Mapa heroiny w Polsce

Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 6 / / 0

To co dobre zawsze się kończy było naprawdę miło w Krk i się dupa zrobiła aczkolwiek chętnie bym nawiązał nowa znajomość 😆
  • 89 / 8 / 0

^Rejestracja dzisiaj, liczba postów:1" - nie zbaczam z tematu, podkreślam charakterystykę wątku;]
a że miejsce bliskie daremnie pewnie spytam o przycięte warszawskie ćwiary zmieszane z kawą czy co-tam-chcesz-jeszcze po 7 dych i "ćwiary-ledwie-setki" po 50, ktoś życzliwy?

O konopiach w Radio Maryja – audycja i transkrypcja

Transkrypcja Wolnych Konopi z audycji o konopiach w Radio Maryja. Jedna z najrzetelniejszych audycji jaka ostatnimi czasy pojawiła się w polskich mediach - serio.

Meksyk: protesty rodzin ofiar karteli narkotykowych

Anglikanie i katolicy w Meksyku wspólnie wsparli kampanię na rzecz zaginionych. Dziesiątki tysięcy osób padły w tym kraju ofiarą narastającej przemocy wywołanej przez kartele narkotykowe.
  • 6 / / 0

Bo potrzeba dziś zaszła gdyż źródełko wyścigów. A co do wwa normalna i po 50 i nie proszek tylko gruda i nie ma z tym problemu jak w Krk.
  • 1733 / 511 / 0

Na komisariacie popytaj, policja zawsze jakieś narkotyki co zarekwiruje to ma. Ceny raczej standardowe.
  • 1734 / 85 / 18

22 marca 2020Caputmortuum1 pisze:
a że miejsce bliskie daremnie pewnie spytam o przycięte warszawskie ćwiary zmieszane z kawą czy co-tam-chcesz-jeszcze po 7 dych i "ćwiary-ledwie-setki" po 50, ktoś życzliwy?
Ojej w Krk spotkałem się z tym.
50zł za sreberko gdzie było 0,07g. 200zł za pięć takich sreberek, a więc ćwiara za 2 stówki. Dobrze chociaż, że na dowóz to było, ale gość chyba zniknął. Ktoś wie czy ktoś :papieros: "się nim zajął", czy Policja, czy jednak działa dalej?

Nie wiem co tam jest ale znam dziewczyną która żeniła te niesamowicie marne giety jeszcze bardziej, dosypując kakao... :zły:
  • 6 / / 0

Zniknął bo go zdjeli jeśli mowa o tych setkach po 50 a piąta gratis . I to z miesiąc temu było jakos .
  • 1734 / 85 / 18

Tego się spodziewałem, tylko jeśli masz informację jestem bardzo ciekaw. Zdjęła go lokalna gungsterka(Cracovia) czy jednak Police?
  • 6 / / 0

Psy go zdjeły z tematem z pod domu . Wejdź na prV duce
  • 895 / 126 / 0

Podeślijcie mi o nim, dla mnie to mega ważne bo ktoś wariuje od niewiedzy.
[przepraszam za OT]
@Skejq
@Duce
  • 393 / 31 / 0

I zaczęło się - pierwsze wałki, ostre dosypki itp. Od 3 dni rozmawiałem z paroma osobami które zostały ładnie wyjebane. I to powiedzmy.przez bliskiego kolege.
Powoli zaczyna brakowac tematu ale kto madry to na lodzie nie zostanie.
Wróć do „Morfina i heroina”
Na czacie siedzi 807 uczestników Wejdź na czata