Mapa heroiny w Polsce

Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 7 / 1 / 0

Lew33x pisze:
Uważajcie bardzo na Pradze okolice Małej bo od kilku dni funkcjonariusz Karol "Big łysy łep" B. naprawdę ostro sobie poczyna... Z fartem...
Nowe Prg
received_519593808846034.jpeg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 866 / 22 / 0

A jak sytuacja wygląda w Trójmieście? Podobno coś jest, ale jak to cenowo wychodzi? Czy jest to przywożone z Warszawy i "rozcieńczane" przez sebiksów, czy też, jak drzewiej bywało, towar pochodzi raczej z portu?

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

Zarabiają na marihuanie miliardy i śmieją się Polakom w twarz. Dlaczego politycy wspierają obcy kap

Według firmy New Frontier Data światowy rynek konsumencki konopi indyjskich wart jest 344 miliardy dolarów. Ale Polacy na ten tort mogą patrzeć tylko zza szyby.
  • 121 / 16 / 0

Owszem, jest za 80 za ćwiare, ale co do jakości to nie mogę się wypowiedzieć.
Co do pochodzenia obstawiałabym raczej DM.
  • 866 / 22 / 0

@up, co to znaczy DM? Dark Market? %-D Bajki jakieś %-D
Pytam z czystej ciekawości. I tak nie zamierzam póki co się w to pakować.
  • 121 / 16 / 0

Tak, Dark Market. Ale mówię, nie mam pewności, takie mnie tylko doszły słuchy.
  • 1268 / 157 / 0

80 zł za ćwiarę bym dała, gdybym miała pewność, że to naprawdę ćwiara (a nie okrojone ok. 200 mg, jak to zazwyczaj bywa w tym kraju) i że sort dobry, a nie kupowanie w ciemno. Znajoma kiedyś kupowała w DM i mówiła, że słabiutkie to było. Wyglądało obiecująco, bo jasne bardzo, wręcz beżowobiałe, a nie zrobiło prawie nic i że poprawiała morfiną. W związku z tym osobiście nie będę raczej nigdy próbować internetowych wynalazków. Z tym, że jeśli ktoś może sobie pozwolić na taki zakup i czekanie na niego "n" czasu, to w sumie może okazać się strzałem w dychę. O takim przypadku (jednym, bo jednym, ale zawsze) też jeden znajomy mi doniósł uprzejmie. Tak czy inaczej, chyba pozostanę tradycjonalistką uliczną, że tak to określę.
  • 7 / / 0

Korci mnie już długo ten słynny hel %-D i wybieram się niedługo do stolicy, pierwszy raz w życiu. Zorientowałem się minimalnie co nieco, myślę żeby pojechać na ulicę B albo K. Nie znam tam nikogo, planuje się trochę pokręcić, duża szansa że dostanę kakao/w mordę? Mniej więcej w jakich godzinach mam największe szanse na powodzenie wyprawy? Miłej osobie odwdzięczę się w ramach moich skromnych możliwości
  • 1268 / 157 / 0

^ XDDD Proszę Cię, zaoszczędź sobie wstydu i opisywania Ciebie tutaj przez jakiegoś stałego bywalca [H] i Pragi. %-D Po Twoim nicku wnioskuję, że dwie cyfry to rok Twojego urodzenia, więc powtórzę - daruj sobie.

Btw, kiedyś znajomy gówniarz pojechał po hel do Wawy, dostał w mordę, że mu nos złamali. Może Ty będziesz miał więcej szczęścia. Albo mniej...
Użytkownik nieaktywny
  • 1010 / 193 / 2

98 to pewnie pierwsze cyfry numeru odznaki.
  • 2356 / 362 / 0

13 sierpnia 2019Lew33x pisze:
Lew33x pisze:
Uważajcie bardzo na Pradze okolice Małej bo od kilku dni funkcjonariusz Karol "Big łysy łep" B. naprawdę ostro sobie poczyna... Z fartem...
Nowe Prgreceived_519593808846034.jpeg
To z Pragi ? W całej kości ?! To chyba jakiś nowy dil musiał się pojawić bo na Pradze (B./SZ./) i Targówku to zawsze proch sam był - czasem się w tym prochu jakieś małe skałki znajdywało ale tak to proch.
Wróć do „Morfina i heroina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata