Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 693 • Strona 70 z 70
  • 81 / 4 / 0
Awatar użytkownika

@tramalowysong no ja na twoim miejscu zostawiłbym do podbijania Tramalu czy kody
Uwaga! Użytkownik Astraldusz nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 619 / 59 / 0
Awatar użytkownika

@Maykell85
Witam zmieniam zdanie co do leku vendal 200 sam go teraz posiadam wcześniej to był 1razowy wyskok i powiem ze mocą może minimalnie przewyższa mst 200 lub działa z taką samą mocą. Ale przerobienie go jest bajecznie proste nie ma jakiegoś wosku gluta czy huj wie co to tam jest a to co zostaję po zrobieniu tab qogole już nie jest gorzkie czyli prawie wszystko majki uciekło do roztworu ,a co do roztworu powstałego po zrobieniu nie idzie tego odróżnić od zwykłej wody jest tak czysty ten roztwór no i jak by nie było lek jest tańszy od mst o jakieś 56zl a jest to duża różnica porównując do tego że na recepcie zawsze mam 3op po 60tab mst lub 6op vendalu bo jest pakowany po 30tab czyli na jednej recepcie place mniej o 170zl więc to wcale nie jest mało. Dla mnie duży plus dla vendalu .moje ostatnie badanie było 2godz od strzała 200mst z 60mg dormi więc nie poczułem tego leku tak jak powinienem pozdro i nie bójcie się tego zamiennika bo ja minusów nie widzę a przy obecnej sytuacji gdzie nie ma mst200 nigdzie może dotrze ten lek do większego grona majkowiczow pozdrawiam
  • 54 / 9 / 0

i nie bójcie się tego zamiennika bo ja minusów nie widzę a przy obecnej sytuacji gdzie nie ma mst200 nigdzie może dotrze ten lek do większego grona majkowiczow pozdrawiam
Może lepiej żeby dotarł do jak najmniejszego grona majkowiczow, bo z czasem, może nie za miesiąc, dwa czy trzy, ale załóżmy za rok mogą już być i jego braki jeśli sytuacja z Mst200 szybko się nie zmieni.

A jak zmienią formułę tabletek Mst to zapewne również OxyContinu- w końcu to produkty jednej firmy to zostanie oprócz Doltardu w dawce max 100mg dużo tańszy Vendal Retard i to jeszcze w postaci chlorowodorku morfiny zamiast siarczanu, który ma dużo więcej plusów od siarczanu, jednak w leczeniu szpitalnym DexPl pisał, że leczenie chlorowodorkiem morfiny jest dużo droższe niż siarczanem.

Tak, że dużo osób i tak już się dowie z forum, resztę zrobi poczta pantoflową. Jednak to popyt kieruje podaż- proste prawo rynku.
ODPOWIEDZ
Posty: 693 • Strona 70 z 70
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.