zelandia a Vanuatu?

Ja z kolei próbowałem Vanuatu trzymać pod językiem (te 2 łyżeczki) tak jak kurkumę, niestety na rzygi mnie wzięło nie przez smak, tylko sypkość, bo eva vanuatu jest zmielona. Tak czy inaczej skończyło się na wypluciu do prowizorycznego woreczka i ugnieceniu w naczynku.
  • 189 / 7 / 0

Stestowalem New Zeland w 25gram. Działa przyjemnie, w tej dawce trochę subtelnie. Myślę że 40-50 gram było by idealnie. Piłem wieczorem i miałem nawet problem z zaśnięciem. Minus to cena za opakowanie w PL, chociaż jak już się rozeznam to będę zamawiał z za granicy. Drugi minus to picie tego... za każdym razem gdy przechodzi przez przełyk to mam wątpliwości czy nie puszcze pawia :x pewnie kwestia przyzwyczajenia. Jak już znajdzie się w żołądku to jest ok.

Teraz zamierzam zabrać się za Vantanau i tu moje pytanie. Ktoś poleca MagicGarden "V" Borongu? Czy lepiej poczekać na MagicGarden"V" Eva?
  • 217 / 35 / 0

Testował ktoś Jungle Essence?
  • 1 / / 0

Kava Kava to naprawde fajna rzecz. Naturalne składniki, nie uzależnia, wszytsko bezpieczne dla organizmu, a do tego ma niesamowite działanie uspokajające, ale jest w stanie też pomóc, jeśli ktoś ma problemy z zasypianiem.
  • 38 / 5 / 0

Można stosować przy terapii izotekiem?
Wróć do „Inne”
Na czacie siedzi 1711 uczestników Wejdź na czata