Lorazepam - Wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 1215 / 285 / 0

Dla mnie dawka 2.5mg lorka jest w sam raz.
  • 33 / 1 / 0

Jako podkład pod alfe to się nada?
Gryzlem kawaleczek tabletki zawsze przed grzaniem alfy i nie wiem czy to ja juz nie schizowalem czy to to zupelnie wylaczalo dzialanie

W Afganistanie ćpanie nie ma w sobie nic z rozrywki. Heroina: zapomniana wojna Afganistanu

Pod mostem zbiera się cichy tłum. Szum rzeki Kabul i dźwięk odpalanych zapalniczek rozbrzmiewają echem pod niskim betonowym stropem. Czasem ciszę przerwie syk palnika, który rozgrzewa szklane lufy. Raz po raz woda zalewa wąski brzeg rzeki tworząc lepkie błoto; stęchłą mieszaninę ziemi, fekaliów i śmieci. Choć parę metrów wyżej jaskrawe promienie kwietniowego słońca rozpalają karki przechodniów, pod mostem widać tylko cienie.

Przyjechał do komendy, by… zmylić pościg

Policyjny patrol wjeżdżając na teren komendy zauważył dziwnie zaparkowaną hondę accord, a w niej wystraszonego mężczyznę. Gdy policjanci zapytali go co się stało i dlaczego tu stoi? Ten zaczął im opowiadać o tym, że był ścigany i postanowił się ukryć na parkingu komendy.
  • 935 / 147 / 0

na zjazdy po stimach i psychozy, lęki może się po alfie przydać, ale podczas alfowej przygody nie widzę większego sensu - chcesz jednocześnie spowalniać i przyspieszać organizm? bez sensu.
  • 8 / / 0

Kurde no świetny ten Lorek jest :D zawsze mnie wkurwiał ten krótki czas działania alpry a tutaj lęki znikają na dobra kilka godzin magik trafil w 10
  • 935 / 147 / 0

tylko nie stosuj go za często, bo przestanie cię tak zachwycać;)
  • 890 / 386 / 0

@Xide lorek świetny anksjolityk, to prawda. Ale uważaj z nim, bo to drugie po alprze najsilniej uzależniające apteczne benzo.
  • 7 / / 0

Skacze po tematach i szukam zastępstwa do alpry. Może ktoś powiedzieć jak się te dwie substancje do siebie mają? Może działa bardziej przeciwlękowo a mniej zamulająco?
  • 267 / 65 / 0

Wg mnie jest lepszy od alpry, bo długo działa i lepiej maskuje lęki. Alpra raczej, to taki fajny legalny ulepszacz życia w wolnej chwili.
  • 935 / 147 / 0

lorazepam jeśli nie masz zamulającego set and settings to nie zamula wcale a wszystko robi się (np. jak robisz coś na ogrodzie czy też remont) robi się jakby automatycznie, nie rozmyślasz nad tym, głowę masz zajętą czymś innym a wykonywane czynności wcale nie wychodzą gorzej.
  • 1031 / 74 / 0

Jak dla mnie lorazepam jest za słaby brałem nawet 5tab ( 12,5mg ) i nic więc na mnie nie działa ale jeśli komuś on służy to jak najbardziej czemu nie
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 1215 uczestników Wejdź na czata