Cos innego niz Hera i Morfina?

Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 130 / 1 / 0

Mam pytanko potrzebuje sie zrelaksowac nie chce brac ani herki ani morfiny (lecialem na herze przez 2 lata i sobie obiecalem ze nigdy wiecej nie przyladuje od tego czsu jakis tramal jakies klono dorotki itp. mam 4 lata apsty od zastrzykow) a mazy mi sie kop to ciepelko w ronczce i uderzenie zwalkajace z nog. Co mozecie mi polecic? Mam dostemp do recept. Zastanawialem sie nad dolorganem, albo tramalem w ampolkach. Co do tramalu mam wontpliwosci bo kiedys sobie rozrobilem kapsulki i pierdolnolem az sie pozygalem byla to nieprzyjem na jazda (dawka byla ok) dopiero po kilku minutach zrobilo sie ok. co do dolarganu nie probowalem apulek. Co by bylo dobre ( wazny jest kop i zeby sobie posplywac :-)- wiem hera :-)))
A to ma byc jednorazowe wiec musze trafic w 10 znajomy lekaz wystawi mi tylko raz recepte tak sie z nim umowilem ( tak dla bezpieczenstwa )

• 494 / 6 / 0

to co on Ci kolezko różową wystawi???bo dolargan i dolcontral (to to samo) jest na rpw....jak tak to spoko bierz to .albo duragestic plastry z fentanylem (też różowa).można je jarać ze srebra a jak są z żelem (nie wiem czy sie coś nie zmieniło teraz) to rozpuszczać to w wodzie filtrować i pukać.
jak tylko normalną Ci da to bierz tramal w amp.
nie rozumie jak źle kopie tr czy coś ,żyganie itd , ja jechałem na tramie z kapsółek (rozpuszczałem je)dożylnie 2 lata non stop(wcześniej pare lat piłem krople) zawsze masakryczne dawki,nieraz wrecz ogromne,a jak był ten stop to wtedy znaczy była morfa i ...heroina i to pukałem.
a pisze jechałem bo od 4 dni nic detox po strasznym ciągu.ta jest się czym chwalić kurwa marne 4 dni...

tylko sie nie wpierdol znowu bo opiaty to opiaty,ćpałeś to sam wiesz.najlepiej to nic nie bierz ale to tylko taka mała moja rada.
pozdro

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Udaremniono próbę przemytu narkotyków o rekordowej wartości 10 mln zł (+video)

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG, udaremnili przemyt ponad 50 kg MDMA o szacunkowej wartości ponad 10 mln zł.

• 130 / 1 / 0

Rada jest dobra :-) myslke ze dam rade tym bardziej ze mi nie odpierdolilo w druga strone ( swiety to ja nie jestem ) lubie sobie przycpac- cpon to cpon zawsze nim bedzie.
Musze tylko uwazac :-) zostawie dwie ampulki reszta pod buta odrazu. Kumpel wystawi mi rozowa jednorazowo.
Czyli polecasz dorotki w ampolkach? Jest dobry kop?
A Tobie zycze powodzenia-Warto sie starac, ale nie latwo naswet po 4 latach nie brania :-)
I przestan lazic po forum dla cponow bo ci nic nie wyjdzie z detoxu- nakrecanie sie nie pomaga :-)
Dzieki

• 48 / 1 / 0

IMHO to owinieneś wybrać fentanyl.

Ty chcesz wszystkie ampułki oprócz dwoch naraz pierdolnąć? ;O

A te dwie to dla kogo zostawiasz, dla księdza na pogrzeb?

Użytkownik nieaktywny
  • 16 / / 0

Bezsensu. Piszesz, czlowieku, ze nie ladujesz juz w kabel, ze masz abstynencje, bla bla i juz nie chcesz wracac a szukasz czegos do iniekcji wlasnie. Wszystko ma innego kopa, wiec co innego nie da ci tego samego uczucia. Jak chcesz poczuc hel, to sobie jebnij. Chyba, ze poprostu jestes juz zblazowany i wyniosle zniesmaczony. Wtedy rzeczywiscie fentanyl bylby mila odmiana. Reszta sie nie umywa.

Użytkownik nieaktywny
  • 297 / 5 / 0

Jaffa> RobiSZ KAM BEK ? zrob Kam beka z wielkiem KOPEm . o takim Kam beku mowie zeby ci gosciu wypisal te duze pudlo 100mg morfin . rozumiesz , wtedy DuuuZo cpania i bedzie wart tego rozowego papierka. a drugie to jak tego nie chcesz to zrob sobie Ampulki morfiny .

• 494 / 6 / 0

siema jak różową da to spoko,ja był brał na twoim miejscu dolcontral(petydyna) amp. po 100 mg, albo morphini sulfas 20 mg...ty M nie chcesz to proste bierz tą petydyne,i pamiętaj to sie bardzo wolnoo podaje dożylnie !!!ja brałem to raz kop niezimski ,i euforia też,mocniej od morfy ale krócej, ...ja zaczynam swój 5 czysty dzień
nara

no1

Użytkownik nieaktywny
  • 729 / 4 / 0

5 dzien gratuluje Meceneas
wytrzumac 5 dni oby do wekendu takie mam moto w tydzien
a wekend oby sie nierozpedzic i skoczyc w poniedzialek rano
potem praca
potem przyjemonosci
najlepiej te tureckie ...

• 3491 / 28 / 0

Ponad rok, ładnie.
  • 387 / 16 / 0

Rowniez petydyna ( dolcontral ) wejscie jest zajebiste jednym slowem ..
Wróć do „Morfina i heroina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata