Lorazepam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 1115 / 260 / 0

15 stycznia 2020Vratislav pisze:
...A zajebanie się lorkiem jest bardzo nieprzyjemne...

zdania na ten temat sa mocno podzielone %-D
  • 468 / 158 / 0

@Ankaaa z pewnością %-D może na kogoś to działa rekreacyjnie, ja jedyne czego doświadczyłem po dużych dawkach to takie odmóżdzenie, że leżałem na łóżku gapiąc się w sufit i czekałem aż mi to minie. Bardzo nieprzyjemny stan, może ktoś lubi czuć się jak zombiak na kacu ale ja raczej nie gustuję w takich atrakcjach. %-D

@dzojov tylko pilnuj się, żeby nie było tak że kiedyś będziesz to swobodne dojście do benzo przeklinać. ;)

Posłowie chcą limitu THC we krwi jak dla alkoholu. Podobne rozwiązania są już za granicą

Od lat polskie przepisy przewidują limit alkoholu we krwi, poniżej którego legalnie można prowadzić pojazdy. Teraz dwaj posłowie proponują wprowadzenie podobnego rozwiązania dla THC. Jak argumentują, zlikwidowałoby to problem niepotrzebnego karania kierowców.
  • 269 / 28 / 0

@Vratislav ależ przecież ma ja mam nad wszystkim kontrolę %-D
Jednak to dojście do benzo aż tak swobodne nie jest. Czasem trzeba było się trochę nakombinować. :) Chociaż ostatnio faktycznie, coraz mniej muszę się starać...
  • 468 / 158 / 0

@dzojov pierwsze koty za płoty już poszły, teraz będzie z górki. :) Na początku jedno opakowanie, później dwa, później pierwsze dłuższe ciągi. Kombinowanie leków, szukanie lekarza marzeń - taki co wypisze co chcesz i ile chcesz. Jak znajdziesz to po Tobie o ile się nie opamiętasz w porę. Droga usłana różami, a pod nimi wielkie pokłady śmierdzącego gówna. :)

Nawet jak nie wjebiesz się fizycznie to psychicznie będzie to siedziało w głowie prawdopodobnie do końca życia. Jak już raz się nauczysz "rozwiązywać" problemy w ten sposób, to później ciężko będzie chociażby załatwić jakąś ważną sprawę bez tych jebanych tabletek. Lęki? Benzo. Stres? Benzo. Dołek psychiczny? Benzo. Spać nie można? No to benzo i śpisz. Proste, nie? Chociaż pewnie ten etap uzależnienia masz już dobrze obcykany, więc wiesz o czym mowa. :) Byle tylko nie pójść o krok dalej i nie jeść tego świństwa codziennie, bo to już jest przekroczenie tej cienkiej linii odgradzającej normalne życie ćpuna od bram Hadesu. %-D
  • 1115 / 260 / 0

kusi mnie wziecie recepty na lorka, a dostep mam, a nawet 2...z politoxy sie nie wychodzi. raz na jakis czas wchodzi w czlowieka stary demon.

@Vratislav chyba powiedziales o tym dostepie w zla godzine ;) wykrakales mi :)
Ostatnio zmieniony 15 stycznia 2020 przez Ankaaa, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 269 / 28 / 0

Stety/Niestety już tą granicę przekroczyłam. Przerwy od benzo były tylko, gdy opakowanie pozostawało puste, a nie było skąd skombinować. Gdy człowiek znajdzie odpowiednie dla siebie benzo - wjebuje się z prędkością światła. Już zdążyłam się o tym przekonać ;)
  • 514 / 42 / 0

To prawda mam dwa opakowania Lorafenu 2,5 mg i juz jestem po mocnej podwojnej herbatce z liptona z cukrem i dwoch tabletkach. Jest fajnie ale nie jakos mega. Mialem kilku tygodniowa przerwe. Pelna moc wejdzie zapewne na trzeci czwartyy dzionek.
  • 69 / 12 / 0

Jedyna rekreacja w Lorafenie, to nieświadoma wyjebka lub świadome ujebanie się i luki w pamięci na drugi dzień.
  • 505 / 13 / 0

Ile tego wziąć na kaca po alkoholu przy wysokiej tolerancji na benzo? Np. klona biorę 6-10 mg w takich przypadkach. Euforii nie mam żadnej ale kac mija jak ręką odjął. Generalnie mam duży bagaż doświadczeń z benzo. lorazepam mam 1mg.
  • 1631 / 369 / 0

zaczynaj mimo wszystko od małych dawek, bo może zadziałać mocno. na początek weź ze dwa miligramy i sprawdź jak na to zareaguje organizm, potem ewentualnie dorzucaj. orientacyjnie mogę podpowiedzieć, że ekwiwalentem 6 mg klonazepamu jest 12 mg lorazepamu. zrób najpierw tak jak mówiłem, zanim weźmiesz, bo to są dawki kolosalne, które tu podaje. euforii się po tym nie spodziewaj.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 426 uczestników Wejdź na czata