Benzodiazepiny - Odstawianie

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 513 / 45 / 0

15 listopada 2019cbsz pisze:
benzo gorsze niż uzależnienie od opio a mix benzo, alko i opio to już destrukcja, powolne samobójstwo a z fentanylem nie wiadome kiedy.
słyszałem, odwyki od benzo są bardzo ciężkie i wielu wraca do nałogu, ponoć uzależnienie na całe życie. Miż benzo, alko i opinio- to już raczej równia pochyła
  • 810 / 41 / 4

@spider321 no użależnienie to jest choroba na całe życie, nieleczona prowadzi do śmierci. ja z tego gówna się wyrwałem bo takie mixy już zagrażały mojemu istnieniu.

Ketamina może zmniejszyć chęć sięgnięcia po alkohol

Pojedyncza dawka ketaminy może pomóc osobom nadużywającym alkohol w zmniejszeniu jego spożycia – wynika z nowych badań.

Wielokilometrowy pościg za naćpanym kierowcą

Powodem ucieczki nie było tylko podejrzenie kradzieży paliwa, ale to, że kierowca był pod działaniem narkotyków co wykazało badanie urządzeniem Alere oraz posiadał przy sobie amfetaminę.
  • 4 / 1 / 0

Dwa tygodnie temu bralem przez okres tygodnia etizolam i pilem alkohol praktycznie codziennie, razem wyszlo okolo 10mg etizolamu. Palilem wtedy tez duze ilosci marihuany oraz wzialem raz 4-HO-MET. Po zaprzestaniu z uzywaniem owych substancji mialem problemy z derealizacja, ogromnym stresem, atakami paniki, snem, oraz "strzykaniem" w uszach podczas polykania sliny. Zastanawiam sie czym to moze byc spowodowane oraz czy jest to w ogole mozliwe aby to byl zespol odstawienny po zazywaniu takich malych ilosci. Dodam ze jestem bardzo szczuply.
  • 42 / 4 / 0

mam nagły problem, bliska mi osoba odstawiła na cold turkey bnz po rocznym braniy, ostatnie pół roku diazepam 2.5 - 5 mg na dzień, bierze tylko prdgabaline 3 x 75 mg, minęła druga doba, oczywiście samopiczucie mega złe, ale tragedii nie ma, czy ta osoba może dostać padaki lub coś takiego? Czy jak np. tydzień nie będzie brać to już raczej nie ma ryzyka właśnie padaczki?
  • 49 / 14 / 0

to sa kwestie typowo osobniczne. niezwykle istotne jest jakie benzo brala. jezeli alpre to raczej prega skutecznie zminimalizuje ewentualny atak padaczki.
  • 42 / 4 / 0

Najpierw alpre pitem pół roku diazepam peaktycznie codziennie, z tego co wiem przeróżne ilości... To moja dobra kumpela, ciągle się trzyma, to już chyba 5/6 dzień, napiszę tak: jest źle, ale tragedii raczej nie ma. Uparła się, że w nowy rok już bez bnz i do tego czasu musi nie mieć syfu w organizmie. Dam znac czy da radę ;)
  • 460 / 83 / 0

Elo mordki mam pytanko czy po przerobieniu alpry 1mg dziennie trzeba schodzić do 0,5 a później przerzucić się na pregabaline czy można Odrazu zastąpić alpre pregabaliną?
  • 42 / 4 / 0

07 grudnia 2019Migomat pisze:
Elo mordki mam pytanko czy po przerobieniu alpry 1mg dziennie trzeba schodzić do 0,5 a później przerzucić się na pregabaline czy można Odrazu zastąpić alpre pregabaliną?
a jak dlugo bierzesz 1 mg?
  • 460 / 83 / 0

Przerobiłem dopiero jedno opakowanie
  • 49 / 14 / 0

czas odgrywa kluczowa role, w twoim przypadku na korzysc. schodz stopniowo alpra do 0,5 nastepnie prega . mozliwe sa ewentualne nieprzyjemosci, dyskomfort psychiczny ,ale wszystko minie z czasem.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 427 uczestników Wejdź na czata