Mapa heroiny w Polsce

Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Kuchni [H]yperreala,Heroina w Kuchni [H]yperreala

Moderator: Opioidy

AlienForms

242
102

junkiexl pisze:
11 czerwca 2018
Muszę w końcu nauczyć sie z tych Darkmarketow korzystać,chyba że na O24 zacznie ktoś po niedawno zmarłym dziadku Arabie sprzedawać here :-D
DNMs to są banalne w użyciu. Parę lat temu jak jeszcze na hajpie nie było nawet tematu marketowego zostawiłem tam w chuj kasy...pewnie za dwa w miarę dobre samochody ;) Głównie na hel ale i koksu się trochę kupiło. I powiem Ci tak - jak się wjebiesz w ciąg H ogarniając z marketów (o co kurwa zajebiście łatwo, bo masz wygodę, dostępność czy nawet ceny które są czasem nawet niższe niż lokalnie na ulicy) to bez backupu w postaci jakiegoś lokalnego źródła jest przejebane... Nie masz wpływu na to kiedy te przesyłki Ci dojdą, czy w ogóle dojdą, bo się zagubi albo ktoś Cię przewali i w końcu przychodzi moment, że z cieknącym nosem czeka się w oknie na listonosza ;) Wręcz podchodzi to pod obsesje :) To jest właśnie najgorsze w tych marketach. Kiedyś dobrze poskręcany czekam na przesyłkę. Miała być 2 dni wcześniej. W końcu widzę, że jest listonosz. Lecę do skrzynki i patrzę, że jest - jest kurwa moje 10g czy tam 5g z NL. Łapami trzęsącymi otwieram kopertę, już całym ciałem czuję, że zaraz przyjdzie ulga. Ale kurwa jakoś dziwnie wygląda ta koperta na zamknięciu. Jakby była otwarta i zaklejona. Otwieram a tam kurwa pusta karta a na środku ślad po kleju gdzie była przyklejona zaszetka z sortem.... Kurwa, nie życze tego nikomu. Byłem w takim szoku, że autentycznie sprawdzałem, czy może pod znaczkami pocztowymi tego nie przykleili :) Potem się okazało, że to nie tylko mnie tak wyjebano i to chyba po stronie vendora taki wałek bo ktoś tam jeszcze w Europie dostał tak samo.... I nie dość, że skręt to jeszcze kurwa w chuj kasy straconej. Tak że hel z marketów to ostrożnie trzeba. Najlepiej właśnie mieć zapasowe lokalne dojście.
A jak ty jesteś gdzieś tam z PL, to nie lepiej Ci się wbić w pociąg 3-4h jesteś w stolicy i ogarnąć trochę więcej ? Jeszcze lokalnie u siebie byś zhandlował część jak tam taka susza..

Hexe

88
64

@Lendis, widzę, że detoks udany. %-D

"Dlaczego aż tak interesuje cię wątek narkotykowy? To było dawno, żyjemy w innym kraju."
Neurony oreksynowe podwzgórza wydają się dobrym celem dla leków do kontroli obżarstwa napadowego (ang. binge eating) u otyłych osób. Wcześniej wykazano, że te neurony są ważne z punktu widzenia uzależnienia od różnych narkotyków, w tym od kokainy.

Lendis

6
5

@Hexe to wcale nie tak, na detoksie laska mnie zbyła i miejsc podobnież nie było, a po powrocie do rodzinnego miasta i tak dużo sie zmieniło, kota już w ogóle od jakiegoś czasu nie stukam, majke sporadycznie, jedynie oxy + alko, no i czasami trójka (ta z Indii kosmos, ale i tak tęskno do podróży promem po planetach na 3MMC %-D ), teraz mam trójke zrobioną przez jakiegoś najebanego chemika :motz: . Wejscie jak marzenie (ajaja to ciepełko), dzialanie serotoninowo-dopaminowe (nie to 4 nie jest, dziwne ale chuj, nie wnikam, watpie, ze to cec), krotko sie utrzymywalo samo działanie, malo sero wyrzucała ta 3, brak blura i dobrego plusha :wall: , zostalo mi na ostatniego w miare dobrego strzała, ale to kimne sie do 6, wolny pokoj + mocniej jebnie niz jak ktorys raz z rzedu i finito :'(

//Sorry za offtop wiecej sie nie powtórzy :cool:

grv2

41
30

AlienForms pisze:
11 czerwca 2018
Ciemna, twarda kość. Rozpuszcza się w miarę OK i nie zostaje jakoś za dużo osadu. Ocena w granicach 7/10. Wawa, lewa strona Wisły.

Obrazek
tak z ciekawosci jaka wartość $ przedstawia zawartość foty?

Nozer

84
26

po tym ostatnio mnie znalezli w tym pobliskim hipermarkecie na kafelkach. Dobry, acz zaskakujacy, bo padlem na glebe jakies 2 min po przyjeciu, myjac rece jak gdyby nigdy nic, a nastepnie dostalem strzal naloksonu i teleport na SOR.

