Kodeina - szkodliwość sulfogwajakolu zawartego w Thiocodinie

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 1508 / 219 / 0

@WiadrozaWiadrem, 7 tabsów to okej dawka na pierwszy raz, ale i na niepoczucie niczego. Jeśli chcesz się w to dalej bawić, to teraz zeżryj 10, później znowu 10 i za 2-3 razem może poczujesz coś więcej. Ale też nie napalaj się na fajerwerki, bo pewnie wyobrażasz sobie, że to będą doznania typu 100 mg heroiny, a tak po prostu nie będzie. A, dorzutki nic nie dają. %-D

I proszę Cię, poczytaj wątki o kodeinie, bo widzę, że wpadasz do tematu i panikujesz, a to naprawdę niepotrzebne przy takiej dawce i kody, i sulfo, jaką przyjąłeś i jaką byś przyjął, gdybyś zeżarł i 10 tabletek czy nawet 20.
  • 2677 / 163 / 0

Nie wiem (taa, oszukuj się dalej) czy to zasługa sulfo czy trochę zmiany trybu żywieniowego od świąt, ale gdzieś od tego czasu jak idę na kibel to czasami mam wrażenie, że wydaliłem cały układ pokarmowy w gratisie z mózgiem. Jak mi łapki wyładnieją to skoczę do rodzinnego jakieś badania podstawowe porobić, może już umarłem a żyję tylko dlatego że nikt mi jeszcze nie powiedział że jestem już trupem.

Kanadyjczyk w stanie terminalnym składa podanie o dostęp do psylocybiny

Hartle próbował wszystkiego, od leków przeciwlękowych po medytację, ma jednak nadzieję na bardziej trwałe rozwiązanie, które pozwoliłoby złagodzić odczuwany przez niego lęk, dlatego został jednym z kilku śmiertelnie chorych Kanadyjczyków, którzy apelują do minister zdrowia o specjalne zezwolenie, które pozwoliłoby im na używanie nielegalnej substancji obecnej w „magicznych grzybkach”.

Trawka w pluszaku

Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową kieleckiej komendy zatrzymali we wtorkowe przedpołudnie 24- letnią mieszkankę miasta. Nienotowana w przeszłości kobieta posiadała w swoim mieszkaniu 61 gramów suszu, wstępnie określonego jako marihuana.
  • 664 / 54 / 0

Sulfo jest po prostu przysfajalne, pozniej doslownie tylko smyra zoladek, nie mocniej niz ostry sos od kebaba. Osobiscie 6 lat w ciagu bebechy i organizm okey, nie wiem jak u innych, kazdy ma inny organizm.

P.s. strach pomyslec, ilu ludzi z odkopywanych tematow jest nieaktywna..
  • 568 / 21 / 0

Czy rozgryzanie tabletek thio jest mniej szkodliwe niż łykanie całych? Bo kiedyś się spotkałem z taką opinią
  • 884 / 382 / 0

@Mondeeste tak, najlepiej je pokruszyć na pył, rozpuścić w wodzie i wypić. Szybciej się wchłonie taki roztwór, a im krócej ten syf siedzi w żołądku tym lepiej.
  • 358 / 71 / 0

Mowa jest głównie o szkodliwości sulfo na żołądek,a czy ktoś się orientuje jaki ten syf ma wpływ na płuca? w końcu to lek wykrztusny.
  • 493 / 58 / 0

Czy sulfogwajakol obciąża nerki? Wziąłem 240 mg kodeiny i pobolewa mnie po lewej stronie pleców.

A kodeina oczywiście nie działa.
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 1206 uczestników Wejdź na czata