Benzodiazepiny - Odstawianie

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny – np. diazepam, czy klonazepam.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 6426 Strona 636 z 643
Rejestracja: 2020
  • 71 / 10 / 0

Właśnie wróciłem z zakupów byłem z rodziną w hypermatkecie idać parkiem było ok, jak wszedłem to nogi zaczęły mi się trząść problemy z oddychaniem, uczucie że zaraz padaczki dostanę z powodu nasilonego lęku, tragednia jak wyszedłem minęło, ale zdalem sobie sprawę że mam sieczkę w głowie, nie taką jak walenie fety czy jaranie zioła, nie wiem jak to opisać brain damage, sądze że jakbym jeszcze 2 lata łykał to bym stracił kontakt z rzeczywistościa na stałe:(
Rejestracja: 2017
  • 243 / 41 / 0

UP
psychiatryk po raz n-ty. Prawdziwy facet próbuje do skutku. A tak serio to hobby sobie znajdź, może poezja, pisanie książek, scenariuszy. Masz polot. A teraz już naprawdę serio - nie wiem czy ktoś poza mną to przeczytał, a przeczytałem, bo pytałeś o coś na priv ze dwa tygodnie temu i poznaję po składni i ścianie tekstu.

Nie ma to jak sobie z rana przed pracą poprawić humor przy kawie i drożdżówce, że inni mają bardziej przejebane :-)

Poradnik Uliczne BHP – przykłady sytuacyjne

Czym jest „Uliczne BHP”? Jest to umowna i potoczna nazwa na wspólne określenie zasad, według których poruszamy się w publicznej przestrzeni. Są to wewnętrzne wzorce dotyczące naszego prywatnego bezpieczeństwa. Stworzone samodzielnie bądź grupowo, w oparciu o okoliczną sferę działań. Ustalone przez nas i srodze przestrzegane. Jest to kawałek teorii, który stosowany w praktyce odczuwalnie zwiększa szanse na uniknięcie przykrych sytuacji.

Zgubiły go "resztki białej substancji" na dowodzie osobistym

Podczas kontroli policjanci zauważyli, że na krawędziach dowodu osobistego kierowcy są resztki białej substancji. To od razu wzbudziło ich podejrzenia. Wykonane testy wstępnie potwierdziły obecność w organizmie kierowcy trzech grup narkotyków. 38-latek odpowie również za złamanie administracyjnego zakazu prowadzenia pojazdu.
Rejestracja: 2019
  • 28 / 5 / 0

Dobra , witam to jak to teraz schodzić bezbolesnie z dużych dawek alpery . Ciąg prawie rok , wcześniej tez rok prawie. Przerwa 8 miesięcy i wróciłam , No i duże dawki są , chodzi mi chociaż o zejście do mniejszych dawek alpry zomiren .. ostatnio próbowałam katorga . Nie chce całkiem tak jak wcześniej na zimno odstawiać bo przeżyłam tragedie ale jak minimalizować skutki zmniejszania dawek ? Wiem ze wy wiecie 🤪 nie chce tu pisać ale 4 1mg z rana musi wjechać bo inaczej wszystko boli /
Rejestracja: 2012
  • 171 / 8 / 0

41mg alpry? Dobrze zrozumiałem?
O stary, będzie ciężko. Znajdz dobrego lekarza i pod jego opieką próbuj schodzić z dawek.
Jak się nie uda to zostaje szpital.
Rejestracja: 2019
  • 28 / 5 / 0

4x 1mg
Rejestracja: 2010
  • 834 / 86 / 0

Chyba raczej 4 tabsy po 1 mg :p
Rejestracja: 2012
  • 171 / 8 / 0

Chyba raczej 4 tabsy po 1 mg :p
No mam nadzieję.
Rejestracja: 2019
  • 28 / 5 / 0

No tak też napisałam ze 4 razy 1 mg
Rejestracja: 2019
  • 28 / 5 / 0

No i mamy progres 3 dzień po 4 tabletki , rozłożone na cały dzień , ale jazda mega 😂 leki ,fobie , płacze (ogólnie wjazdy na psyche )- yes .. cierp ciało jak chciało .. Może uda mi się zejść do 2 tabletek po 1mg . Ale chyba nie Zbyt drastycznie bo juZ nie jest wesoło
Rejestracja: 2017
  • 243 / 41 / 0

