Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.
ODPOWIEDZ
Posty: 707 • Strona 71 z 71
  • 377 / 67 / 0

Na pewno nie po benzo, ani nie po z-drugsach.
Nie popełniaj moich błędów, proszę.
  • 10 / 2 / 0

Ile to się trzyma w organizmie po niecałym miesiącu brania? Najpierw brałam jedna tabletkę, po 5,dniach 2 (wg zaleceń psychiatry) i na tych dwóch czyli 4mg miałabym pociągnąć jeszcze 10 dni i potem zmniejszać, ale nie ma takiej opcji. Estazolam działa ma mnie cały czas, owszem usypia mnie z zolpidemem, rano po dobrej kawie też jest spoko, ale maks do godziny 16-17. Potem czuje relaks jak po dobrym masażu, mam milusi odlot i bach usypia, żadne kawy nie pomagają o ile sen przetrzymam o tyle nie jestem w pełni "trzeźwa". Nie wiedziałam nawet że to może aż tak działać po takim czasie. Od poniedziałku będę musiała być za kółkiem i w takim stanie jest to nierealne. Zejdzie to że mnie do poniedziałku jak utnę dawkę dziś do 3 mg, jutro do 2, a w weekend do 1mg?
  • 377 / 67 / 0

Mix esta + zolpi? Przecież to połączenie zalążka psychodeli z halunami, a może i lekki hipnotyk. Dlaczego mieszasz dwie substancje z podobnej kategorii, gdy jedno z drugim nasila swoje działanie, a później są problemy w ciągu dnia?
Psychiatra nie wiedział, że do podwójnej dawki esty, leci też zolpidem, prawda?
Jeżeli wiedział i przyklepywał człowiekowi taką zgubę, to tracę wiarę w ludzi.
  • 10 / 2 / 0

Żadnej psychodelia ani halunów nie mam. Wręcz przeciwnie, przy zejściu do 3 mg i wzięciu zolpi nie spałam, coś na mnie podziałało aktywizująco i przepracowałam cała noc. Psychiatra wiedział i dlatego kazał zwiększać esta po to by zmniejszać zolpi. Mnie już zolpi nie usypia, biorę dziennie 50mg po to by mieć psyche spokojna, szukqm czegoś co mnie uśpi tak bym z zolpi zeszła do chociaż 15-20mg. Estazolam jest ok, usypia mnie chociaż wczoraj mimo poprzedniej nieprzespanej nocy już miałam problem malutki. Niestety gdyby nie działał w dzień to bym z zolpi schodzić zaczęła, a tak to nie darady. Nie mogę być w ciągu dnia "uwalona".
  • 377 / 67 / 0

To trzeba było tak od razu... bo owijanie w bawełnę, sprawiło, że pomyślałem coś innego.
Musisz bardzo uważać, żeby z tego nie zrodziła się konieczność krzyżowania obydwu substancji, esta dodatkowo działa na inne receptory, niż same z-drugsy.
U mnie np. objawiało się to lekkim luzowaniem mięśni, stawów i działaniem przeciwlękowym - wyraźniejszym, niż tylko klasyczna potrzeba snu.
W pierwszych godzinach lekki spidzik i brak szansy na zaśnięcie.

Niebezpieczna decyzja lekarza, bo - nie obraź się, ale jeśli ktoś ma skłonność do uzależnień, to nawet się nie obejrzy, a do osiągnięcia podobnego efektu jak kiedyś na jednej substancji, może potrzebować ich obydwu. I, wcale nie dla super fazy, tylko dla wewnętrznego spokoju, czy wreszcie pójścia spać.

Na drugi dzień, nastrój był znacznie gorszy, niż po samym zolpidemie.
Stan taki, że przed popołudniem lepiej, żeby nikt mi nie zawracał głowy... nie chciałbym wracać do tego samopoczucia, jakiego po tym doświadczyłem.
Drażliwość, ziewanie, dezorientacja - tak, jak dostać młotkiem w głowę, zły "jak osa".

W razie czego pytaj na priv, bo weszliśmy nieco na kwestie osobnicze, lepiej będzie bez publiki.
  • 10 / 2 / 0

Nie boję się uzależnienia od esta, brałam Dormicum w ogromnych dawkach i za każdym razem odstawiałam bezproblemowo bez redukcji. Brałam też Signopam i zero działania, o relanium szkoda pisać. Widzę że estazolam był pomocny, ale już wiem że z zolpi nie zejdę na nim, dojadę blister tego esta co mam i reszty recepty nie wykupie nawet. Byłam i jestem w szoku ze to działa na drugi dzień tak "luzacko" i "fazowo", bo ani Dormicum ani signopam tym bardziej relanium tak nie działały. No cóż benzodiazepiny chyba nie dla mnie.
P. S Mogę pisać privy?, A jeśli tak to sory za głupie pytanie ale jak mam to zrobić?

wchodzisz w opcje swojego konta i klikasz "prywatne wiadomości" wpisujesz nick osoby której chcesz wysłać wiadomość i gotowe. Ewentualnie wchodzisz na profil danej osoby, klikasz ludzika po prawej i tam masz opcję wysłania wiadomości. Akurat z telefonu korzystam, więc podaje jak na nim się wysyła. Bo jak klikam na kopertę (wiadomość) to mnie odsyła do Gmaila albo poczty z Androida. Mam nadzieję że pomogłem i pierwsze PW wyślesz do mnie :3 taki żarcik, albo i nie :P {Demis}
  • 33 / 1 / 0
Awatar użytkownika

09 maja 2020przodownik pisze:
po takim czasie lek nie miał prawa osłabić w żaden sposób działania amfetaminy, zresztą nawet gdyby została ona zażyta, gdy środek jeszcze działał, to i tak by się przebiła i działała normalnie. kwestia dawki, więcej by mogło już wyraźnie osłabić speeda. nie wiem co mam ci tu tłumaczyć, prawdopodobnie to co sobie tam konsumujesz nie stało nawet obok amfetaminy, po niej na pewno nie poszedłbyś normalnie spać. nawet po wzięciu sporej dawki benzodiazepin ten sen nie jest naturalny i regenerujący. to jest po prostu jego wymuszenie, co prawda przychodzi, ale tak jak mówię - nie jest to zdrowy sen.
No niestety mylisz się, oczywiście, że zbija, lecialem koncowke ciagu na klonach i od 5 lat kupiłem fetę, walilem po 1g na noc i tak ooo. Wczoraj zeszło ze mnie juz całe benzo jakie mogło i już 100mg tego co wtedy mnie pięknie klepnelo i spać nie mogę do tej pory ostatnia kreska 15.00, 2 treningi zrobiłem, na spacerze byłem i leżę dalej, a 4 jest. Co dorzucę do ciekawostek 20mg zolpi (1:00) 8mg estazolamu(2:00). Dalej nic. A jak miałem klona nabudowanego od kilku tyg dobrych to nornalnie i zasypialem łatwiej parę buchow starczylo i nie było wyjebania z butów
ODPOWIEDZ
Posty: 707 • Strona 71 z 71
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.