CEVy i halucynacje po paleniu marihuany

Negatywne konsekwencje przyjmowania fitokannabinoidów i sposoby im przeciwdziałania.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 39 / 3 / 0

Według mnie CEV'y a nawet i OEV'y to coś normalnego przy marihuanie(szczególnie na początku palenia jak palisz za mocne dla siebie zioło).
Ja umiałem mieć klatkowanie obrazu a i innym razem oczopląs(choć wtedy gdy go miałem to myślę że zioło było maczane w czymś) po ziółku czy to jest normalne?
  • 260 / 153 / 0

Tak, to normalne.

O konopiach w Radio Maryja – audycja i transkrypcja

Transkrypcja Wolnych Konopi z audycji o konopiach w Radio Maryja. Jedna z najrzetelniejszych audycji jaka ostatnimi czasy pojawiła się w polskich mediach - serio.

Stworzył bezdotykowe schowkomaty. Dzięki pandemii koronawirusa jego biznes przyspieszył

Waszej wyobraźni pozostawiamy, czemu zdecydowaliśmy się przedrukować ten materiał ;)
  • 7235 / 746 / 0

26 marca 2019Trimasz pisze:
po ziółku czy to jest normalne?
Wypowiem się trochę więcej niż użytkownik wyżej.Na początku palenia CEVy jak najbardziej, szczególnie jak palimy Indice.Zamkniemy oczy to uraczy nas pięknymi CEVami.Co do EOVow, to zdarza się właśnie klatkowanie obrazu, lekkie falowanie otoczenia, wyostrzone barwy.
Nie jaraj codziennie, nie wpadnij w ciąg tylko pal sobie okazyjnie a marihuana prawie zawsze czymś Ciebie zaskoczy. :liść:
  • 99 / 7 / 0

Dzisiaj po 2 wiadrach mj dostalem mnostwa energi, wszystko przedemna wirowalo i blyszczalo obraz mi sie rozplywal i byla ogromna smiechawa i gastro. Chemol czy mocna sativa?
  • 1822 / 252 / 0

Mocna sativa.
Generalnie syntetyczne kannabinoidy aktualnie działają tak, że jeśli po buchu nie lądujesz na SORze możesz być pewny, że masz zioło.
  • 280 / 59 / 0

Dosyć srogo się ostatnio przejarałem, na tyle że +-3h spędziłem balansując pomiędzy snem i jawą. Z takich typowych efektów to rozmazanie obrazu (jak się zamyśle nawet na trzeźwo to robi mi sie lekki zez rozbieżny, po zielu często tego nie kontroluje) i wyostrzenie kolorów ale jak zamykałem oczy CEVy bardzo mocne i wyraźne. Tak jakbym widział nasz normalny świat ale zbudowany z klocków. Dziwna bania, bardzo psychodeliczna w połączeniu z tą imprezą którą miałem w głowie.
  • 26 / / 0

CEVy jak i OEVy po trawce jak najbardziej możliwe bo to wkońcu psychodelik. Mam w pokoju dywan taki w tureckie wzory i po strogim usmażeniu mózgu zdarza się że ruszają mi się wzory na nim. W sumie śmieszna sprawa z takim dywanem.
  • 2427 / 523 / 155

Łagodne CEVy (różnego typu) dość często zdarzają mi się po trawie, OEVów osobiście po zielsku nie doświadczyłam (ja jaram rzadko; znam za to takich, co mieli i OEVy po paleniu, oczywiście nie na tyle wyraźne, co w przypadku klasycznych psychodelików, ale jednak się pojawiały - zwłaszcza na obrzeżach pola widzenia).
  • 834 / 88 / 0

oevy miałem jak spaliłem sam skręta z 0,3 g najmocniesjzego i najdroższego zioła z coffeshopu z nl z dodatkiem 0,2 najtańszego haszyszy z tego samego coffika ;p

nagle mówię :

" ja pierdole kwas mi się odwiesił " bad tripa złapałem wszystko pływało i zmieniało kształty geometryczne kolory wyostrzone

wypiłem szklankę wody z 5 łyżeczkami cukru i się ustabilizowało po 15 minutach

raz po haszyszy od kolegi niemca z berlina, mówił że to najlepszy haszysz w Berlinie

zamknąłem oczy i miałem cevy jak po średniej dawce grzybków ;)

Zaznaczę że tolerancję miałem wyjebaną w kosmos bo wtedy ciągnąłem kilkuletnie smoke weed every day dlatego tak przykozaczyłem ;p i mnie pokarało lol
Wróć do „Skutki uboczne”
Na czacie siedzi 814 uczestników Wejdź na czata