Grzyby-dawkowanie.

Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 2 / / 0

A co doradzicie w przypadku gdy zjadłam sobie 1,5g cubensisów, żeby sobie wbić taki poziom 1/2 w niedzielę, a w piątek jestem umówiona na "pełen" trip? Myślicie że 4g wystarczą?
  • 205 / 12 / 3

Spokojnie wystarczy często po 3g jest już mocno. Po 4g to już "pełen" trip raczej gwarantowany.

Problem z dopalaczami nie zniknie, dopóki nie zniesiemy kar za tradycyjne narkotyki

Nowe substancje psychoaktywne, popularnie zwane dopalaczami, to najszybciej rozwijający się, a jednocześnie najmniej znany segment rynku narkotykowego. Piszemy o raporcie z Mołdawii, Białorusi, Gruzji, Kazachstanu, Serbii i Kirgistanu, który rzuca światło na sytuację w regionie.

Koniec z obsługą turystów w coffee shopach? Władze Amsterdamu podejmują kroki

Władze stolicy kraju tulipanów planują przedyskutować temat obsługi turystów w coffee shopach. Choć prawo krajowe posiada zapis o zakazie sprzedaży miękkich narkotyków osobom spoza granicy, to miasta tego nie egzekwują. Teraz rada miejska Amsterdamu zapowiada, że planowane dyskusje mogą poskutkować dużymi zmianami.
  • 10 / 6 / 0

Tak 4 spoko dawka - ja po czterech przepowiadam przyszłość
  • 12 / / 0

Siema. W te sobotę będę jadł pierwszy raz grzyby, psylocimbe mexicana, dobre sprawdzone źródło. Mam kilka paczek po 15g każda, grzyby sa raczej świeże sądząc po wyglądzie, pakowane próżniowo, grzybki maja kolor brązowy kształtem przypominające kuleczki. Jedna paczka na 1 raz wystarczy? Moja waga to ok 90kg, w głowie mam poukładane, będzie wzorowe wręcz towarzystwo i to nie pierwsza substancja która będę próbował 😁
  • 49 / 2 / 0

Siema, czemu po 2g suszonych cubensisów reaguję tak, że sram i rzygam i prawie, że te czynności robię na raz - zaś po 2 godzinach trip jest super, kolorowy i wgl - ale najlepiej wspominam dni już po samym tripie.

Czy po prostu grzyby wchodzą mi mocno na jakiś receptor 5ht, który spawia, że przeczyszcza mi całe jelita i rzygam jak pojebany? xD Czy moze to była sprawka zjedzenia z 5 mandarynek? (bo wyrzygałem chyba wszystkie kawałki, godzinę przed gribkami zjadłem 1 jałko, sam trip był odbył się o 8:30

Boję się, że nie wrzucę większych dawek niż 2g, jeśli sram takimi ilościami jak grzybki się ładują xdd

Adm

• 400 / 17 / 0

Ja tez mam srake,czego nie cierpie.Najlepiej nie jesc nic z 2 ,3 godziny przed gribkami.
  • 672 / 117 / 1

Być może masz brudne, nieumyte grzyby z wszelkimi skarbami pastwisk na nich.
  • 309 / 172 / 0

Jak cubensisy, to raczej nie z pastwisk.
Spróbuj zrobić herbatę z grzybów, powinna być lżejsza dla żołądka.
  • 2435 / 540 / 155

15 stycznia 2020Adm pisze:
Ja tez mam srake,czego nie cierpie.Najlepiej nie jesc nic z 2 ,3 godziny przed gribkami.
Jak kto woli - osobiście nie miałam sraki po łysicach, ale z jedzenia zrezygnować można. Za to o nawodnienie przy wszelkich sajko warto zadbać.
  • 13 / / 0

15 stycznia 2020mangojuice pisze:
Siema, czemu po 2g suszonych cubensisów reaguję tak, że sram i rzygam i prawie, że te czynności robię na raz - zaś po 2 godzinach trip jest super, kolorowy i wgl - ale najlepiej wspominam dni już po samym tripie.

Czy po prostu grzyby wchodzą mi mocno na jakiś receptor 5ht, który spawia, że przeczyszcza mi całe jelita i rzygam jak pojebany? xD Czy moze to była sprawka zjedzenia z 5 mandarynek? (bo wyrzygałem chyba wszystkie kawałki, godzinę przed gribkami zjadłem 1 jałko, sam trip był odbył się o 8:30

Boję się, że nie wrzucę większych dawek niż 2g, jeśli sram takimi ilościami jak grzybki się ładują xdd
Próbowałeś na pusty żołądek i zrobić napar ?
Wróć do „Grzyby”
Na czacie siedzi 1503 uczestników Wejdź na czata