Benzodiazepiny - Odstawianie

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny – np. diazepam, czy klonazepam.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 6240 Strona 566 z 624
Rejestracja: 2010
  • 509 / 85 / 0

@marcin866Może Cię dosłownie poskręcać i dodatkowo wycieczka do psychiatryka. Lepiej coś działaj, czyli załatwianie klona. Bo jak nie to od jutra zacznie się faza wstępna abstynencji.
Rejestracja: 2019
Użytkownik nieaktywny
  • 49 / 18 / 0

Potwierdzam mając jakiekolwiek zapasy nie da się odstawić. Samo odstawienie to witanie się z szatanem (przy większych dawkach powiedzmy 10 -20 co do leczniczych). Od drugiego dnia się zaczyna... a ostatnio ok 10 dnia doszedłem do siebie w miarę fizycznie. Samopoczucie tragiczne, bezsenność, jakieś pojebane krótkie sny. Psychika zwalona, i to przypuszczam w miesiącach trzeba liczyć, aby odzyskać formę.

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Nauczycielka była zatwardziałą przeciwniczką narkotyków. Zmarła po zażyciu kokainy

Ta historia cieszy się dużą popularnością w brytyjskich mediach. Kilka portali poinformowało o nauczycielce, która dała się poznać jako przeciwniczka narkotyków. Chociaż kobieta wpajała pewne wartości swoim podopiecznym, to sama padła ofiarą używek.
Rejestracja: 2019
  • 18 / / 0

Bym musiał jechać po klony do szpitala, przez ostatnie 2 tygodnie brałem 2 mg/dobe nie wiem czy wytrzymam do poniedziałku na amizepinie i perazynie

Scalono. | STR88

Zreszta niezbyt mam skad zalatwic tego clona lekarz kazal odstawic dal mi tylko recepte na perazyn i amizepin.Wydaje mi sie ze jedyna opcja to detox w psychiatryku.Nie wiem czy od kogos wysepie recke na clona,a zejscie z 2 mg na zero do najprzyjemniejszych pewnie nie nalezy
Rejestracja: 2010
  • 44 / 13 / 0

Mam wrażenie Marcin 866, że nie jesteś do końca świadomy co cię czeka przy nagłej odstawce benzo po tylu latach !!! Z objawów fizycznych atak padaczki jest wysoce prawdopodobny, a już na pewno delirka, odrealnienie i wiele innych koszmarnych objawów. Szybko zasuwaj do psychiatry prywatnie i powiedz co i ile brałeś. Redukuj dawkę klona, do tego pregabalina i jakiś antydepresant. To chyba absolutne minimum i potraktuj swoją sytuację poważnie
Rejestracja: 2016
  • 2745 / 501 / 7

@marcin866, wiesz, gdyby ktoś mi powiedział, że będzie schodził z 2mg klonazepamu, to uznałbym, że zrobi to bezproblemowo, lajcik i w ogóle, tylko że ty będziesz schodził z 2mg po dziesięcioletnim ciągu... Dziwię się, że bierzesz tak niską dawkę z takim stażem. Cóż, z pewnością nie będzie lekko.

Co prawda nie mam kompetencji lekarza po wielu latach nauki, ale wydaje mi się, że twój lekarz jest lekko przygłupi. Żadnego skierowania na detoks, po prostu perazyna i karbamazepina, i do domu?
Wedle mojej wiedzy stosowanie perazyny i karbamazepiny w tym samym czasie jest odradzane, ponieważ karbamazepina osłabia działanie przeciwpsychotyczne perazyny, a perazyna osłabia działanie przeciwdrgawkowe (a tutaj bardzo potrzebne) karbamazepiny...
Do tego - tutaj nie mam pewności, czy nie mylę z innym lekiem - karbamazepina na początku stosowania nie działa przeciwdrgawkowo, a nawet obniża próg drgawkowy (tutaj radzę jeszcze poszukać informacji).

