Lorazepam - Wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 98 / 7 / 0

15 września 2020DelicSajko pisze:
Doświadczył ktoś lorazepamowego bólu głowy? Pojawia się co jakiś czas z lewej strony głowy, godzinę/dwie po przyjęciu dawki.
Kiedyś nażarłem się tyle tego mixując z alkoholem, że zmieniałem kolory parę razy, ale nawet wtedy głowa mnie nie bolała %-D
  • 195 / 66 / 0

@DelicSajko raczej indywidualna reakcja na lek, może trzeba zmienić. Mnie nigdy po Lorku nie bolała głowa, ale za to po klonie już tak (plus takie uczucie jakby za niskiego ciśnienia).

Amerykanie biorą coraz więcej LSD, czemu winne mogą być ponure prognozy dla świata

Fali przewodzą milenialsi i starsi, podczas gdy pokolenie Z się dystansuje.

Narkotester pomylił narkotyk z lekiem? „Nie brałem amfetaminy”

- To był dla mnie szok, bo nie miałem żadnej styczności z narkotykami. Narkotester prawdopodobnie pomylił amfetaminę z lekarstwem, które zażywam – mówi pan Rafał. Rozmawialiśmy z kierowcą autobusu, u którego policjanci wykryli w lipcu niedozwoloną substancję.
  • 1433 / 1417 / 0

u mnie wrecz przeciwnie- lorazepam pomagal na napieciowe bole glowy (plus normalna tabletka oczywiscie) czy nawet na obolale miesnie po treningu. ten lek dosc dobrze rozluznia, ale to moze byc kwestia mocno osobnicza.
  • 31 / 3 / 0

na mnie lorek działa śmiesznie, niby jestem zmotywowany i gotowy do działania a z drugiej jak się położę to śpię jak niemowlak
  • 15 / / 0

Lorazepam to taka alpra 💕 tylko dłużej działająca ? (było by pięknie) potrafi lekko aktywizować lub dać ten piękny luz ? który właśnie mam po alprze . Czytałem że powoduje problemy z pamięcią (po alprze do 1mg pamięć i myślenie mam bez zarzutu ) większych dawek nie biorę , zarzucam tabsa od święta i myślę czy nie spróbować tego lorka , tylko czytałem że niektórzy czują po nim otępienie na drugi dzień i jakieś dziwne skutki uboczne pogorszenie widzenia ?, prawda to ?
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 1485 uczestników Wejdź na czata