Kodeina - Thiocodin

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 13 / 2 / 0

U mnie już wszystko wróciło do normy tzn. znów trafiają mi się same normalne, twarde tabletki, więc to rzeczywiście musiała być tylko wadliwa seria.
  • 838 / 68 / 0

Skusiłem się na 2 takie syropki po dyszce + paka 16 i jak zwykle szału nie ma. Sam nie wiem po co mi to było, ale w smaku dobre te syropy :-) .

Farmaceutyczny gigant oskarżony o wywołanie fali śmiertelnych przedawkowań

Nad potężną rodziną Sacklerów – właścicielami amerykańskiej firmy farmaceutycznej Purdue Pharma produkującej OxyContin – zbierają się czarne chmury. Czy w końcu nadszedł czas, by zapłacili za swoją rolę w rozpętaniu i podtrzymywaniu największej epidemii uzależnień w historii USA?

21-latek chcąc uniknąć kary połknął woreczki z narkotykami

Nie uchroniło go to jednak przed odpowiedzialnością. Usłyszał już zarzuty posiadanie substancji odurzających i dobrowolnie poddał karze.
  • 1 / / 0

Postanowilem w poniedzialek zarzucic 450 mg kody a ze ostatnie 7-8 razy odbylo sie bez jakiejkolwiek reakcji histaminowej to tez bylem cwany i nie kupilem zadnego allertecu i jak nagle mnie kurwa zlapalo palce jak serdelki ryj spuchniety jakbym przytyl 40 kilo i czerwony jak walesa. Dzis jest sroda a moja twarz dalej jest jak gabka gdziekolwiek nie dotkne. Co ja mam zrobic zebym wrocil do normalnosci?
  • 1780 / 264 / 2

Thiocodiny kupuję raczej rzadko i z doskoku, dzisiaj kupiłem dwie dziesiątki tych nowych tabsów, działanie ok ale jak to kurwa na brzuch siada, dawno takiego muła nie miałem.
Użytkownik nieaktywny
  • 477 / 70 / 0

Mnie też tak tyra, dzień po kupa jakaś rozwodniona i czuć, że nie jest taka jak "zawsze". Do tego w 90% przpadków tak mniej więcej godzinę po zjedzeniu czuję bulgotanie w brzuchu, które mija dopiero następnego dnia. Z tego powodu od kodeiny wole np oksy i tu nawet nie chodzi o samą fazę, która fakt jest lepsza po oksykodonie, ale ten sulfogwajakol to rozpierdala totalnie.

Czasami nie jestem w stanie zrozumieć, a nawet uwierzyć jak ludzie mogą lecieć w rocznym ciągu żrąc po 3+ paki tego scierwa. Rozjebanie bebechów gwarantowane.
  • 1780 / 264 / 2

[mention]Seken[/mention]

A propo ostatniego zdania, niekoniecznie, ja jak zaczynałem się wpierdalać w opio to pierwsze gdzieś 2-3 lata ciągu żarłem prawie codziennie właśnie thiocodiny (prawie bo przeplatając to z antkiem i innymi opio) i chyba jest wszystko ok, teraz od 1,5 roku jem tylko z doskoku czasem, bardzo rzadko. Organizm się chyba przyzwyczaja do sulfo, bo te wszystkie bulgotania itp z czasem zanikają / są mniejsze / nie czuć tego dyskomfortu. Najgorzej jest jak się bierze pierwsze razy albo po przerwie, wtedy te bulgotania i rzadkie sranie faktycznie zapalają lampkę w głowie, że to musi orać flaki, ale nie jest tak źle, ważne żeby zapijać tą pepsi max, zjeśc coś potem żeby nie zostawiać pustego żołądka z samym sulfo itp. Ja praktycznie nigdy w tamtym okresie nie byłem bez jedzenia dłużej niż 4 godziny, to mogło mieć wpływ. Bardziej się czuje zniszczony po 1,5 roku "zabawy" z mocniejszymi opio, niż wcześniejszymi latami na kodeinie głównie z thio. Chociaż robiłem badania niedawno i niby wszystko cacy. Wraki tutaj wpierdalają thio i raczej jest ok.

Tak czy inaczej, teraz już za stary jestem i faktycznie miałbym obawy żreć to dzień w dzień 3x, ten etap zakończony. Jeszcze jakieś nowe tabsy które mulą jak nigdy dotąd, przynajmniej mnie.
  • 720 / 65 / 0

05 listopada 2018GG Allin pisze:
obecnie łykam po 6-7 tabsów naraz popijając wodą
Tylko? %-D
Najlepsza metoda jak dla mnie to rozgrźć na drobno (nie zmielić całkowicie) w jamie ustnej 10-15 tabsów, przed połknięciem nalać do otworu gębowego minimalną ilość płynu i połknąć na raz. Potem powtórzyc proces z resztą tabsów i po odprawieniu powyższej ceremonii koniecznie popić colą, pepśi lub innym wyrobem colopodobnym. Satysfakcja gwarantowana!
  • 263 / 24 / 0

^ raz spróbowałem pogryźć na raz 20 parę. Myślałem normalnie że wszystko wypluje. Nie chodziło o to, że obrzydliwe tylko się tym proszkiem zmielonym zatkałem %-D czułem się Jakbym po dobrym skunie z taką bardzo mocną sacharą w mordzie próbował zmielić ciastko takie kruchliwe i suche tylko że o smaku thiocodinu.
  • 6274 / 683 / 0

09 listopada 2018Kosmaa pisze:
^ raz spróbowałem pogryźć na raz 20 parę. Myślałem normalnie że wszystko wypluje. Nie chodziło o to, że obrzydliwe tylko się tym proszkiem zmielonym zatkałem %-D
Wyobraź sobie, że ja mieliłem bez problemu nawet 80 tabletek (a normą było 70).
  • 305 / 21 / 0

Ja po 3 prawie wymiotuje mimo tego że ten smak już znam na pamięć, how The fucj
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata