Bieluń - Doświadczenia

Dyskusja na temat rodziny roślin (Solanaceae) z rzędu psiankowców.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

Posty: 528 Strona 53 z 53
Rejestracja: 2008
  • 1610 / 377 / 0

Tak jest albo tania prowokacja albo będący już na wymarciu gatunek 15 letniego sebixa a przynajmniej ten kogo poniosła tak ułańska fantazja chciał to napisać z perspektywy mózgu 15/16 letniego sebixa/ Co to już zioło z majeranem na pjoony kmini i goni innym sebixom.
Rejestracja: 2020
  • 1 / / 0

czy ktoś wie jaki bieluń ma okres półtrwania?

Reformę leczenia uzależnień trzeba skorelować z procesem modernizacji psychiatrii

„W Polsce jest ok. 100 tys. pacjentów uzależnionych od substancji odurzających, ale populację osób zażywających je w sposób szkodliwy szacuje się na ok. 300-400 tys.” — mówi dr n. med. Piotr Jabłoński, dyrektor Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii, którego pytamy również o skalę uzależnień behawioralnych, planowaną reformę systemu leczenia uzależnień oraz walkę z narkotykami nowej generacji.

Policyjny pościg i kokaina na drodze. Bartosz K. znowu aresztowany za posiadanie narkotyków

Sąd Rejonowy w Słupsku aresztował na miesiąc Bartosza K., podejrzanego o posiadanie prawie 100 gramów kokainy. Mężczyzna został zatrzymany po policyjnym pościgu.
Rejestracja: 2020
  • 1481 / 258 / 0

bieluń nie ma okresu półtrwania bo nie jest substancją, polecam użyć mózgu i duckduckgo i wygooglować okresy póltrwania poszczegolnych alkaloidów tropanowych występujących w bieluniu tzn atropina, skopolamina..
Rejestracja: 2007
  • 1007 / 143 / 0

20 października 2020Coconuthey pisze:
czy ktoś wie jaki bieluń ma okres półtrwania?
Jakieś 5 godzin, wzrok wrocił do normy po trzech dniach.
Rejestracja: 2006
  • 290 / 7 / 0

Każdy kogo znam nie poleca.
Czajnik Ty żyjesz?:P
Rejestracja: 2021
  • 29 / / 0

Takie pytanie, jest sens robienia nalewki z bielunia? Mam na myśli gotowanie paru liści w 0.75l wody a potem dodanie do tego cukru z drożdżami w celu uzyskania najzwyklejszej fermentacji, (bez destylacji). Czy to mnie nie zabije i czy ktoś wie czego się spodziewać?
I kolejne pytanie, jest sens brać kwetiapine, aby skończyć halucynacje, lub po prostu przespania tripa? Czy może są do tego lepsze specyfiki? tytoń, jakieś benzo? na grzyby działa benzo ale to raczej co innego. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi (:

sem

Rejestracja: 2008
  • 900 / 73 / 0

Na bani raczej nie będziesz wiedział że jesteś zrobiony,i żeby to przerwać,nie bedziesz też wiedział co znaczy przerwać,raczej też nie będziesz wiedział kim jesteś i po co jest myślenie.
Rejestracja: 2016
  • 470 / 152 / 0

@Detronizator2
Fermentacja najprawdopodobniej rozłoży jakieś składniki datury. Chociaż może też wydobyć ich więcej z rośliny niż inne metody obróbki. Jak dla mnie to kiepski pomysł, bo nie wiadomo co z tego wyjdzie. Czyli ogólnie to loteria. Musisz pamiętać, że datura jest sama w sobie trochę toksyczna, a nie wiadomo czy fermentacja by nie sprawiła żeby była jeszcze bardziej szkodliwa.

Jak dla mnie najlepiej zrobić sobie herbatkę z liści bielunia. Ciekawie smakuję i jest w miarę przewidywalna (chociaż sam bieluń wciąż jest nieprzewidywalny). Jak robiłem ją to tylko z jednego dużego porwanego na kawałki liścia. Nie była to dawka na halucynacje, tylko bardziej na zmianę percepcji.

Na zbicie tripu po deliriantach używa się rzeczy które które zwiększają aktywność systemu cholinergicznego. Może to być np. piracetam, albo jakiś inny nootropik (ale nie każdy się nadaje). nikotyna też lekko pomaga. kofeina tak samo, chociaż może powodować więcej nerwów.

Kwetiapina najprawdopodobniej tylko by pogorszyła sprawę. Branie jej to zły pomysł.
Posty: 528 Strona 53 z 53
Wróć do „Psiankowate”
Na czacie siedzi 2398 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości