Benzodiazepiny - Odstawianie

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Użytkownik nieaktywny
  • 272 / 6 / 1

Hej to ten co rzucił się na odstawke klona tylko z amizepinem nie wiem kiedy nawet.czy wróci jakości wszystko do normy żyje w matrixie kurwa nie wiem,ile razy byłem w szpitalu nadal tracę niekiedy przytomność.nie mogę utrzymać na dłużej równowagi już nie ma miejsca na siniaki.chce tylko wiedzieć czy mogę spodziewać się poprawy żebym jakoś funkcjonuje
  • 185 / 18 / 0

Moim zdaniem robisz sobie krzywdę schodzeniem do zera. Odstaw normalnie z lekarzem i schodź z dawki... Lecz się nawet pół roku a to co sobie robisz świadomie jest dla mnie nie do pomyślenia.

Europejski Raport Narkotykowy 2019 – najważniejsze wnioski

Europejskie Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii wypuściło coroczny raport na temat trendów narkotykowych w krajach Unii Europejskiej, Norwegii i Turcji. Oto najważniejsze wnioski.

Przemytnicy używali komiksów, żeby szmuglować narkotyki

Policja rozbiła międzynarodowy proceder przemytu narkotyków. Aresztowane osoby wykorzystywały komiksy, by szmuglować metamfetaminę z USA do Australii.
  • 1179 / 92 / 0

@ludecki12 to samo mu piszę że benzodiazepiny to nie alkohol że rzucasz kiedy chcesz .BENZODIAZEPINY RZUCA SIĘ STOPNOPNIOWO REDUKUJĄC DAWKI ale tu żadne tłumaczenia nie pomogą, bo marcin i tak zrobi po swojemu, Marcin kiedy spodziewać się poprawy w twoim przypadkuu z twoim postępowaniem może za kilka lat , a może wcale.
  • 744 / 28 / 0

Ostatnio taki rozpierdol z benzo ze nie wiem czy to wszystko da się jakoś odstawić np w więziennyM szpitalu %-D ale wole rolki i.v niż klony za klony plaacilem 14zl za rolki 15zl ale lipa jest z tym ze rolki sie je paczkami :emo: .

Marcinowi to bacoflen bardziej by się przydal
  • 347 / 20 / 0

baclofen działa na GABA-B, a benzo na GABA-A. (albo odwrotnie, zawsze mi się myli) Jeszcze bardziej sobie nim zaszkodzi, zamiast pomóc. Redukcja + pregabalina jeśli chcesz to robić w domu, ale to skrajnie niebezpieczne, powinieneś odstawić to w szpitalu
  • 195 / 11 / 0

jqsxx pisze:
baclofen działa na GABA-B, a benzo na GABA-A. (albo odwrotnie, zawsze mi się myli) Jeszcze bardziej sobie nim zaszkodzi, zamiast pomóc. Redukcja + pregabalina jeśli chcesz to robić w domu, ale to skrajnie niebezpieczne, powinieneś odstawić to w szpitalu
Baclo to gabab. Pomocny przy schodzeniu, ale nie zamiennik benzo.

Typowe analogi GABA, że pregabalina etc. chyba bardziej się przydadzą, jako uzupełniacz przy redukcji, ale nie jako sam substytut.
  • 1179 / 92 / 0

@ Anabolik po co tobie ten baklofen GANA -A , atakujesz non stop benzodiazrpinamim teraz chcesz brać baklofen, na którym dużp ludzi robi przypały , lek ten jest bardzo nieobliczalny. Jedynym rozsądnym dla ciebie wyjśćiem byłaby na nim redyucja benzodiazeoun z pomocą baklofenu, ale ostrzegam to bardzo nieobliczalny raz aktywizuje innym razen usypia profil, psychotropowy ma bardziej aktywizującyl .
  • 744 / 28 / 0

[tex][/tex]Je

Brałem baclo zamiast benzo bo mówili ze w testach nie wychodzi raz wzialem 100mg i jechałem po metadon powrót mało i pamiętam do tego spałem z 20 godzin wiecejj razy bym tego nie brał długo się ładuje i nie wiadomo co bedzie
To też spam od pisanie koledze?
  • 1179 / 92 / 0

Panowie trochę pospawoliśmy o baklofenie, wróćmy do tematu zasadniczego benzodiazepiny odstawienie. Ostatnio gdzieś czytałem , że benzo to największa pomyłka naukowców , nie chodzi o to że są na rynku, bo to jednak leki niezbęne, ale o to że do lat 90 bagetelizowano ich potencjał uzależniający, teraz wiele osób jest zdania że odwyk od benzodiazepin jest cięższy i ma dłuższy przebieg niż odwyk np od heroiny. Jedynym plusem jest to że benzo są bardzo mało toksyczne , jednak do lat 90 bagatelizowanie problemu - to kpina farmacji.
Użytkownik nieaktywny
  • 272 / 6 / 1

@wnc1964 to biznes nie pomyłka
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 62 uczestników Wejdź na czata