Lendis

6
5

Nozer pisze:
14 czerwca 2018
po tym ostatnio mnie znalezli w tym pobliskim hipermarkecie na kafelkach. Dobry, acz zaskakujacy, bo padlem na glebe jakies 2 min po przyjeciu, myjac rece jak gdyby nigdy nic, a nastepnie dostalem strzal naloksonu i teleport na SOR.
Najprawdopodobniej na dniach będę stukał ten hel (bo znajomek dał cynk, że towar mocarz), jaka dawkę wymierzyłeś, że Cię aż tak zmiotło :scared: Pisząc ile mam na myśli na oko te mg, bądź określenie np. 1/3 pestki, jestem ciekaw (ilośći mg, twojej standardowej dawki helu, którą stukałeś np. miesiąc temu, w porównaniu do dawki helu teraz), ponieważ jeśli ten sam hel będę stukał to muszę o wiele zmniejszyć dawkę i zrobić testowy strzał.

P.S. może być też taka sytuacja jaka mi się zdarzyła @Nozer czyli Lady H. żeniona fentasiem, to jest też bardzo prawdopodobne

AlienForms

242
102

grv2 pisze:
14 czerwca 2018
AlienForms pisze:
11 czerwca 2018
Ciemna, twarda kość. Rozpuszcza się w miarę OK i nie zostaje jakoś za dużo osadu. Ocena w granicach 7/10. Wawa, lewa strona Wisły.

Obrazek
tak z ciekawosci jaka wartość $ przedstawia zawartość foty?
na tym jest chyba w granicach pół grama może 0.6g - cena 180pln
@nozer właśnie tego odcięcia sam się najbardziej boje - szczególnie, że miewam tak po dłuższej przerwie od helu. Pukam, czuję że zaczyna robić się miło ale bez jakiś fajerwerków.....po czym słyszę dobijanie się do drzwi łazienkowych a sam nie pamiętam co ja tutaj robię :) To wygląda na książkowy przykład przedawkowania heroiny:) Choć mi wydaje się, że mnie raczej zmula sen niż to, że mdleje z braku tlenu na wskutek depresji układu oddechowego. Miałem tak z 5 razy podczas całej "kariery" i teraz na pierwszy raz po przerwie nie pukam więcej niż 50mg jeśli robię to gdzieś w plenerze albo nie będąc akurat samemu na chałupie. Zresztą i tak ograniczyłem dawki do takich miro 50-70mg które mnie i tak ładnie robią. Niska tolerka + dobre sorty latają teraz.

Nozer

84
26

@Lendis,
z blisko zerowa tolerka walnalem plus minus 100mg. polecam zaczynac od 1/4 pestki, przy tym sorcie wystarczy taka ilosc.

Lendis

6
5

Dzieki @Nozer.

Juz odnowił sie mój stary kontakt. Jak w ogóle z helem na pradze jest? Dobry czy syf? Jeszcze jedno pytanko jak nazywa sie ulica na ,,N" od jakiegos nazwiska pochodzi (ulica jest w wawie) - prosze napiszcie mi na priv, sami rozumiecie dlaczego to jest dla mnie wazne :emo:

filemon100

Siema czy ktoś się orientuje czy to prawda że w wawce na ulicy gdzie jest dw. Wschodni jest punkt wymiany pompek i igieł?

Wróć do „Morfina i heroina”
Na czacie siedzi 42 uczestników Wejdź na czata

AwatarPierwotnyWilk  Awatarunknown  AwatarKucharzMietek  e2777c31858f007d49f4ea0604ae8269Nulltum  Awatarziomek455  AwatarBetterThan  0fe7fb6dbd8d21e9312de1f49f7213dbiwan27  AwatarxSzuLeRx  AwatarMrPancake  AwatarCristianoTramaldo  cbbe4c814d1c726328e5d3b4aa3043dbVarkus  AwatarWincent  Awatareliot  AwatarMendeleev  AwatarMondengel  AwatarObrazoburca  f8bdc6e780f64a695a809bb760dab6c4trufla1989  AwatarPjaq  Awatarbbk  AwatarCzarli Hustle  Awatarowerfull  AwatarInfamis  c4bebf56a1e9538b5df2b535a43e0a6fAhpuch  AwatarBlackHoodie  07b74f1b3ed2fa678edbc4a32fee0ce2Gość  c2e9a7b90bce63425209cfcf476c22daQnTwKZTN  AwatarJakub777  2a41565217492d04ce55b9b2e2239ed2heheh  Awatarnexu  4e01d6276a7f6a85e2880d08252b3f58thai_stick  AwatarHexaCentauri  Awatarrozgar  AwatarSem  f6fb060a8ce761dddd1b5da34e873adbstatyczny  004ae66fdcf7b573d1049fbb015cb700Waldislavek  37d0651be1530ba7d6ac72aefb97eee9magell  3d9ee44a2076e91a7c099d105064dee8vicmcpherson93  AwatarCycuszek  Awatarmurdock777  AwatarDexPL  Awatarwolfster  AwatarGanjaBot