A co zrobicie jak kodeina będzie na receptę?

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 5878 / 623 / 0

1200 na miesiąc... ja potrzebowałem 1500 na dobę.
  • 798 / 98 / 0

Jak kodeina będzie na reckę, a z makami w sklepach dalej będzie jak jest teraz, to nagle wszyscy rzucą się na majkę i oksy, przez co ceny jeszcze bardziej wzrosną.
Taką mam wizję.

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

Konopie indyjskie nowym hitem eksportowym Izraela?

Kneset zgodził się na eksport medycznej marihuany. Jak wygląda zielona gorączka w Izraelu?
  • 724 / 164 / 0

Prędzej jakieś rc opio się pojawią albo będą ściągane zza granicy. Zaskakujące dla niektórych ale jest sporo osób które by waliły nawet 1g kody bo nie chcą albo nie są w stanie znaleźć dojścia na inne opio.
  • 3185 / 262 / 0

Co zrobię ?? Zesram się na rzadko pod Apteką w ramach protestu. ;-)
  • 3994 / 460 / 11

Dobrze wam kurwy !
Nie będzie nigdy na receptę.
Przemysł farmaceutyczny na to nie pozwoli.
Zacznijcie wysiewać mak sami. Na poboczach, na łąkach, na cmentarzach (dobra ziemia), na polach i w ogródkach.
Będzie tak jak kiedyś.
  • 5878 / 623 / 0

10 lutego 2019london5 pisze:
na cmentarzach (dobra ziemia)
żyzna : D Może zrobię spota na cmentarzu...
  • 3994 / 460 / 11

Siejcie to wszędzie !
Będzie tak jak opowiadała mi babka.
Przed wojną mak był wszędzie.
Wszędzie kurwa, makówy wyrosną wielkie jak pięści. Na złość policji, politykom i nauczycielom.
Kupujcie paki maku i siejcie to gdzie się da.
Zawsze coś wyrośnie.
Rozsypujcie to wszędzie, dosypujcie do siewników na polach.
Pamiętam czasy, jak w zbożu był kąkol i mak.
Teraz samo zboże, pryskają jak opętani.
Wiem z opowiadań, że przed wojną były narkotyki, był mak. I jakoś afery nikt nie robił.
  • 724 / 164 / 0

To że nigdy nie będzie na receptę ma sens dla mnie. Nie chodzi tu o machlojki firm i kasę (chociaż pewnie w dużej mierze tak jest) ale o sam fakt że musi być jakiś opioidowy lek przeciwbólowy OTC, są osoby które nie mogą brać innego rodzaju leków przeciwbólowych z powodu różnych chorób, alergii lub leczenia się innymi lekami których nie można z nimi łączyć. Nie wyobrażam sobie sytuacji kiedy ktoś musi lecieć po receptę o 22 bo ząb go boli. Chyba że zamiast kodeiny wprowadzi się folkodyne o której kiedyś wspominałem w knajpie chyba, ale póki co to nie ma chyba takich planów - chociaż jest to jakaś opcja na przyszłość.
  • 434 / 220 / 2

To wtedy czas będzie najwyższy podjąć odwyk. Wyjdzie mi to na pewno na zdrowie.
  • 3994 / 460 / 11

Siejcie mak, jebać kodę.
Już pisałem, ostatni raz powtórzę.
Siejcie mak gdzie się da.
SIAĆ, ZBIERAĆ, NIE LEGALIZOWAĆ.
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 88 uczestników Wejdź na czata