Grzyby-dawkowanie.

Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 1 / / 0

Cześć, mam suszone cubensisy które mikrodozuję od prawie 3 tygodni po 0.1g przez 5 dni/2dni przerwy. Póki co nie specjalnie widzę efekty, ale nie o tym. Otóż chciałem w sobotę wieczorem zarzucić trochę większą ilość - tak na bardzo łagodnego tripa żeby się moja luba nie połapała ;) mam doświadczenia bardzo ostrych psycho tripów z holenderskimi truflami i tym razem chciałbym poczuć coś o wiele łagodniejszego, na tyle żeby faza była tylko w mojej głowie i tyle. Myślałem o 0.5g-0.6g,bedzie ok? Ktoś ma doświadczenia takich mikro tripów?
  • 6 / / 0

Myślę że 1g to minimum zeby coś miłego poczuć :)

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Dostarczali materiały do laboratoriów narkotykowych. Policja zatrzymała Polkę i jej partnera

Polskie służby współpracujące z Europolem i Eurojustem rozbiły grupę przestępczą, która zajmowała się przemytem prekursorów służących do produkcji narkotyków. Zatrzymano siedem osób w tym Polkę oraz jej partnera, którzy są podejrzani o kierowanie całym procederem.
  • 349 / 103 / 0

Po pierwsze nieładnie tak ukrywać przed dziewczyną. Jak Cię kocha, to zrozumie, ba, może się nawet przyłączy?

Według mojego doświadczenia, to poniżej grama nie robi nic.
Znajomi się dzielą trójką na pół i twierdzą, że tylko lekka poprawa nastroju występuje.
I to sprawdzonych grzybów oczywiście, sama raz zjadłam 3.5 i nie odczułam nic, a raz tyle samo już swoich i było srogo %-D

Zastanawiam się, czy taka "faza" ma w ogóle sens? Rozumiem, że nie każdy ma warunki, ale polecam jednak dać grzybom szansę na pokazanie co mają w zanadrzu, tym samym oczywiście nie namawiam 🙃
  • 42 / 3 / 0

@Braaawo
To zależy od osoby i mocy grzybów (każdy grzyb wytwarza inną dawkę psylocybiny i psylocyny, nawet 2 grzyby z tej samej hodowli mogą różnić się mocą). Kiedyś zjadłem z kumplem po 3g na łeb mnie porobiło jak jasna cholera, a gość który ważył może 7kg więcej mówił że dla niego za mała dawka :o typ drugi raz grzyby jadł, a ja wtedy ponad 20.

Nikt Ci nie da dobrej odpowiedzi, bo nikt nie wie jakie masz odczucia na jakich dawkach, a każdy ma inne. Dla mnie fajnego mini tripa daje dawka około 0,8g dobrych grzybów, a jestem podatną osobą i 0,12g jest dawką progową, oczywiście bazuję na grzybach które miałem ostatnio, a jak już wcześniej wspominałem różnią się mocą. Grzyby z bardziej rozłożystymi kapeluszami (później zebrane) mają mniej substancji psychoaktywnych na gram, od tych które mają kapelusze bardziej zbliżone do kopuły, ale nawet dwa tak samo wyglądające grzyby mogą różnić się zawartością, ze względu chociażby na genetykę.

Jeśli nie widzisz nic po 0,1g to polecam brać minimum 0,8g najlepiej w formie naparu gdyż szybciej wchodzi, a jeżeli poczujesz, że weszło i za słabo dorzucić (w takiej samej formie) nie więcej niż połowę np. jeśli jest dużo za słabo 0,8g+0,4g jeśli jest trochę za słabo 0,8g+0,2g
Ewentualnie powtórzyć dorzutkę z tą samą wartością np. 0,8g+0,4g+0,4g

Pamiętaj że zawsze możesz wziąć więcej, ale nigdy nie możesz wziąć mniej!
z własnego doświadczenia wiem że dorzucanie grzybów dobrze działa, tylko bądź cierpliwy i nie dorzucaj zbyt szybko, jeśli myślisz że faza ci już weszła poczekaj jeszcze 15minut by zobaczyć czy tak jest rzeczywiście czy jeszcze się ładuję.
Wróć do „Grzyby”
Na czacie siedzi 1332 uczestników Wejdź na czata