Whisky

Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Posty: 164 Strona 17 z 17

Czy lubicie pic Whisky _?

Czas głosowania minął 17 kwietnia 2007

Brak głosów
A co to jest Whisky ?
11%
Tak lubie Whisky oraz wszystkie brązowe alkohole............
4
3%
nie pije alkoholu !
1
32%
Lubie Whisky ale nie każde
12
5%
wole tanie winka
2
16%
nie lubie Whisky
6
5%
Nie zawracaj mi dupy takimi pytaniami
2
13%
wole dobrego jointa lub inne rozweselacze
5
5%
głowa mnie po tym boli
2
11%
wole mleko
4

Liczba głosów: 38

Rejestracja: 2019
  • 46 / 9 / 0

Ja łychy nienawidzę. :rzyg: Ikroć wypiłam, to na drugi dzień był kac, często nawet nieadekwatny do ilości wypitego alkoholu.
Po żadnym alko nie mam tak kurewskiego kaca jak po whisky. W zeszłym roku na kwarantannie, nie mając nic innego pod ręką przez 2-3 dni piłam sobie litra Red Label. Ja pierdolę, ból głowy nie do opisania, ból brzucha, sraka, a do tego rzygałam od samego rana do wieczora. Nigdy kurwa więcej.
Do tego totalnie smak mi nie podjeżdża.
Rejestracja: 2014
  • 9683 / 1872 / 0

Ja tam bardzo lubię smak łyskacza, ale kac faktycznie jest morderczy. Tylko raz brałem udział w piciu na dużą skalę (Ballentines podstawowy popijany tonikiem o smaku owoców tropikalnych - mega dobrze wchodził) i na drugi dzień byłem pijany jeszcze kilka godzin w pracy.

Od tamtej pory tylko degustacyjnie. W ogóle nie piję już celem upicia się - jedynie dla smaku. Lubię też kolekcjonować alkohole (nie tylko łysky)

W Kanadzie brak politycznej woli, żeby rozprawić się z kryzysem opioidowym

W walce z kryzysem opioidowym Kanadzie brakuje zacięcia, z jakim walczy z koronawirusem. Podejście do pandemii pokazało, że Kanadyjczycy mają wystarczające zasoby, żeby sprostać takim wyzwaniom. Brakuje tylko woli politycznej. Tymczasem liczba osób umierających z powodu uzależnienia od opioidów w niektórych miesiącach przewyższała liczbę zmarłych na koronawirusa.

Warszawa. Wyrzucił z balkonu kokainę i marihuanę wprost pod nogi policjanta

W ręce stołecznej policji wpadły trzy osoby, podejrzane o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Jeden z zatrzymanych wyrzucił przez balkon kokainę i marihuanę wprost pod nogi funkcjonariusza.
Rejestracja: 2008
  • 1188 / 283 / 0

KUźwa Dobra łycha w formie ON THE ROCKS jest zarypista . Można to sączyć i sączyć. Nazywajcie to gejostwem ale ja lubiałe jeszcze tego whiskacza co się leje na lód wczesniej rozrobić z cukrem żeby było slodkie jak liker wtedy nie ma mowy o zapijaniu. A jak się trzymało wystarczająco długo to lód topniał i się przyjemny drink robił. Ja tylko browarki piję ale taki dobrej klasy whiskacz i to jeszcze z lodem to jest to ;)
Rejestracja: 2014
  • 9683 / 1872 / 0

Czemu popijanie łiskaczy miałoby być gejowskie : D
Ja bym w życiu nie dodawał żadnego cukru!!!! Przecież nie po to płacę min. 3 x drożej, niż za wódkę, żeby smakować cukier. Mi właśnie ta wytrawność smakuje najbardziej.
Jeśli nie wchodzi Ci łiskacz bez cukru, to pij bourbony - są słodsze. Na pewno z resztą musiałeś pić Jacka Dadniels'a, czy tam JB.
Posty: 164 Strona 17 z 17
Wróć do „Etanol”
Na czacie siedzi 2081 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość