Tabaka - Wątek ogólny

Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Stymulanty

• 1082 / 162 / 0

Ozona nie jest jakoś przesadnie miętowa, dobry mentol to Aramis, mocny, ale nie daje trocinami jak red bull. Najlepsze mentole to tabaki angielskie, Niemcy mają zajebiste schmalzery. Ewentualnie Bernard’s Magic Moments też jest świetna, ale rzadko dostępna niestety.
  • 495 / 38 / 0

Właśnie mi chodzi o ta subtelnośc ozony, ta charakterystyczna mięta, którą da się "napalic" (natabaczyć?) A nie jak redbull że zanim osiągniesz satysfakcję z nikotyny pływającej w żyłach to spalisz nos

----------------------

Powiedzta mi, o co chodzi z cisnieniówą? Jak się wykonuje ten magiczny rytuał? Do rurki sypie tabake i szybko ściągam?

Scalono. taurinnn

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

Pościg za kobietą jadącą pod wpływem narkotyków. Padły strzały

Uszkodzonym pojazdem daleko nie uciekła. Okazało się, że kierująca była pod wpływem narkotyków.
  • 4163 / 540 / 11

Poszukaj w necie, tak trudno >?
  • 44 / 5 / 0

@rekreacyjnyharry
Sypiesz do rurki zatykasz jeden koniec drugi przykładasz do nosa, zaczynasz wciągać i dopiero zdejmujesz palec z drugiego końca
Moja ulubiona gawith i president od ozony
  • 495 / 38 / 0

london5 pisze:
Poszukaj w necie, tak trudno >?
Tak, trudno wywnioskować coś z radzieckich kamerek 125p z 2006r.
  • 678 / 55 / 0

Moja ulubiona tabaka to czarny Gawith Original.

Podoba mi się jej moc, na prawdę czuć dopaminowe orzeźwienie wiadomo tak jak wypaleniu papierosa kilka minut.

W moim przypadku idealnie pomogło odstawić palenie tytoniu :)
nie palę już 8 dni a walę sobie tabakę :)

do tego Gawith Original ma zajebisty miętowy smak dodatkowo jest bardzo delikatna subtelna nutka moreli :)

super sprawa na zatkane zatoki super oczyszcza nos no i czuć kopa jak po fajkach a nie śmierdzi i nie szkodzi jak palenie

pamiętam na ketaminie jak wciągnąłem snuffa Gawitha to tak dojebało dopaminę, że miałem taki robowalk jak a pierwszym razem po MXE :D

ciekawy jestem jak się miksuje z beta ketonami aby dojebać się albo przy MDMA czy speedzie

oczywiście walę tradycyjnie, czyli wysypuję nie wielką ilość na rękę i jedna i druga dziurka bach i ok

przypadkiem nie kreślcie kresek jak po amfie i nie walcie rurkom to dopiero zatyka zatoki i głowa boli
  • 135 / 21 / 0

Katar mnie bierze, musze chyba przytabaczyć
Wróć do „Stymulanty roślinne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata