Lorazepam - Wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 354 / 50 / 0

Niezbyt podoba mi się stan po lorze. Biorę na lęki, działa jasne. Chłodny spokój, wycisza też przyjemności. Nie taki kocyk jak alprazolam. Nic mi po tym nie smakuje, nawet woda ma dziwny smak, wydaje mi się że to jakiś mój osobniczy ubok. Nawet zioło mi nie smakowało.
Ale nic 5 lorka, czarny Monster, tabaka i to jest to, czuję, że się relaksuję tą siłą spokoju %-D
  • 917 / 161 / 0

@Luzing Nie byłbym do końca przekonany - ryje pamięć ostro, także na dłuższy czas, lub co najgorsze niewykluczone, że i na stałe. Dla osób z wyrobioną już tolerancją to prawda, raczej się zbytnio nie przyda.

2021: rok ważnych zmian w międzynarodowej polityce narkotykowej

Grudzień 2021. Amerykanie i Polacy legalnie palą marihuanę. W Norwegii wymiar sprawiedliwości nie interesuje się już osobami uzależnionymi od narkotyków, bo trafiły one pod opiekę ochrony zdrowia. Z dekryminalizacji cieszą się też w stolicy Australii. Być może takie zmiany zajdą w różnych częściach świata przez kolejne dwanaście miesięcy. Kryka Polityczna i przegląd najważniejszych inicjatywy narkopolitycznych na rok 2021.

Rekordowy przemyt heroiny na Ukrainie. Narkotyki miały jechać na zachód

Ukraińskie służby śledcze poinformowały o wykryciu największej w historii kraju próby przemytu heroiny. Podczas przeszukania magazynów we Lwowie przejęto ponad tonę narkotyków.
  • 1318 / 231 / 0

Z moich doświadczeń ryje bardziej pamięć niż 0,5 lub 1mg klonazolamu.. bez tolerki. przy klonazolamie to tylko amnezja i tyle, długotrwale nic nieruszone.
  • 33 / 2 / 0

w wolontariacie do którego uczęszczam kazali nam łazić po sklepach i coś tam robić, gadać ze sprzedawcami, z szefami, a ja jestem turbo aspołeczny, czy 2.5mg lorka parę h przed wolontariatem mogłoby sprawić że bym był bardziej??? otwarty do ludzi? że gadka by sb kleiła i że nie byłbym taki nieśmiały? [:
  • 917 / 161 / 0

Rozumiem, że wcześniej nie próbowałeś? A zatem mogłoby sprawić, że byłbyś bardziej otwarty. Mogłoby też sprawić, że byłbyś zbyt otwarty, albo w ogóle się tam nie pojawił nie pamiętając dlaczego, lub budząc się pare godzin po. Chcesz to ryzykuj, ale bez wcześniejszego sprawdzenia jak działa substancja na organizm to jak strzelanie w ciemno.
  • 7884 / 848 / 0

23 lutego 2021jaculson pisze:
czy 2.5mg lorka parę h przed wolontariatem mogłoby sprawić że bym był bardziej??? otwarty do ludzi? że gadka by sb kleiła i że nie byłbym taki nieśmiały? [:
2,5 mg Lorazepamu to za dużo, spokojnie starczy 1 mg.Zniweluje leki, będziesz bardziej spokojny, [ taka czystość umysłu ], będziesz trochę bardziej gadatliwy i bardziej pewny siebie.

Najlepiej zrób test, weź 1 mg lorka i idź na spotkanie ze znajomymi i zobaczysz jak na Ciebie działa a dopiero później na wolontariat.
  • 33 / 2 / 0

[...]

jedyne testy lorka jakie robiłem były z browarami xd
jeszcze zastanawiam się może pregabalina 150mg

/Nie cytujemy posta pod postem// Pozdro, pozdro ~misspill
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 2094 uczestników Wejdź na czata