Benzodiazepiny - Odstawianie

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 762 / 85 / 0

baklofen to fakt - raczej nie na miejscu porada do benzo. Ja natomiast ostatnio zauważyłem ale nie jest to poparte dowodami i raczej jest to studium mojego przypadku rewelacyjne działanie Naltexu pomijając oczywiście opio i alco - na benzo u mnie tez zadziałał zbił fazę bardzo szybko. Nie wiem jak na dłuższą metę...Coraz bardziej fascynują mnie tajniki tego preparatu.
  • 744 / 28 / 0

Mnie jak bylem jeszcze na programie metadonowym zjadlem 100mg baclofenu i pojechałem wypilem 70mg metadon u wypilem trzy piwka w autobusie i później tylko urywki pamiętam jak wyldowalem na sor spałem podobno 20h lekarze nie ogarnialii co się ze mną dzieje to pisze w kwestii baclofenu zdradliwy lek i długo się ładuje chociaż ostatnio mnie znowu interesuje Mix baclofenu z benzo i opio ma sens?

Kompot. Historia polskiej heroiny

Wystarczyło mieć słomę makową i kilka innych nietrudnych do zdobycia substancji, by zapewnić sobie odlot w PRL-u. Ten romans z polską heroiną kończył się jednak tragicznie.

Kolejne uderzenie w handlarzy „dopalaczami”

W ramach prowadzonej sprawy policjanci CBŚP zabezpieczyli łącznie około 120 kilogramów „dopalaczy” o szacunkowej wartości nawet 3 milionów złotych.
  • 529 / 31 / 9

Baclo wzmacnia działanie kodeiny. O innych opio się nie wypowiadam, bom prawiczek w tym temacie.
  • 441 / 36 / 0

baklofen nie ma sensu jedynie z G a tak to ze wszystkim sie mixuje elegancko.
  • 1179 / 92 / 0

Ja baklofen rzucam z dnia na dzień jakbym miał pisać o sobie to napisałbym że nie przejawia żadnego potencjału uzależniającego , ale to ja.
  • 29 / 1 / 0

czy ktoś się orientuje czy można z dnia na dzień odstawić alprazolam (1 mg przez 3 miesiące codziennie) i zastąpić pregabaliną 75mg? Problem nie dotyczy mnie tylko przyjaciela, który chce odstawić xanax bez wizyt u psycha. Może ktoś wie?
  • 1179 / 92 / 0

Niech odstawia o 0,25mg co 4dni-5 dni aż zejdziesz do zera. Pregabalinę już teraz może włączyć tylko niech dawkuje 2razy 75mg to takie absolutne minimum odnośnie tego leku.
  • 989 / 40 / 0

Zszedłem z clonazolamu (w przeliczeniu na clonazepam jakieś 60mg/dziennie iv) do teoretycznie 4mg ale obróciłem receptę sobie jeszcze jedną po swojemu bo mnie z detoksu na 4mg/dzień puścili kurwa z jedną paczką sadyści i śmigam na razie na 6mg dziennie i no nie ma już tej fazy, błogostanu, ale wreszcie jest kurwa normalnie. Mam tak wyliczone tabletki, że mi jeszcze z 10 zostanie doraźnie. Prawie odstawiłem benzo a waliłem jebane 60 miligramów po kablach dziennie jeszcze ze 3 tygodnie temu. Bardzo bolesny detox, wręcz drastyczne schodzenie z dawek (kiedyś sam próbowałem zejść to 0.5mg kroiłem na ćwiartki, a tam mi potrafili z dnia na dzień wyjebać 2mg mniej, no kurwa prawie jak cold turkey pomimo ilości tych depakiny, chlorprotexinu i prometazyny jakie we mnie ładowali, ale jestem z siebie zadowolony, że w tak krótkim czasie odstawiłem tak nisko.

Teraz jeszcze tylko opiaty, ketony, GBL, alkohol i jestem trzeźwym człowiekiem %-D
  • 1446 / 32 / 0

Odstawiam benzo i z dnia na dzień jest coraz lepiej, już jestem 9 dni bez clonów i do dzisiaj jednym z objawów było zaburzenia funkcji poznawczych, wczoraj to się gubiłem jeszcze w datach sprawdzałem termin ważności na jednym z produktów i roki mi się pomyliły 2018 z 2019 no i niezłe akcje odwałem po clonach jednym z nich były infantylne pytania, które zadawałem.
  • 838 / 68 / 0

Będąc na benzo skręcie i nie mając więcej smakołyków dostałem 75mg baclo i miałem 2 dni spokoju. 3 dzień to powrót efektów, ale dużo słabszych.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 59 uczestników Wejdź na czata