Kodeina - Thiocodin

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 421 / 109 / 0

mi pomaga picie Monsterów albo kawy w dużych ilościach - czy to mądre albo zdrowe proszę nie komentować %-D
  • 983 / 223 / 0

Ja zawsze do wszystkich opiatów- od czasów kodeiny do teraz Majki czy Oksy Zawsze ale to Zawsze wypijam 0.5 L jakiegoś dobrego Energetyka. Taka synergia mi się wytworzyła że jak raz zabrakło hajsu na energetyka to się wręcz chuiowo czułem po wszamaniu 300mg majki- miałem cały czas wrażenie że czegoś brakuje. A biorę juz ok 9 lat także nieźle musieli zarobić na mnie producenci tych napojów poza sprzedawcami maków.

EDIT: Dopiero teraz zobaczyłem że to o sranie chodzi a nie o energetyki. Tutaj Polityka jest u mnie niezwykle prosta. Poki jestem pod wpływem jest kompletna blokada. W momencie kiedy puszcza od razu wszystko się odblokowuje i sram za dwóch. I to nie po wielu godzinach jak się skręt zaczyna. Od razu kiedy substancja schodzi ale jest jeszcze we krwi a ja się dobrze czuję. Czyli np biore o 16 do północy faza potem idę spać i dopiero rano odblokowuje się możliwość zrobienia kloca a może nie tyle odblokowuje co wręcz jest przymus po całej nocy. A efekty skręta zaczną się pojawiac wieczorem tego drugiego dnia i wtedy jesli chodzi o sranie zaczyna się mayheim - sram co chwilę - praktycznie jak coś jesm , do końca dojeść nie dam rady a już muszę lecieć na kibel plus jeszcze kilka godzin i jak z rury zaczyna się lać nawet jak już wszystko pójdzie i nie ma czym to sama woda bezbarwna idzie nie ma to orgaznim jest mądry i jeśli ma taką sposobność na wszystkie możliwe sposoby się toksyn pozbywa. Więc jak ktoś mi mówi o zatwardzeniach po opio - że nie srał tydzień itd to mi sie wierzyć nie chce - totalna abstrakcja.

Dobrze że aktualnie mam to za sobą póki co jestem na niskich dawkach DHC - 90 rano i 90 wieczorem - czasem biorę 120 ale to stritke przeciwbólowo i powiem wam że przy tak małych ilosciach walenie kloca jest zupełnie normalne - takie jakby opiatów wgl nie było. Więc w tak małych ilosciach może to w ostatecznym rozrachunku pomaga pracy jelit lepic takie kloce że Randy z South Parku był by zazdrosny.

ONZ uznaje, że marihuana ma właściwości lecznicze. To przełom?

ONZ zmieniła klasyfikację marihuany i w końcu uznała jej właściwości lecznice, a Izba Reprezentantów amerykańskiego Kongresu przegłosowała ustawę dekryminalizującą posiadanie konopi i wymazującą wyroki za to przestępstwo. Ostatnie tygodnie to dobre wieści dla działaczy na rzecz racjonalnego podejścia do marihuany.

"Raport": dopalacze zrujnowały życie 16-latki

Była piękną, zdolną i towarzyską 16-latką. Dziś z trudem wykonuje najprostsze czynności, ma problemy z mówieniem, jest na poziomie rozwojowym dziecka. Dwa lata temu zażyła z chłopakiem dopalacze. On nie przeżył, ona straciła przyszłość i zdrowie. Potrzebna jest kosztowna rehabilitacja, a możliwości samotnej matki są bardzo ograniczone. "Raport", materiał Beaty Glinkowskiej.
  • 59 / 4 / 0

13 stycznia 2021HalnyMocny pisze:

Też tak mam że dużo lepiej jest na czczo. Jak jem całe tabletki to inaczej nie działa. Rozpuść sobie tabsy w wodzie, wtedy powinno zadziałać mimo jedzenia czegoś wcześniej. Najlepiej jest wypić roztwór na czczo i jakieś 10/15 minut po zjeść jakiś mały posiłek typu kanapka. Z mojego doświadczenia wchodzi wtedy szybciej i mocniej, tylko się nie objadaj za bardzo, dosłownie kilka gryzów.
Ja wlasnie nie jem całych tabletek, rozgryzam je. No ale chyba bede musiała spróbować z tym rozpuszczeniem. Bo zmarnowałam juz 3 opakowania. A nie chce jeść 30 tabletek bo juz kompletnie rozwale sobie żołądek.
  • 784 / 269 / 0

13 stycznia 2021Dropssy pisze:
Thioco 16 tabletek, działa świetnie, kilka razy próbowałem z dwóch paczek i za mocna faza, tylko żeby się położyć i półśnić. Tylko te zawalone jelita... Potrzeba ze 3-4 dni, żeby wypróżnianie wróciło do normy.

Macie jakieś patenty, żeby przyśpieszyć pracę jelit i wrócić do normalności?
już to pisałem wcześniej, jogurt, kefir, jeżeli nie lubisz to wypróbuj sok z kiszonej kapusty i samą kiszoną kapustę, to są naturalne probiotyki.
  • 8 / / 0

13 stycznia 2021Dropssy pisze:
Thioco 16 tabletek, działa świetnie, kilka razy próbowałem z dwóch paczek i za mocna faza, tylko żeby się położyć i półśnić. Tylko te zawalone jelita... Potrzeba ze 3-4 dni, żeby wypróżnianie wróciło do normy.

Macie jakieś patenty, żeby przyśpieszyć pracę jelit i wrócić do normalności?
Jeżeli masz problemy z wypróżnianiem to zjedz kilka suszonych śliwek(najlepiej przed snem, ale w ciągu dnia też możesz), jak nie pomoże to zjedz 1/3 paczki, tylko nie przesadź i nie wsuwaj całej paczki, bo nie wyjdziesz z toalety.
  • 29 / 6 / 0

u mnie na zatwardzenia po mikrociągach opio pomagala lyżeczka sody oczyszczonej rozpuszczona w szklance ciepłej wody. po tym to potrafi być niezły armagedon w dupie, ale ja nawet po 3 dniach na opio czyli też bez dwójeczki czuję się tak niedobrze, że wolę już wypić ten magiczny eliksir przeczyszczenia i przez jeden dzień uprawiać profesjonalny bieg na czas do toalety, niż się męczyć.

lol

• 3215 / 410 / 0

@Dropssy

chyba nigdy nie mialem takich problemow po thiocodinie. z drugiej strony 3 dni niesrania to nic powaznego, nawet pewnie bym nie zwrocil uwagi.

na takie cos jablko / jogurt + musle
moze byc nawet kupny jogurt typu bakoma 7 zbóż
taki fajny wiekszy kubek, pomaga
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 1940 uczestników Wejdź na czata