4 mg rozłożone na cały dzień to wbrew pozorom nie jest tak dużo. Wiele osób zaprzeczy twierdząc, że po 0,25 się bierze, ewentualnie połówkę. Jednak tu mówimy o rocznym braniu. Ja przez dwa miesiące brałem 10 i więcej miligram, do tego klona naprawdę opór i sporadycznie tramal też w niemałych dawkach ale, naprawdę rzadko, jednak też się liczy pewnie przy odstawce. Pracowałem nad morzem i to w restauracji a później w kramiku z pamiątkami, więc benzo było jak znalazł, bez niego bym nie dał rady, bo przed wjechaniem na takie dawki sporo piłem i też brałem benzo tylko w kilka razy mniejszej ilości. Dwa koła utargu wypierdalałem dziennie poza sezonem w październiku, wciskałem co się dało, jak ktoś wrócił akurat z saksów ze skandynawii to potrafił 300-400 złotych zostawić. No i jak to po benzo załączał się chochlik i jeleniom zawyżałem ceny jak tylko się dało, o zeta, dwa i dwadzieścia, zależy co brali, czy rafandynkę czy magnes na lodówkę. Aż dziwne, że po klonach nic tam nie zajebałem, ani kasy ani towaru. Wziąłem czasem sobie zapalarę jak nie miałem, kilka pocztówek, ale o wszystkim mówiłem właścicielowi. Dobrze to wspominam, fajne doświadczenie, zwłaszcza, że spotkałem przyjaciela Niemca sprzed kilkunastu lat z którym bujałem się przez dwa miesiące, bo jako szczyle mieszkaliśmy w tym samym hotelu w Juracie i jakoś się skumaliśmy. Dobra koniec dygresji.

Wiem, że dwa miesiące to nie rok, ale myślę, że śmiało możesz zmniejszać ilość alpry włączając Bromazepam lub relanium. Do tego pregabalina. Choć początkowo na mnie nie działała i uznałem tą substancje za bezużyteczną to ostatecznie się do niej przekonałem zarzucając doraźnie dawki rekreacyjne. Brana zgodnie z ulotką też pewnie pomoże. Jak już zejdziesz do małych dawek to pomoże baclofen, w niedużych ilościach działa trochę jak benzo, zrobisz to za co nie mogłaś się zabrać.

Dla jasności ja podaję swój przykład, nawet nie wiem kiedy przeszła mi zwała czy tam skręt po branych przez dwa miechy naprawdę srogich ilościach. A wpieprzałem tego tyle bo, mam tolerkę kosmiczną, bo cały czas jem benzo, ale coraz mniej, wczoraj paczkę rolek, dzisiaj pół i jakoś to idzie, deprechy nie ma, lęków też, z podniesioną głową pewnym krokiem idę przez miasto. Jest git. A nie biorę codziennie. Doraźnie.

Spróbuj zgodnie z tabelką równoważności benzo powoli przejść na rolki albo bromka. Bromek krócej działa, ale mi służył między rolkami a alprą i klonem. No i z tą pregabaliną spróbuj. Jeśli ujebać się tym można (pożarłem kilka razy od 1000 mg do 2200, polecam raczej około tysiąca), więc jeśli można się tym upierdolić to leczniczo też musi działać, subtelnie ale działa.

Każdy organizm jest inny, opisuję swój przypadek, ale pytałaś to masz przykład a nie nierozumne pytanie czy chodzi o 41 mg :patrzy:

Powodzenia, znam Twój ból bo miałem ze 3 ciężkie odstawki. Ta była piąta i nawet jej nie zaliczam tak gładko poszło. Pozdrawiam.

Edit: Żeby nie było, że taki kutas ze mnie był w handlu to dawałem też rabaty, głównie ładnym dziewczynom i tym co zostawiali w chuj kasy :-))
Posty: 6426 Strona 636 z 643
Wróć do „Benzodiazepiny”
Na czacie siedzi 1968 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości