Polski hip-hop

Now playing, koncerty, festiwale i wszelkie inne tematy związane z odurzaniem się dźwiękami

Moderator: Knajpa

• 3386 / 341 / 0

Ja to się wychowałem na 1rwszej masowej fali kultury hip-hop w Polsce. Początek lat 2000.
Kultura skate- Jazda na deskorolce, ciuchy mass i clinic , tańczenie breakdance i słuchanie rapu na Vivie i nocne audycje na Esce. To co teraz jest popularne, dla mnie mòwiąc delikatnie jest nie do przełknięcia.
  • 310 / 26 / 0

https://www.youtube.com/watch?v=FyUNin_v_Ew
Pezet - 98 (prod. Auer, cuty DJ Panda)

Zajebisty kawałek na klasycznym bicie. Zauważam pewną tendencje ostatnio iż następuje delikatny jak na razie powrót do korzeni. Coraz częściej starsi gracze powracają z nowymi albumami, coraz częściej powstają nowe kawałki na klasycznych bitach.
Wg mnie trapy się już powoli kończą i pytanie co dalej. Mam nadzieję że właśnie powróci klasyczne trueskulowe brzmienie bo dla gówniarzy roczniki 2000+ to coś nowego, oni nie wiedzą kto to był Biggie czy Mobb Deep bo to było na wiele lat przed ich narodzinami. A jak wiadomo w muzyce często wraca się do korzeni. Ja w każdym razie bardzo liczę na to że będą powstawać nowe albumu o klasycznym brzmieniu było by to coś ekstra.

Wciąganie kokainy przyśpiesza zmiany klimatyczne?

Nie dość, że kokaina jest jednym z najdroższych narkotyków i ma negatywny wpływ na organizmy jej fanów, okazuje się też, że jej popularność przyczynia się do niszczenia naszej planety.
  • 49 / 6 / 0

• 319 / 38 / 0

Jak wam się podoba nowa ''Muzyka współczesna'' Pezeta? Jak dla mnie sztos, chyba dołączę ją do listy moich ulubionych płyt.
  • 1847 / 180 / 0

Zjebana. Nie lubię techno.
Wróć do „Muzyka”
Na czacie siedzi 46 uczestników Wejdź na czata