Kodeina - Thiocodin

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 5726 Strona 553 z 573
Rejestracja: 2016
  • 1102 / 86 / 0


Zdarzyło się komuś uszkodzić układ pokarmowy przez nadużywanie Thio?

Ewentualnie, jakie są możliwe zagrożenia/powikłania?

Nie zarzucałem Thiocodinu dużo w swoim życiu, ostatni raz w 2018, łącznie przez cały ten rok może 20-30 razy. Przeważnie zapijałem Pepsi, chociaż często na pusty, z tego co pamiętam. W dodatku paliłem E-Papierosa namiętnie bez przerwy, na fazie jak i na trzeźwo. Wątroba skurwiła mi się od tego i od RC'ków, ale nie aż tak bardzo bo szczytowy Alat wynosił 124. Już dawno zbity

Możliwe też, że w międzyczasie było w środku jakieś zapalenie (Biegunka, żółta sraka, podczas problemów z wątrobą były też badania na krew utajoną - wynik słabo dodatni)

Do czego zmierzam, najgorszy jest ten pojebany, wkurwiający dyskomfort w brzuchu, uczucie ucisku/rozpychania po prawej stronie. Można zrzucać na wątrobę, ale objaw pojawia się nieregularnie, przykładowo zero dyskomfortu, i pojawił się, kiedy po prostu wziąłem łyk wody

Dodatkowo, wyraźnie odczuwalny, kłujący ból wywołany średnim naciskiem w tych miejscach pokazanych w załączniku

Na czerwono zaznaczony kłujący ból pojawiający się pod naciskiem (Po drugiej stronie czy w innych miejscach nie pojawia się), na fioletowo pojawiający się ewentualny dyskomfort

(Tak to oczywiście moja klata loszki zapraszam priv)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Rejestracja: 2019
Użytkownik zbanowany
  • 21 / 2 / 0


Skoro alat miałeś poza normą, częstym ubokiem nieunormalnego ALAT mogą być nieprawidłowości w wydzielaniu enzymów trzustki. ALAT i wątroba to przy tym pikuś.
Sprawdź koniecznie trzustkę, ponieważ tabletki typu Thio, benzo, tramal, mogą ją uszkodzić bardziej niż nawet sam alkohol, o mixach z alko niewspominam.
Wątroba to wyrozumiała Ciocia dla narkomanów i ochlejów - pomacha palcem, poboli.
Tzrustka to ukryty smok, jak już ją poczujesz zazwyczaj nie ma powrotu....często śmierć, ub imwalidztwo po OZT do końca życia.

Kompot. Historia polskiej heroiny

Wystarczyło mieć słomę makową i kilka innych nietrudnych do zdobycia substancji, by zapewnić sobie odlot w PRL-u. Ten romans z polską heroiną kończył się jednak tragicznie.

Maturzysta i 100 gramów marihuany na własny użytek

Tegoroczny maturzysta postanowił uczcić z kolegami koniec szkoły w nielegalny sposób. W tym celu wszedł w posiadanie 100 gramów marihuany.
Rejestracja: 2017
  • 312 / 22 / 0


Kopsnij więcej klaty na priv mis;* XD.

Ja swoją drogą mam tak od miesięcy że czasem jak stojąc nie mam delikatnie napiętych mięśni brzucha co go lekko wciąga to czuje czasem delikatny ból, czasem tylko dyskomfort jakby mi brzuch ważył 50 kilo i chciał wypaść z ciała. Otyły nie jestem, 176 ok. I jakieś 67-68kg
Rejestracja: 2018
  • 57 / 5 / 0


Fajen klata, mniam <3

Ja miewam tylko dyskomfort i w większości się to opiera na jakimś dziwnym burczeniu nawet gdy nie robię na pusty żołądek (mniej więcej tam gdzie u Ciebie na fioletowo ale również po drugiej stronie i nieco niżej, na większym obszarze). Kłucie bywało rzadko, mogę policzyć na palcach jednej ręki jak faktycznie coś zakłuło mnie tak że się skrzywiłem.
Rejestracja: 2017
  • 312 / 22 / 0


Dobra to daj mi chwilę, skoczę na szybkie studia medyczne XD
Rejestracja: 2018
  • 843 / 185 / 0


Normalka po jakimś czasie, niestety. Doraźnie pomaga nospa, leki z grupy IPP. Później jest sraka 24/7, cofajace sie jedzenie. Polecam po prostu brać antka, jak nie jesteś w cugu to nie sa duże koszta, a wierz mi - nie chcesz żeby się pogorszyło.
Rejestracja: 2016
  • 1102 / 86 / 0


Nie chce, dlatego nic już nie ćpam xD

A z Thiocodinem to poważnie, widziałem się 20-30 razy w 2018 i to w różnych odstępach czasu. Chujowy dyskomfort w brzuchu nadal, nawet teraz jak to piszę %-D
Rejestracja: 2009
  • 605 / 30 / 0


To masz niezła chujnie że tak powiem albo i nie bo się nie wjebiesz. Ja dziś 3 dzień na kodzie 300mg+0,5mg klona potem to samo z 1mg i 1,5mg po 2h solidne żarcie i jest elegancko. Ale stopuje i od jutra wjazd z powrotem na 2mg :pacman:
Rejestracja: 2015
  • 1549 / 36 / 0


Czy mi się wydaje I to był dex, czy jeszcze ostatnio można było dostac opakowania thio 300mg? : / Bo się dzis troche zdziwilem w aptece
Rejestracja: 2016
  • 279 / 21 / 0


Są 20-tki, ale na receptę.
Posty: 5726 Strona 553 z 573
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości