Benzodiazepiny - Odstawianie

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 3485 / 381 / 0

Tak . to stary dziad już, lubie go czytać bo ma dużą wiedzę.
  • 517 / 46 / 0

11 stycznia 2020xSzuLeRx pisze:
Witam, moim zdaniem alpercia najrozsadniejsze wyjscie i w miare bezpieczne, oczywiscie jak sie wpierdala po 6 miligramow to problem was znajdzie,ale takie 0,5 mg dziennie 1mg na stres np jak najbardziej. to tyle
alpercia - 0.5mg - oki będzie, do póki nie trzeba bedzie zwiekszać dawki by czuć działanie leku, później tolerka i zwiekszenie dawki i ta ciekawość jak lady alpra działa w większych dawkach.... i ten "zakazany owoc" - czyli miks z alko..,. Więc - ostrożnie z ogniem

Izraelski naukowiec twierdzi, że Mojżesz był odurzony gdy rozmawiał z Bogiem

W Biblii nie brakuje intensywnych momentów – a to krzewy stają w ogniu, pioruny biją z niebios, głośne symfoniczne dźwięki wiodą proroków i świętych do intruzji sacrum. Mojżesz przeżył kilka doświadczeń podczas których zetknął się z bogiem w wyrazisty zmysłowo sposób. Ale czy zwyczajnie doświadczał tych rzeczy, czy też będąc w zmienionym stanie świadomości?

Niezwykłe laboratorium pod Warszawą. Tutaj sprawdzają narkotyki przemytników

Najmniejszy szczegół nie umknie ich uwagi, mają świetny sprzęt, który wykryje wszystko, co nielegalne. Mazowiecka Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) ma metody, żeby nic, co nie powinno, nie znalazło się w Polsce. Przejęte na granicach dopalacze, narkotyki czy kubki pełne toksycznych substancji.
  • 462 / 65 / 0

13 stycznia 2020Ankaaa pisze:
@BladziuchnyStrach ten wnc1964 to jego rocznik ?
Nie, jest mlodszy. Dopiero zbliża sie do 50. Zaczal brac w wieku 27 lat na GAD i coś tam i w wieku 47 lat przestał działać. Więc ponad 100kg basiot z siłowni po 6 tyg detoksie ważyl 60parę kg. Wytrwał 18 miesięcy o ile pamiętam ostatni post. Terapie, pregabaliny, ssri - chujnia, nic nie wypelni tej postbenzowej pustki po 20 latach.
  • 514 / 42 / 0

Lorafen 2,5mg przypadl mi do gustu bardziej niz klonazepam Tzf. klona jadlem przeszlo rok czasu, przerzucilem sie jakos przed grudniem na Lorka 2,5 i musze przyznac, ze Lorek mi bardziej sie podoba. Jest takjakby subtelniejszy, w polaczeniu z dobra herbata miodzio.
  • 517 / 46 / 0

@Mefistofeles1945 - lorka nie żarłem, ale nie słyszałem- by ktoś kto go szamał miał niedosyt - jeśli chodzi o leki z grupy benzo
  • 2 / / 0

Ja próbuję już od roku z tym zerwać ale nie daje rady chyba będę musiał iść na leczenie :alergia:
  • 462 / 65 / 0

A ja po przyjęciu wyższej dawki i braku poprawy nastroju depresyjnego o który posadzalem benzo - ten chujowy brain fog, problemy z gastro i depreche (zombie mode) wreszcie połączyłem.z mirtazapiną i jebaniem po receptorach H1 i a-2 i po czym ten lek jeszcze jebie. Po paru tygodniach zeszlem z tego ale potem odstawianie pregaby bylo okraszone bezsennością więc jebut od lipca tak się zasiedziałem na niej. I jakby gorzej dziala, krocej spie, apetyt leży chyba że wpierdolę węgli to wtedy gastro. Przelecialem watek i tu i tam i generalnie srodek bezpieczny ale tym co biora dlugo powoduje depreche i inne niedojebanie mozgowe, czesto odstawka niewesola bo sie nie spi... Wesolo bo to srodek n1 polecany na odstawke do spania. Trzeba sie wziac za schodzenie z benzyn bo wole nie odstawiac mirty jednoczesnie i spac 4h tygodniowo.
  • 25 / / 0

Ma ktoś info czy da się przedłużyć te ustawowe 56 dni detoksu? na infolinii praw pacjenta baba gada ze lekarz prowadzący decyduje
  • 25 / / 0

Ordynator się zgodził na ścianie klona 0.375 co 2 dni ale chyba nie przeliczył w swojej głowie że z 14 mg tnac co 2 dni nie wyrobimy się w takim czasie ale zgodził się na takie schodzenie.... Jutro idę z nim ustalić co dalej czy da się przedłużyć pobyt jestem ubezpieczony co myślicie proszę o poradę. Co jak w ostatnie 2 tyg mu coś jebnie i zacznie ciąć jak pojebany
  • 462 / 65 / 0

Ptzynajmniej jesteś w bezpiecznych rękach, zejście ci nie grozi. Ale z takiej dawki to calkowity agresor, moze da mu sie zaproponowac zwolnienie? Bo chyba pod koniec i tak cie na rolki wrzucą.

Ile czasu brales benzo, zwlaszcza w takiej dawce?
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 436 uczestników Wejdź na czata