Lorazepam - Wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 106 / 8 / 0

Dziękuje za te rozumne uwagi. Już jest mi lepiej, zacząłem robić coś z dużą ambicją. Jest Ok. Ale przestrzegam jako mój przykład, że można być po benzo także smutnym.
  • 28 / / 0

Witam mój problem
polega na tym iż po Zażyciu lorafenu zawsze zniekształcają mi się litery i zastanawiam się czy ten lek Wpływa jakoś na nerwy wzrokowe ma ktoś jakieś pewne informacje na ten temat?

Kanadyjczyk w stanie terminalnym składa podanie o dostęp do psylocybiny

Hartle próbował wszystkiego, od leków przeciwlękowych po medytację, ma jednak nadzieję na bardziej trwałe rozwiązanie, które pozwoliłoby złagodzić odczuwany przez niego lęk, dlatego został jednym z kilku śmiertelnie chorych Kanadyjczyków, którzy apelują do minister zdrowia o specjalne zezwolenie, które pozwoliłoby im na używanie nielegalnej substancji obecnej w „magicznych grzybkach”.

Białystok: Na policjanta spadł „deszcz narkotyków”

Białostoccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Mundurowi zabezpieczyli ponad 330 gramów środków odurzających. 43-latek usłyszał już zarzut. Decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.
  • 268 / 67 / 0

@Nerwuseq sporo jadłem tego leku i raczej nigdy nie powodował u mnie podobnych uboków. Ogarnij, co piszą w ulotce tego leku i może jest tam jakaś wzmianka o tym.
  • 771 / 124 / 0

Jakoś pewnie wpływa, chociaż mi zawsze po benzo wyostrza się wzrok.
Użytkownik nieaktywny
  • 939 / 152 / 0

Przy jakiej dawce masz takie efekty?
To nie brzmi za dobrze. U mnie to się przy normalnych dawkach nigdy nie zdarzyło, przy 38mg raz ale to chyba normalne - z resztą prawie nic z tego nie pamiętam.
Jedzenie większej ilości lorazepamu niż minimalna działająca to bezsens i głupota (zeby mi ktoś nie wyjechał, że sam zjadłem w huj wiecej - to było podczas próby samobójczej).
Powiedz przy jakiej dawce masz takie uboki to będę mógł powiedzieć coś więcej.
  • 1 / 1 / 0

Siemka,

Będę miał 6mg lorazepamu na dniach, chcemy usiąść na spokojnie z ziomkiem i zarzucić do gadki. Chodzi o jak najbardziej subtelne odczucia, nie chcemy wypierdolić sie z papci na proxime centauri, ale czytając różne komentarze i opinie dalej kminimy ile wrzucić na start - 1mg czy 2?

Ziomek 0 doświadczenia z benzo, ja szamana kilka razy alpra w dawkach 0,25-1,25
0,5 podziałało bardzo fajnie w dzień, nie nazwałbym się ujebanym, a byłem spokojniejszy (brane tak samo jak planowany lorazepam - bez planu żeby sie ukurwić)
1,25 wszamałem o 1.30 po 3 browarach z panna i po 30 minutach zgasło światło :pacman: obudziłem się o 15

Jeśli 2mg lorazepamu odpowiada 1mg alpry to powinno być si, co myślicie
Użytkownik nieaktywny
  • 939 / 152 / 0

1mg zjedz i tyle nie więcej..
  • 8 / / 0

Uhg u mnie wszystko było w porządku aż do pierwszej dorzutki miałobyç tylko 2.5mg a skończyło się na 7.5mg... stąd mam pytanie do wasz kochani czy taki jednorazowy wypadek z większa dawka wrzuci mi tolerke odrazu na poziom tych nwm 7.5mg?
Użytkownik nieaktywny
  • 939 / 152 / 0

nie, nie wrzuci ale nie powtarzaj tego i nie wiem po co bierzesz aż 2,5mg na raz?
  • 8 / / 0

05 czerwca 2020pawoleh666 pisze:
nie, nie wrzuci ale nie powtarzaj tego i nie wiem po co bierzesz aż 2,5mg na raz?
Well tak lekarz kazał....
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 1234 uczestników Wejdź na czata