Benzodiazepiny - Odstawianie

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny – np. diazepam, czy klonazepam.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 314 / 16 / 0

Sory o lorafen chodzi
  • 715 / 129 / 0

Miesiąc 5 mg Lorka? Dawaj szybciej, za dlugo przeciągasz z rolkami. Po przejsciu na rolki 10mg -7.5- 5- 2.5 w 2 tygodnie. Jesteś tak krótko, że nie ma co przeciągać. I nie skacz z 5 tylko z 2mg.

W Krakowie powstaje DROP-UP, czyli hostel readaptacyjny dla osób wychodzących z uzależnienia

W ramach Zintegrowanego Centrum Redukcji Szkód przy ul. Krakowskiej 19 niebawem powstanie hostel readaptacyjny dla osób bezdomnych podejmujących leczenie ambulatoryjne.
  • 314 / 16 / 0

Ale przed Lorafenem było około 3,4 miesiące ciągu na bromazepamie na zmianę z relanium dawki normalne - rolek 10mg/dzień Brom 6mg czasem dni się zdążały ze brałem x2

Zorientowałem się ze jak już wale lorafen to będzie coraz ciężej z tym skończyć i zaraz klony pójdą bo czemu nie i chce się teraz wycofać bezbolesnie w miarę, nie brałem ze względu na jakieś zaburzenia tylko żeby się zrelaksować
Ostatnio zmieniony 13 grudnia 2019 przez misiek010101, łącznie zmieniany 2 razy.
  • 959 / 82 / 0

Misiek idz na detoks do szpitala a nie sie bedziesz Sam meczyl
  • 314 / 16 / 0

Nie potrzebuje detoksu, wiem jak wyglądają detoksy, większość to zwykle ćpalnie i nie podają tam cudownych niedostępnych lekow których nie mógłbym sam zdobyć.
Byłem dawno temu na kilku detoksach to ćpali dopalacze, klony były na oddziale - ogólnie towarzystwo niefajne.
I nie rób sobie żartów, ze się będę zamykał po kilku miesięcznym epizodzie na leczniczych dawkach.
  • 715 / 129 / 0

To tnij diazepamem i słuchaj organizmu. Za szybko albo zbyt wysokie dawki ciete dadza ci od razu sygnał, żebyś zwolnił. Mirta albo miansa na sen bo to kluczowe i jakoś w miarę wylądujesz. Powodzenia i dawaj znać jak idzie.
Użytkownik zbanowany
  • 1161 / 121 / 0

mianseryna na mnie nie działa w ogóle, niezależnie czy wezmę 10, czy 50mg. Za to mirtazepinę miło wspominam. W walce z bezsennością była bezkonkurencyjna. Niestety, było to dawno temu i nie pamiętam jakie dawki przyjmowałem.
Jest chyba taka zależność, że mała dawka działa nasennie, ale słabo przeciw depresyjnie. I odwrotnie. Mnie oczywiście zależy by działało mocno nasennie.
W poniedziałek idę do lekarza. Prosić o 15mg, czy za słabe? Nadmieniam, że ważę bardzo mało.
@BladziuchnyStrach , jak uważasz?
  • 49 / 15 / 0

mirtazapina skutecznie zagwarantuje spokojny sen. 15mg jest dawką jak najbardziej optymalna na problemy ze snem. na poczatku moga wystapic niepozadane skutki uboczne (nadmierna sennosc w ciagu, niemoznosc wstania z lozka) ,ale z czasem wszytko sie unormuje. swietny lek na bezsennosc, pomimo ze to tylko skutek uboczny!
  • 715 / 129 / 0

15mg ale spobuj od 7.5mg bo tolerka pomimo tego wolniutko ale rośnie. 7.5 mg na obcinkach zrobi robotę, jak zejdziesz nisko i zerowanie wtedy dawaj 15mg.
  • 959 / 82 / 0

Pany na mirte występuje tolerancja? Czy te 15 mg dalej bedzie si usypiac? Czy zwiekszac do 30?
Wróć do „Benzodiazepiny”
Na czacie siedzi 1482 uczestników Wejdź na czata