Damiana (Turnera aphrodisiaca)

Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

• 653 / 128 / 0

^up: Za mało. damiana w naparze na niektórych w ogóle nie działa psychoaktywnie, nawet przy nasypaniu połowy szklanki suszu, natomiast przy waporyzacji/paleniu nie da się przerobić tyle, żeby zadziałała. Tylko ekstrakty dają szansę na jakieś efekty (ale i tak, mj-like działania bym się nie spodziewał, nie ten kaliber).
  • 944 / 128 / 0

Polecam zmieszać w jednym naczyniu z CATUABĄ, zwłaszcza przed snem, tylko uważajcie jak ktoś bierze leki bo cholernie obniża ciśnienie w nocy (przynajmniej mi), ale kawa lub dwie naprawiają to w 20 sekund. To głupio pić kawę w nocy, ale jak ktoś się obudzi z symptomami utraty przytomności to zapewniam że kawa wystarczy. Na szybko można zrobić rozpuszczalną, zalać do połowy i pózniej uzupełnić mlekiem i można od razu wypić.

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

Monar potrzebuje nowego lokalu, bo brakuje miejsca na terapię

Sytuacja jest żenująca — mówi załamana Anna Sikorska, kierownik Monaru w Olsztynie, która od czterech lat bezskutecznie zabiega o nowy lokal.
  • 60 / 6 / 0

Właśnie przyszła moja paczuszka z Holandii i między innymi w niej damiana. Najpierw mam zamiar spróbować samej w formie herbatki. Potem chciałam spróbować połączenia z kanną i z alkoholem. I mam pytanie do was do formy spożycia tych połączeń. Kanne mam jako "Gold Rush" do wciągania. Mam to w takim razie pomieszac z diamianą i wciągnąć razem? Czy diamiany nie można wciągać? A jak sprawa z alkoholem? Czy dosypac trochę do kieliszka z np. nalewką (mam nalewke benedyktyńską) ? Będę bardzo wdzięczna za porady
Edit. Zapomniałam dodać, że mam ektrakt x10 z diamiany
  • 538 / 32 / 11

Mi tylko raz damiana pokazała swój "czar". Otóż byłem na lekkim kacu po 6-ciu browcach i zrobiłem wywar ze szklanki suszu. No i coś wyraźnie poczułem - kacyk zszedł - i pojawiła się leciuchna faza podobna do małej ilości extasy. NA PEWNO NIE BYŁO TO PLACEBO. Poczułem się dość silnie czilałtowo i empatogennie. Gapiłem się w jakąś badziewną Interwizję, czy coś na podobę, zachwycając się piosenkami :D
  • 3 / / 0

Czy można stosować jednocześnie z lekiem Velafax (wenlafaksyna)?
  • 538 / 32 / 11

Można - stosowałem zarówno z wenlą, jak i paroksetyną.
  • 1001 / 157 / 6

05 stycznia 2019vortexxix pisze:
przy waporyzacji/paleniu nie da się przerobić tyle, żeby zadziałała. Tylko ekstrakty dają szansę na jakieś efekty (ale i tak, mj-like działania bym się nie spodziewał, nie ten kaliber).
Czy zrobienie ekstraktu izopropanolem + ew. doczyszczenie przez rozpuszczenie tłuszczów w eterze naftowym (i ich wylanie do kanalizacji) da działający produkt końcowy?
  • 538 / 32 / 11

Kiedyś miałem lekkiego kaca po 6 piwach i zaparzyłem sporą dawkę damiany. Jakież było moje zdziwienie, bo kac zszedł i poczułem fazę podobną do ekstazynki. I choć jestem rockmanem z zadowoleniem oglądałem festiwal Eurowizji... :mniam:
  • 60 / 6 / 0

Haha, pozdrawiam jako również wielbicielka rocka. Aczkolwiek nie wiem czym musiałabym się naćpać, żeby oglądać Eurowizję (wyjątkiem była ta gdzie grało Lordi). Żeby nie było komplego offtopu to diamiana jest bardzo sympatyczną roślinką, która daje delikatną ale przyjemną fazę bez efektów ubocznych. I herbatka z niej jest nawet dość smaczna. Nastrój poprawia, libido delikatnie podniesione ale chyba nie aż tak jak podobno damiane z tego wychwalają). Polecam łączyć z ziołem albo kanną(roślinką nie kannabiodami, żeby nikomu się nie pomyliło, ja używam mieszkankę kilku ekstraktów z kanny pod nazwą Gold Rush przywiezioną z Holandii)
Wróć do „Inne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata