Tabaka - Wątek ogólny

Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Stymulanty

• 864 / 96 / 0

a ja od 3 tygodniu abstynencja od tabaczki ;p

od razu zatoki odpoczęły, zniknęła wieczorna ropa spływająca z zatok do gardła utrudniającą oddychanie i spanie.

przestałem mieć katar, oddycham normalnie przez dwie dziurki ;p a tak miałem przez pół roku walenia wiecznie minimum jedną dziurę zatkaną a na wieczór oddychanie tylko buzią.
  • 4472 / 712 / 25

No i pewnie węch wrócił, wyostrzył się.

O prawie karnym wobec marihuany

Rozmowa Ewy Pluty z SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego z adwokatem Steliosem Alewrasem, specjalistą od prawa narkotykowego i członkiem naszego Stowarzyszenia. Poruszane są najbardziej istotne kwestie polskiego prawa wobec konopi oraz ukazane absurdy, jakie zawiera.

Francuski piłkarz ręczny hodował marihuanę. Wpadł przez zakupy w Internecie

Grający na co dzień w Rumunii francuski piłkarz ręczny Pierre-Yves Ragot znalazł się w poważnych tarapatach. 34-latek został zatrzymany w związku z nielegalną uprawą marihuany. Wpadł w ręce policji przez zakupy w Internecie.
  • 864 / 96 / 0

@up

tak jest coraz bardziej zauważalny, jeszcze brakuje do ideału ;p ale jest coraz lepiej :d najbardziej się cieszę, że zatoki wracają do normy wkurzał mnie na wieczór ból przy zatokach, ciągłe spływy ropne do gardła i nie drożność nosa.

Wkręcony byłem maksymalnie w tabakę, nie mogłem wytrzymać mimo zatkanego nosa. poprawiałem co 10-15 minut od samego rana po przebudzeniu, gdzie ostatnim razem raczyłem, się tuż przed zamknięciem powiem przed snem.
  • 1197 / 170 / 0

gawith cola.jpg

kozak, warto sprawdzić, bardzo realistyczny smak.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 823 / 6 / 1

Czarny Gawith klasyczny najlepszy. Próbowałem wszystkiego ale wciąż do niego wracam. Polecam na codzień.
  • 344 / 69 / 0

Co mi fajnego, dostępnego w zwykłych trafikach polecicie? Bo tak to cały czas na zmianę walę Lowen Prise, Presidenta i Gawitha to może coś nowego spróbuje.
Alpina jest ok ale słaba trochę.
  • 4472 / 712 / 25

Ozonę Cherry.

Ja czekam na paczkę, zamówiłem przez neta tabaki za 90 złotych. W chuj się opłaca.
W sklepie internetowym tabaka kosztuje 6 złotych, a w osiedlowym u babki ta sama 13,50.
  • 344 / 69 / 0

O, no i dzieki. Jak znajde to wezme.
  • 1197 / 170 / 0

Przekozacka jest tabaka z serii TRZEJ MUSZKIETEROWIE. ogólnie są 3 wersje, Ja kupiłem jedną z nich i jestem poważnie zadowolony
  • 6074 / 1064 / 2

23 maja 2020eiffel65 pisze:
@up

tak jest coraz bardziej zauważalny, jeszcze brakuje do ideału ;p ale jest coraz lepiej :d najbardziej się cieszę, że zatoki wracają do normy wkurzał mnie na wieczór ból przy zatokach, ciągłe spływy ropne do gardła i nie drożność nosa.

Wkręcony byłem maksymalnie w tabakę, nie mogłem wytrzymać mimo zatkanego nosa. poprawiałem co 10-15 minut od samego rana po przebudzeniu, gdzie ostatnim razem raczyłem, się tuż przed zamknięciem powiem przed snem.
Ja jak pisałem byłem wjebany prawie 10 lat ;)
czasem nakurwiałem na przemian rc i tabake ;)
OD lutego czy marca jest progres jak chuj.
Staram sie tym jebnac raz a porzadnie ale co jakis czas wracam.
Przy czym cały ub tydzien leciałem tylko po pare szotow z rana przed praca.
Oj kurwa niektórzy by sie zdziwili jaki to jest zastrzyk katecholamin ;)

No ale w piatek bedzie tydzien jak nie było nawet jednego sniffa.
Teraz to ja nakurwiam melist tonik z waleriana.
Fajnie tonizuje i uspokaja .
Wróć do „Stymulanty roślinne”
Na czacie siedzi 1227 uczestników Wejdź na czata