Kodeina - Thiocodin

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 282 / 41 / 0

Tak jak Lolek pisze, w przypadku mężczyzn hamuje wydzielanie testosteronu, który ma wpływ na oznaki starzenia e się mężczyzn
  • 5 / / 0

Mam pytanie do bardziej doświadczonych. Sprobowalem kody z thio, na przestrzeni dwoch miesiecy moze z 7 podejsc. Pierwsze dwa podejscia skromne, bo bylo to 6 tabletek i 8, aby sprawdzic, czy nie bedzie jakis efektow ubocznych. Pozniej sprobowalem 12 i tutaj bylem milo zaskoczony, efekt byl przyjemny, dostalem wyrzutu histaminy, pozniejsze piwo tylko podbilo efekty. Tak tez i w przeciagu 5 dni znow wzialem 12, wczesniej przygotowany na ewentualne wyrzuty histaminy wzialem aviomarin. Wszystko pieknie, trwalo krócej, ale bylo przyjemnie. Ale kolejne dwa razy nie przyniosly prawie zadnego rezultatu mimo zwiekszenia dawki do 16, a odczekiwalem za kazdym minimum tydzien. Odczekalem prawie 3 tygododnie liczac, ze spadnie mi tolerancja i sprobowalem 16, efekt bardzo mizerny. Dlatego na kolejny raz odczekalem ponbad miesiac i znow sprobowalem 16, szczerze, efekt delikatny przez pierwsze 1,5h pozniej brak czegokolwiek, moze oprocz lekkiej zamułki. Stad moje pytanie, po jakim czasie spada tolerancja, tak abym wrocil do poziomu w ktorym te 16 tabletek da fajny efekt? Nie chce sie pakowac w wieksze dawki, nie mam takiej potrzeby. Wolalbym juz raz na dluzszy okres wziac te 16 tabs i miec jakies fajne rezultaty, niz podbijac ilosc tabletek. Moja masa ciala to okolo 63kg, takze jestem raczej dosc szczuply.

Jak depenalizacja marihuany może pomóc w walce z koronawirusem

Trudno polemizować ze stwierdzeniem, że spożywanie marihuany stwarza znacznie niższe zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego, niż Covid-19. Utrzymanie nieskutecznej prohibicji stanowi bezdyskusyjny koszt dla budżetu państwa, który pokrywa pracę policji, prokuratury, laboratoriów, sądów, zakładów karnych i ośrodków odwykowych .

Ministerstwo dementuje: kokaina nie leczy koronawirusa

Koronawirus rozprzestrzenia się po Europie. Obawiający się zakażenia nim ludzie, potrafią uwierzyć w najbardziej niezwykłe i fałszywe informacją. Taką jak ta, że kokaina leczy koronawirusa.
  • 131 / 1 / 0

Szybkie pytanko ostatni raz kolejny jadlem 10lat temu. Wtedy kilka miesięcy z nią tuńczylem. Nigdy nie przekraczając 2opakowanio thio. Później miałem 8lat przerwy od opis i na przestrzeni 2 ostatnich lat kilkanaście tańców z trampkiem. To o co chce zapytać to jak dziś zareaguje na kode moje receptory? Chciałem kupić 2 paki i zarzucić. Ale jeśli to może nie podziałać a pamoetam że początki z kodami były takie ze się w to lądował a nie klepalo. No to nie chce... W takim razie klepnie czy nie klepnie? I czy dwie paki to będzie dobra dawka po takiej przerwie? Ważę około 100kg
  • 282 / 41 / 0

Jak nie klepniesz, to się nie dowiesz.
  • 371 / 45 / 0

powinno klepnąć.
Niby wyrabianie receptorów, niby hipermetabolizm CYP2D6, ale mnie kodeina od pierwszego razu klepała dobrze.

lol

• 2723 / 270 / 0

klepnie, wez 225
  • 131 / 1 / 0

nie klepło, może to i dobrze. aczkolwiek szlak mnie trafił jak w jednej aptece wczoraj zapłąciłem za 10tabletek 12zł w drugiej 21... wrzuciłem dziś rano, na pusty żołądek pobudzony szklanką gorącej wody z sokiem rozkruszone 2 pudełka. efektów po 3h brak.
  • 5 / / 0

Napisze zwięźle moje pytanie, bo poprzedni post gdzie się rozpisałem nigdzie nie trafił. Jak to jest z tolerancją, z tego co czytam to jedząc raz, dwa w miesiącu powinna klepać. Ja w ciągu półtora miesiąca wziąłem z 6 razy, to był początek. Pierwszy po 8, żeby receptory sobie pobudzić i sprawdzić reakcję alergiczne, drugi 10/12 i już czułem efekty. Później po około tygodniu wziąłem 16 i było bardzo fajnie, histamina wyrzucila, poprawiłem piwkiem i bajka. Poczekałem tydzień, znów to samo i było przyjemnie, tym razem wziąłem aviomarin, żeby nic nie swedziało. Później w ciągu dwóch tygodni dwa kolejne podejścia, kolejno po 16 i 20, dalej było dobrze. Poczekałem dwa tygodnie wziąłem 16 i nic, później odczekałem miesiąc, znów podejście z 16 i nic. Waże 63kg, także jestem dość szczupły. Nie chciałbym ładować się w więcej, bo na tym mi nie zależy. Wolę wziąć raz na jakiś czas te 16/20, pytaniem jest po prostu w jakim oddstępnie czasu powinna tolerancja zmaleć, ewentualnie mogę spróbować 26, ale boję się, że znów nie będzie porządnego efektu.
  • 118 / 14 / 0

Hej jakie byłby ceny 10 lat temu Thio i Antidolu wtedy miałem 19 lat i byłem czysty jak dziewica. Tak z ciekawości :)
  • 2956 / 274 / 0

6zl o ile dobrze pamiętam.
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 827 uczestników Wejdź na czata