Jesteś w ciężkiej sytuacji, jeśli chcesz uniknąć męki i ataku drgawek, to pójdź do prywatnego lekarza, wydaj te pieniądze, przedstaw mu sytuację, niech ci wypisze te klony i coś dodatkowego, da rozpiskę na zejście... No diazepam chociaż. Może przesadzam, ale dekada brania klona to nie są przelewki.
Rejestracja: 2016
  • 783 / 130 / 0

Nie wyobrażam sobie, żeby po 20latach brania takiego kosiarza umysłów nie mieć nic na czarną godzinę, albo próbować załatwić kilka dni wcześniej, a nie na ostatnią chwilę. Przecież to jak czekanie na wyrok.

btw. U mnie problem trochę mniejszy, po ponad 2 miesiącach używania razem klona w dawkach 2-4mg i lorka 2,5-5mg, zwykle co 4 dni, rzadziej co 3. Przez 4 dni żadnych objawów, 5 dnia już pojebane sny, niewysypianie się, ogólnie objawy podobne trochę do tych po opio (katar, osłabienie) tylko słabsze, da się żyć, ale jednak nie czuje się dobrze, humor mam chujowy i brak chęci do czegokolwiek. Ostatnio próbowałem schodzić rolkami, coś koło tygodnia, skończyłem na 2,5mg. Przez 2 kolejne tygodnie czułem się, tak jak opisałem wyżej, nie było to nie do wytrzymania, ale życie jednak uprzykrza. Teoretycznie dużo dłużej jeszcze musiałbym się jeszcze męczyć? Pregabalina średnio pomagała, może za dnia tak, ale na sen nie, a to było najgorsze, bo z tymi snami mam tak, że po prostu nie mogę przestać o nich myśleć i chodzą za mną cały dzień. Ciężko to wytłumaczyć jak się nie doznało. W każdym razie ile schodzilibyście z klona i później przerzucili się na rolki, czy samym klonem, albo od razu rolkami? Przy poprzednim uzależnieniu brałem tylko lorafen, wtedy skręt przychodził po 3 dniach, ale szybko ustępował, jest jakiś sens przejść całkiem na lorazepam i nim schodzić? Skręt będzie wtedy krótszy?
Rejestracja: 2018
  • 923 / 255 / 0

12 października 2019WhitePearl pisze:
Potwierdzam mając jakiekolwiek zapasy nie da się odstawić. Samo odstawienie to witanie się z szatanem (przy większych dawkach powiedzmy 10 -20 co do leczniczych). Od drugiego dnia się zaczyna... a ostatnio ok 10 dnia doszedłem do siebie w miarę fizycznie. Samopoczucie tragiczne, bezsenność, jakieś pojebane krótkie sny. Psychika zwalona, i to przypuszczam w miesiącach trzeba liczyć, aby odzyskać formę.
po dwóch miechach psychika odzyskuję już jako-taką równowagę, przynajmniej tak było w moim przypadku, ale nie można też generalizować, bo każdy organizm(oraz psycha) jest zawsze troszkę inny
Rejestracja: 2019
  • 18 / / 0

Zalatwilem pake clona a wczoraj wieczorem mialem od znajonego 4 tabsy afobanu,mam tez skierowanie do psychiatryka na odwyk,nie wiem ile by trwala taka odstawka w szpitalu
Rejestracja: 2016
  • 2745 / 501 / 7

Super!
Jutro koniecznie zadzwoń do szpitala i zapisz się do kolejki :)
Detoks (bo raczej o to chodzi, nie o odwyk) z benzo różnie trwa, zależy od stopnia wjebania, myślę że w miesiąc ciebie wyczyszczą.
Rejestracja: 2019
  • 18 / / 0

Zalatwilem skierowanie do psychiatryks mam nadzieję że w miarę bezboleśnie to pójdzie
Posty: 6240 Strona 566 z 624
Wróć do „Benzodiazepiny”
Na czacie siedzi 1331 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: andi3033 i 0 gości