Mapa heroiny w Polsce

Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 443 / 42 / 0

@up piszecie o tej jasnej kości ? Według mnie takie 7 lub 8/10 ,solidny materiał, ja ostatnio w zasadzie tylko palę i połowa pestki daje bardzo fajnego energetycznego kopa..po spaleniu całej zaczynam slalom gigant:)
  • 2315 / 355 / 0

@up ta jasna kość jest naprawdę bardzo dobra. Zresztą materiał z lewej strony Wisły trzyma poziom 7-8/10 praktycznie cały czas

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

Areszt za posiadanie i udział w obrocie znacznymi ilościami amfetaminy

Skuteczne działania rybnickich kryminalnych doprowadziły do przejęcia sporej ilości narkotyków. Policjanci zabezpieczyli amfetaminę, z której można było przygotować blisko 10 tysięcy działek dilerskich.
  • 1549 / 35 / 0

Nie mieszka ktoś z was w okolicach Wodzisławia śląskiego/Rybnika, albo ewentualnie Katowic?
  • 6267 / 682 / 0

Wg. tej mapy wynika jasno, że mieszkają.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 1549 / 35 / 0

Super, to teraz powiedz mi kto
  • 10 / 4 / 0

Też chciałbym wiedzieć, co z tymi Katowicami...
  • 443 / 42 / 0

W stolicy fajna twarda skałka,szaro-beżowa ,ciężko mi określić moc bo zjarałem pestke na podkładzie z sedamu,to mnie znokautowało:) ale myślę że takie 7/10. Troszkę przypala się na folii.
  • 12 / / 0

Jak sytuacja w łodzi? Jest co ogarnąć czy posucha?
  • 1 / / 0

Podbijam pytanie kolegi powyzej.
Jednoczesnie ktos wie gdzie i jak zahaczyc sie o towar w stolicy?

lol

• 2465 / 196 / 0

Kurwa ostatnio widziałem starego grzejnika na przystanku.
Gość z 50 na karku, zapuszczony, śmierdzący, ale smartfon w łapie %-D Usnęło mu się, siedział pochylony na bok, a ze smartfona leciało disco polo na cały regulator %-D
Wróć do „Morfina i heroina”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata