Anglia

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 3 / / 0

Czajnikof ma rację. Popytaj rodaków pracujących w dużych zakładach pracy lub mechaników samochodowych... ciapkowe i brytolskie prochy cokolwiek kupisz w 90% jest mixem aptecznego szitu z benzo
  • 1 / / 0

Czy zajdę tu Kogoś z Cambridge ? Btw szukam opiatów i ,czy jest co szukać tutaj po aptekach.

Poradnik Uliczne BHP – przykłady sytuacyjne

Czym jest „Uliczne BHP”? Jest to umowna i potoczna nazwa na wspólne określenie zasad, według których poruszamy się w publicznej przestrzeni. Są to wewnętrzne wzorce dotyczące naszego prywatnego bezpieczeństwa. Stworzone samodzielnie bądź grupowo, w oparciu o okoliczną sferę działań. Ustalone przez nas i srodze przestrzegane. Jest to kawałek teorii, który stosowany w praktyce odczuwalnie zwiększa szanse na uniknięcie przykrych sytuacji.

Najważniejsze badania nad konopiami w 2020 roku [Część 1]

Wraz z początkiem 2020 roku, przez pandemię świat wyglądał jakby się zatrzymał. Jednak badania naukowe nad konopiami, choć nieco utrudnione, w 2020 roku wciąż były prowadzone. I chociaż liczba publikacji związanych z konopiami była znacznie mniejsza w porównaniu do lat poprzednich, to naukowcy wciąż odkrywali kolejne tajemnice tej fascynującej rośliny.
  • 45 / 2 / 0

06 grudnia 2020czajnikof pisze:
Jak chcesz speeda, szukaj wśród rodaków. Ten angielski jest podobno o kant dupy potłuc.
Jeśli angielski jest gorszy niż od rodaków to ja nie wiem co oni oferują w takim razie- spida z minusowa ilością amfy w amfie?? Załóżmy ze Polski ma średnio 5% to lokalny będzie miał tej amfy już np -2% ??? żarty żartami, ale o spid który nie jest kryminałem bardzo trudno. W ogóle odnoszę wrażenie ze scena kupna- sprzedaży speeda w Londynie aktualnie to nic więcej jak drwina z bycia narko-konsumentem który przecież płaci a co dostaje to siódma woda po kisielu.
  • 1 / 1 / 0

27 listopada 2020jordna pisze:
Jest ktoś moze z Londynu? Ostatnio straciłam moje towarzystwo bo wszyscy sie powyprowadzali : p
Seb87ster@gmail.com odezwij się ;)
  • 33 / 6 / 0

Są jacyś vendorzy RC w UK w clearnecie? Bo żaden nie chce wysyłać do UK, większość vendorów to Holandia.
  • 1 / / 0

Jest ktos z kent kto sprzedaje jakie dobrotki?
  • 1 / / 0

Northampton pozdrawia!
  • 1260 / 140 / 0

10 lutego 2021Najedzonynienazarty pisze:
Northampton pozdrawia!

Jest praca w Northampton?
  • 1 / / 0

10 lutego 2021Najedzonynienazarty pisze:
Northampton pozdrawia!
Hej Witam!

Również z Northampton pozdrawiam!
  • 1 / / 0

Birmingham pozdrawia, siedzę na nocce i czytam czytam czytam czas przynajmniej leci. Jak myślicie z dark opłaca się kupować tu w UK? Mam dojścia do koko, ale mam wrażenie, że o dużej rozbic ten towar heh
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 2094 uczestników Wejdź na czata