Haszysz - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

Co wolisz - haszysz, czy marihuanę?

63%
marihuana
656
37%
haszysz
380

Liczba głosów: 1036

• 176 / 9 / 0

da sie wgl waporyzowac haszysz ?
z fenixa mini co ma temp do 221stopni
  • 281 / 41 / 0

da sie, ale moze zapaskudzic komore.
zasyp szuszem i na to #, albo kup kapsulki metalowe jak sa do niego

Stanowisko Wolnych Konopi w sprawie projektu Parlamentarnego Zespołu ds Legalizacji

...czyli głos w konsultacjach projektu Parlamentarnego Zespołu ds Legalizacji dotyczącego konopi indyjskich.
  • 9854 / 1911 / 0

Ja wraz z moim modelem (x-max starry 3.0) dostałem taką podstawkę do koncentratów i wydaje mi się, że to najlepsza opcja. Jest to bardzo gęsta plecionka jakiejś metalowej "nici" i jeśli nie przepuści koncentratu, to haszu tym bardziej nie.
Bez podstawki może być kłopot, bo drobinki mogą dostać się do wnętrza wapka. Samo zapaskudzenie komory to najmniejszy problem - wystarczy przetrzeć patyczkiem do uszu nasączonym czystym alkoholem izopropylowym i schodzi wszystko (jeśli schodzi żywica po ziole, to z haszu pewnie też).
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 281 / 41 / 0

^przez komore mialem na mysli calosc grzewczej, tj pod dolne sitko

swojego jeszcze nie czyscilem w sumie. nie chce mi sie isc po IPA 2 ulice dalej...
pierw lecialem na kapsulkach - mowie sobie bedzie czysciej... jest zupelnie na odwrot
  • 392 / 42 / 0

a mi to hasz podchodzi tylko do snu. kupiłem ostatnio w moim ulubionym kofie izolatora za pietnastaka, robi robote i to zacnie - ale - ciezko mi po nim wstac w ogole z wyra, a co dopiero cokolwiek zrobic. trawa lepsza moim subiektywnym zdaniem, wiecej w tym kreatywnosci :D
  • 9854 / 1911 / 0

Na dłuższą metę też wolę zioło, ale hasz to jednak trochę coś innego i czasami chętnie bym spalił. W sumie to mogłem pomyśleć o wyprodukowaniu sobie choćby małej ilości rzędu 1-2 g, bo kilka krzaków już w ostatnich 2 sezonach ściąłem. Niestety wszystkie ścinki ładowałem w zielonego smoka, którego nawet nie tknąłem jeszcze.

Lata temu, kiedy za normalny, brązowy hasz płaciło się 20-25 zł, ktoś przywiózł z Francji czarną jak smoła i błyszczącą (jakby miała w sobie drobinki złota) grudę. Cena zwalała z nóg (50 zł... ale za 0.5 g), jednak trzeba uczciwie przyznać, że materiał także.
To była najmocniejszy temat, jaki w życiu paliłem - wystarczał 1 mach, a po 2-3 było już bardzo grubo. Działanie było też trochę inne, niż tego brązowego. Bardziej psychodeliczne i nawet lekko energetyzujące.

Chyba kupię sobie młynek zbierający kief i za jakiś czas będzie z czego zrobić.
  • 13 / 2 / 0

25 lutego 2021jezus_chytrus pisze:
Pamiętam falę tego haszu... dile to właściwie za darmo po jakimś czasie rozdawali - ceny był śmieszne. Pamiętam, że raz dostałem 2 g więcej (z dyszką za 170 zł), ponieważ po drodze kupiłem gościowi litra coli i jakieś ciastka, bo prosił.
Nie był taki najgorszy. Bardzo ładnie pachniał, nieźle smakował i dawał radę. Po kilku miesiącach już każdy miał jednak tego dość. Wtedy trafić coś innego graniczyło z cudem.
nam kiedyś z kumplami wleciało 5g czegoś podobnego w bonusie, może działanie nie było powalające, ale imo spoko sprawa na posiadówkę z kumplami, można było spalić tego sporo, nie zajebać się, było śmiesznie
  • 2702 / 492 / 0

25 lutego 2021jezus_chytrus pisze:
Nie był taki najgorszy. Bardzo ładnie pachniał, nieźle smakował i dawał radę. Po kilku miesiącach już każdy miał jednak tego dość. Wtedy trafić coś innego graniczyło z cudem.
Możliwe, sporo lat minęło, a ja już trochę na karku też mam. Pamiętam jedynie, że przyszedł taki okres, że rzygałem już tymi grudami, a gdzie bym nie dzwonił każdy miał tylko to, zero zielonego.

Ostatnio ogarnąłem haszyk z importu, 60/g. Nie jest to bubble, a plastyczna, ciemna gruda. Raczej ma też srogą zawartość CBD, bo mooocno wycisza, bez żadnej psychodelicznej fazki. Fajerwerków nie ma, ale tak dawno nie konsumowałem haszu, że jestem nawet zadowolony. Zwapowane 0.1 robi dobrze na jakieś dwie-trzy godzinki.
  • 9854 / 1911 / 0

Ja ostatni raz hasz paliłem jakoś 7-8 lat temu - znalazłem chyba 3 g pod marketem. Czarna plastelina, ale nic nadzwyczajnego. Teraz chętnie zwapowałbym jakikolwiek - ten o którym pisaliśmy z radością.

ykb

• 127 / 6 / 0

@jezus_chytrus a co do odróżnienia od fake hashu to chyba bez mikroskopu i zobaczenia jak się palą trichomy nie da rady?
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 2258 uczestników Wejdź na czata