Piwo - wątek ogólny

Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 7392 / 877 / 0

Dziś w Auchan zastałem przecenionego Komes'a Porter'a do 3.99 PLN, bo... data przydatności jest jakoś do grudnia tego roku : D
Oczywiście długo się nie zastanawiałem i kupiłem 5 sztuk (za chwilę spróbuję i jeśli warka jest OK, to w poniedziałek idę po więcej). Uwielbiam takie promocje!! Muszę zrobić porządek w piwnicy, bo jest już cała zawalona alkoholem : )
Mam tam m. in. 3 portery Warmińskie przeterminowane o jakieś 5 lat - muszą być obłędne : ) Ostatni raz leżakowanego Portera piłem w lipcu ze szwagrem - konkretnie Komesa (jakieś 4 lata po terminie) i był fenomenalny! Polecam leżakować portery.

PS - pił ktoś Portwer Lwowski? (nie mylić z polskim Lwóweckim, którego już chyba nie ma). Jak ma się do naszych?
  • 286 / 24 / 0

@jezus_chytrus oj fakt- Bazant jest słowacki, a pierwszym czeskim jakie piłem był Radegast - całkiem spoko browar,(...) to podobnie jak w Niemczech-tam praktycznie piwo powyżej5% to już jest uważane za mocne, a u nas? powyżej7% ???- tak na moją logikę hehe %-D ,
lubię twoje posty piwosza - znasz się na rzeczy po prostu, pozdro Jezu
p.s. twój nick mi się zawsze kojarzył z kapelą punk-rock; Jezus Chytrus Oi!, słuchało się kiedyś takiej muzy, nawet bym powiedział, że to moje korzenie muzyczne- Polish Punk-Rock, teraz to słucham każdej dobrej,. :zombie:

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.
  • 165 / / 0

To masz błędną logikę.
Chyba, że mówisz o kupowaniu koncerniaków.
Rewolucja Piwna w Polsce już dawno rozwiała wiele mitów piwnych.
Wróć do „Etanol”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata