Lorazepam - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 2838 / 656 / 0

Benzo z wyboru, kiedyś sobie ulubiłam, hehe.
  • 139 / 4 / 0

Ja tak samo. Wykręciłem Sobie benzo, bo mam ciężkie chwile. Wiem jak kończyłem po klonach i alprze. I teraz wziąłem Lorka i jest naprawdę ok. Nie mam chęci dorzucania co jest wielkim plusem.

Indyjskie Polowanie Na Charas

Do produkcji haszyszu można używać wielu metod, ale charakterystyką tego pochodzącego z Malany było to, że wycierało się go z rośliny wyłącznie rękami, bez użycia żadnych rozpuszczalników, ani zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Taki haszysz określa się właśnie jako charas. Ze względu na prostotę tej metody, charas zyskał w Indiach, Pakistanie i okolicznych regionach wielką popularność.

"Będą się starali podłożyć mi narkotyki do skutku"

Czy domniemany kochanek żony próbuje zniszczyć życie taksówkarza z Władysławowa i w tym celu zorganizował akcję podrzucenia mu narkotyków? Tak twierdzi 29 – letni Wojciech Renusz. Historia jest poważna tym bardziej, że domniemany sprawca to sierżant straży granicznej.
  • 349 / 103 / 0

Muszę przyznać, że lorazepam ma zajebisty potencjał rekreacyjny. Miałem dzisiaj chujowy dzień, wieczorem chciałem się trochę zrelaksować więc zarzuciłem 2,5mg. Na początku nic ciekawego, ale gdy nadszedł peak i położyłem się na łóżko przy dobrej muzyce to poczucie relaksu i dobrego samopoczucia mnie dosłownie zalało. Dawno nie czułem się tak dobrze po zwykłym, nudnym benzo. Nawet klony nie dawały tego chillu który dał mi dzisiaj lorek. O dziwo nie jestem senny, pomimo że spałem dzisiaj ledwo 3 godziny. Zamiast tego jest przyjemna, nienachalna sedacja.

Po raz kolejny zaskoczyła mnie ta substancja, tym razem jednak na + :)
  • 79 / 12 / 0

Jest tak, jak napisała misspill - lorazepam najlepsze benzo do zioła. Próbowałem kilku z tych leków, ale lor najfajniej się spisał w kombinacji z zielskiem. Znam lek, bo moja siora to bierze. Czasem pożyczam od niej dzisiaj np. podjadłem jej 3 x 1 mg lorka. Do tego troszkę alko, no i buh jest przyjemnie musze to przyznać. Ogólnie podebrałem jej 5 tabletek 1mg. Mam jeszcze 3 mg, które zostawiam sobie na Święta grudniowe.
  • 139 / 4 / 0

W Polsce są tylko te małe paczki po 25sztuk? Czy są jakieś 50+
  • 349 / 103 / 0

Jest jeszcze lorazepam Orion, opakowanie 30 sztuk ale dawka jedynie 1mg. Tylko nie wiem jak z dostępnością w aptekach/hurtowniach, bo nigdy tego nie kupowałem.
  • 2113 / 400 / 154

08 listopada 2019Jerzus Chytrus pisze:
W Polsce są tylko te małe paczki po 25sztuk? Czy są jakieś 50+
50+ nie ma, ale są Oriony po 30 tabl. Większych opakowań nie ma.
  • 139 / 4 / 0

Okej. Będę musiał się zaopatrzyć w kilka tych25. Ale 2,5 se wezmę. Lepiej jak jest więcej.
  • 558 / 66 / 0

08 listopada 2019Vratislav pisze:
Muszę przyznać, że lorazepam ma zajebisty potencjał rekreacyjny. Miałem dzisiaj chujowy dzień, wieczorem chciałem się trochę zrelaksować więc zarzuciłem 2,5mg. Na początku nic ciekawego, ale gdy nadszedł peak i położyłem się na łóżko przy dobrej muzyce to poczucie relaksu i dobrego samopoczucia mnie dosłownie zalało. Dawno nie czułem się tak dobrze po zwykłym, nudnym benzo. Nawet klony nie dawały tego chillu który dał mi dzisiaj lorek. O dziwo nie jestem senny, pomimo że spałem dzisiaj ledwo 3 godziny. Zamiast tego jest przyjemna, nienachalna sedacja.

Po raz kolejny zaskoczyła mnie ta substancja, tym razem jednak na + :)
Pierwszy raz brałeś, albo pierwszy od dłuższego czasu? Ja też na początku za pierwszymi 2-3 razami miałem podobne odczucia, później już raczej działa standardowo, uspokajająco i przeciwlękowo, także w pewnym stopniu nasennie. To jednak krótko działające benzo, tolerancja rośnie szybko, ale wciąż lorek jest dla mnie o wiele lepszy od alpry.
  • 139 / 4 / 0

U mnie czwarty dzien z rzędu infamię radę jak za pierwszym razem. Zero lęków. I nawet teraz nie chce mi się spać. Gdzie wróciłem z pracy już 6h temu XD wiec nasennie nie działa wcale.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata