Amfetamina - wzmocnienie działania

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 616 / 26 / 0

@domino_jachas Czemu zmienić?Chodzi mi o maks podświadomości.
@blokowiska666 Jak trafisz w dawkę, ale musisz trafić jest większy speed.
Użytkownik nieaktywny
  • 939 / 152 / 0

ja stosowalem kiedys ze slaba feta sunifiram. podbijało bardzo, ale to słaby prąd był, stestuję z lepszym i dam znać!
aha, testowalem tez ok. 8mg suni + amph + 30mg DXM i to to w ogóle jakimś cudem mi wydłużyło czas działania do lekko poniżej 40h (???)

Kanadyjczyk w stanie terminalnym składa podanie o dostęp do psylocybiny

Hartle próbował wszystkiego, od leków przeciwlękowych po medytację, ma jednak nadzieję na bardziej trwałe rozwiązanie, które pozwoliłoby złagodzić odczuwany przez niego lęk, dlatego został jednym z kilku śmiertelnie chorych Kanadyjczyków, którzy apelują do minister zdrowia o specjalne zezwolenie, które pozwoliłoby im na używanie nielegalnej substancji obecnej w „magicznych grzybkach”.

Marihuana zakamuflowana jako psia karma

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Lublinie zabezpieczyli blisko 100 kg marihuany. Wartość zabezpieczonych środków odurzających szacowana jest na około 4 mln zł. Do sprawy zatrzymano 29 letniego mieszkańca Katowic. Policyjne działania prowadzone były na terenie woj. śląskiego. W zatrzymaniu 29 latka uczestniczyli lubelscy antyterroryści.
Użytkownik nieaktywny
  • 939 / 152 / 0

Edytować już nie mogę, niech ktoś proszę scali.
No więc wziąłem podjęzykowo ok. 18mg sunifiramu (to jest b. duza dawka i nie ma sensu jej brac na co dzien jakby co), donosowo ok. 25mg esketaminy i nie czulem zeby podbilo to amph za bardzo.. szczerze mówiąc to chyba bylo nawet gorzej niz bez tego, nie wiem z jakiego powodu tak sie stało zważając na to, o czym pisałem wyżej.
Chyba trzeba ogarnąć DXM.
A i oczywiście nie polecam tego bo wszystkie z wymienionych substancji w tym miksie podnoszą ciśnienie a dzisiaj jakoś mnie serducho boli:V
Trzeba rozejrzeć się za innym podbijaczem.
Flupentyksol który był wymieniony wcześniej mam, chyba ze 100mg. Ale imo to trochę jak ruletka i stawianie wszystkiego na zielone.

@blokowiska666, ile piłeś tego soku porzeczkowego?
  • 4 / / 0

Ogólnie rozjebany mam łeb od tej fety, że nie mogę jarać samego zielska. :,( kiedyś byłam stonerem a teraz, bo tolerka poszła chuu wysoko, to łącze. Tylko zasada wyglada tak, że najpierw się nadźgam na sztywniutko, a później dopierdo zapale. Cóż napięcie amfetaminowe tak mi wzrasta, że jestem szybka z 5 razy bardziej a serce mam wrażenie, że mi wyskoczy z klatki piersiowej.
  • 228 / 21 / 0

Lepiej nie podkrecac paczuszki niczym, bo mozna zrobic sobie kuku. Jak juz to napój Black i dwie orbitki naraz.
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 1225 uczestników Wejdź na czata